FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 2 Bots

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

February 2017

MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     

Calendar Calendar


  pershendes antaret me kete kenge...

  Share

  A.N.I.
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 115
  Age : 24
  Location : U.S.A.: Connecticut
  Job/hobbies : hanging around
  Humor : :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by A.N.I. on 12.07.08 0:12

  ktu ne usa kenga no air eshte hiti nr 1,prandaj te pershendes shume g-unit girl,meqe e paske qef,kurse living bride me ke kenge te duash ti motra,,,se harrova,gjysma e no air eshte per erin,meqe kerkoi ta ndaja me ate,hehe .ju puc te gjitheve

  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 25
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Living_bride on 12.07.08 14:07

  kush e kendon kte kengen hit kshu?? se n uk e njoooff. sa turp sorry per injorancen por nuk po me kujtohet per momentin

  A.N.I.
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 115
  Age : 24
  Location : U.S.A.: Connecticut
  Job/hobbies : hanging around
  Humor : :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by A.N.I. on 13.07.08 19:24

  Living_bride wrote:kush e kendon kte kengen hit kshu?? se n uk e njoooff. sa turp sorry per injorancen por nuk po me kujtohet per momentin

  chris brown ,dhe jordin sparks....po nuk degjon nga keto kenget ti,jo,,ti degjon ato qe degjoja une dikur,po kam hequr pak dore nga ato,vetem metallicat degjoj,edhe soft rock,,ato cd qe kisha me heavy metal dhe hard rock i lash ne shqipri

  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 27
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by DarkAngel on 13.07.08 20:44

  i persh te gjithe me savage garden-moon and back

  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 25
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Living_bride on 13.07.08 21:04

  A.N.I. wrote:
  Living_bride wrote:kush e kendon kte kengen hit kshu?? se n uk e njoooff. sa turp sorry per injorancen por nuk po me kujtohet per momentin

  chris brown ,dhe jordin sparks....po nuk degjon nga keto kenget ti,jo,,ti degjon ato qe degjoja une dikur,po kam hequr pak dore nga ato,vetem metallicat degjoj,edhe soft rock,,ato cd qe kisha me heavy metal dhe hard rock i lash ne shqipri

  CHRIS BROWN E NJOF KURSE ATE TJETRIN, HMMM FARE. KE HEQ DORE EEE??? UEEEE , MIRE MIRE. HAJT SE DO SHIFEMI. Evil or Very Mad lol! lol!

  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 25
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by g-unit girl on 28.07.08 16:31

  pershendes EL_NINJO me kg THE REAL SLIM SHADY - EMINEM Very Happy
  e papare

  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 26
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Elboy814 on 28.07.08 16:32

  persh g-unit girl me
  no air

  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 24
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Greta on 28.07.08 19:10

  Pershendes el ninjon me kengen e linkin park- we made it dhe me kengen e 3doors-ve landing in london..

  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 25
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by g-unit girl on 29.07.08 12:54

  pershendes angel boy me kg mocking bird nga eminem qe po e degjoj tani Very Happy

  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 26
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by angel boy on 29.07.08 12:55

  real slim shady-eminem......

  g-unit girl per ty

  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 25
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by g-unit girl on 29.07.08 12:56

  pershendes moon_girl me nje kg te HILARY DUFF Very Happy

  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 23
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by moon_girl on 29.07.08 12:57

  PERSHENDES ATE CUNIN,EL_NINJON,SNOWHITE,ANGEL,G-UNIT GIRL,DHE TE GJITHE ANETARET E TJERE ME KENGEN NO AIR-JORDIN SPARKS FT CHRIS BROWN FT CAMELON

  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 23
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by moon_girl on 29.07.08 12:59

  g-unit girl wrote:pershendes moon_girl me nje kg te HILARY DUFF Very Happy
  SHUME FLM
  TE PERSHENDES EDHE UNE TY ME NJE KENDE TE G-UNIT

  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 24
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by piccola_stella on 28.10.08 17:24

  ....pershendes legend_boy .... me kengen invece no ...laura pausini...

  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 25
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 14:59

  PERSH TE GJITHEVE ME KET KENGEEEE SHIFENI

  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 25
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 21.02.09 12:53

  JU PERSHENDES TE GJITHEVE ME KETE KENGEEEEEEEEEEEEEEE SHPRESOJ TJU PELQEJ  Naughty Boy
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 7
  Age : 23
  Location : durres
  Job/hobbies : te dal verrdall anej knej gjith anej
  Humor : .....
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-06-22

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Naughty Boy on 23.06.09 18:14

  tgjith antaret me ---> Marakaibo-Le Pupe

  Sponsored content

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.02.17 4:19