FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  pershendes antaret me kete kenge...

  Share
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Gjak_Verdheblu on 03.07.08 19:17

  Per g-unit vjen kenga Florida feat. T.Pain-Low
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by g-unit girl on 04.07.08 17:17

  pershendes EL_NINJON me kg WHATS THE DIFFERENCE - EMIENEM ft DR DRE ft X-ZIBIT kg coool

  p.s. ngaqe ke bere mungesa prandaj, miss u
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Gjak_Verdheblu on 04.07.08 17:31

  I pershendes te gjithe mekete kenge.
  David Guetta-The World Is Mine
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by moon_girl on 04.07.08 21:15

  pershendes te gjithe anetaret e rinj te forumit(meqe kohet e fundit jane shtuar shume) me kengen ICE BOX-OMARION
  JA KALOFSHI SA ME MIRE NE FORUMIN E GJIMNAZISTEVE...
  JU PERSHENDET MOON_GIRL


  Last edited by moon_girl on 04.07.08 23:28; edited 1 time in total
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Gjak_Verdheblu on 04.07.08 23:16

  Pershendes CoYoT dhe Greten me kengen
  Andi Shkoza-Komshie Vogel Komshie.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by moon_girl on 04.07.08 23:31

  PERSHENDES ATE CUNIN EDHE PSE NUK ESHTE NE LINJE ME KENGEN CMENDEM-ELITA 5
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by g-unit girl on 04.07.08 23:37

  pershendes SNOWHITE me nje kg cti pelqej asaj Very Happy
  te kam shuum xhan Very Happy tpuuf foort
  avatar
  A.N.I.
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 115
  Age : 26
  Location : U.S.A.: Connecticut
  Job/hobbies : hanging around
  Humor : :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by A.N.I. on 05.07.08 16:53

  pershendes te gjith antaret me No air-chris brown & judy sparks
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by angel on 05.07.08 18:49

  Eternal_Light wrote:ue I died for you - Iced Earth u ca kenge Sad

  per gjith ata qe kan qef whitesnake, ju prsh me kengen e tyre Hole in the sky
  Kete sikur duhet ta thoja une Very Happy apo jo?nejse, ju prsh me nemo-nightwish vecanerisht greten dhe ermagedonin
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Ermagedon on 06.07.08 13:09

  rrofsh. si thua per restart - burn ft big basta?
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by angel on 06.07.08 16:10

  besoj se e ke per mua ate,flm mgjs se kam degjuar ndo1her
  prsh snowhite e ermagedon meqe jane online me in extremo-vollmond
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Snowhite on 06.07.08 16:20

  Peshendes g unit girl me Still will se po e degjoj tani ne radio.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by g-unit girl on 06.07.08 16:27

  o te vdes una per ty mii, flm yllo, still will kill eshte kg RazzVery Happy lool
  shaka bej ska gje
  uen te prsh ty me kg qe ti pelqen me shum, qe vdes ta kercesh kur e degjon RazzVery Happy
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Ermagedon on 06.07.08 16:31

  angel wrote:besoj se e ke per mua ate,flm mgjs se kam degjuar ndo1her
  prsh snowhite e ermagedon meqe jane online me in extremo-vollmond

  ke nuk ke degjuar ndonjehere mi. ajo kenga qe te dhashe diten e undit te shkolles ta degjoje, ajo qe kisha ne celular. te kujtohet tani.

  Paske fillu te degjosh in extremo eee? aty qendro. "nightwish", "apocaliptyca" dhe "in extremo" jan te pakapshem
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Snowhite on 06.07.08 16:36

  Pershendes g unit girl prape, tani me party people se edhe kte po e ngjoj ne radio. Ishalla kjo seshte kenge Razz
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by g-unit girl on 06.07.08 16:43

  haha po mi po eshte kg kjo, e kendon NELLY ft FERGIE Very Happy
  me lodhe mi spo di me ca kg te te prsh RazzVery Happy se sdi ca rryme pelqen, me thuaj mii Embarassed
  te prsh me ANGEL - MORANDI se po e degjoj ne radio Very Happy
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Snowhite on 06.07.08 16:45

  rrofsh, po e di qe eshte kenge mi po thashe ishalla seshte kenge si ai avatari mbrapa, sic kishe thene per still will. une pelqej shume rryma, me shume pelqej rock, pop, house.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by angel on 06.07.08 16:46

  Ermagedon wrote:
  angel wrote:besoj se e ke per mua ate,flm mgjs se kam degjuar ndo1her
  prsh snowhite e ermagedon meqe jane online me in extremo-vollmond

  ke nuk ke degjuar ndonjehere mi. ajo kenga qe te dhashe diten e undit te shkolles ta degjoje, ajo qe kisha ne celular. te kujtohet tani.

  Paske fillu te degjosh in extremo eee? aty qendro. "nightwish", "apocaliptyca" dhe "in extremo" jan te pakapshem
  Embarassed Embarassed po po tani me kujtohet.m pelqen ky grup sidomos motres sime qe vdes per kengen vollmond te ktyre
  prsh erin,enaden e snowhite me poison girl-him(jo se me pelq po i ra rradha per ta degjuar Very Happy )
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Snowhite on 06.07.08 16:48

  Rrofsh. Une te pershendes me hello - evanescence
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Ermagedon on 08.07.08 14:59

  po ti snowhite kishe kenduar "going under - evanescence" Live te "rock kafe"?
  Bravo lal, bravo. po nuk i kam dosido shoqet une. Sidomos ato qe i dua si motra. Very Happy Very Happy Te pershendes me kete kenge pra me qene se e ke kenduar edhe vete live. Tkam shume xhan.
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Gjak_Verdheblu on 08.07.08 18:56

  Per g-unit girl vetem Lollipop ne sfond.E prsh shume dhe i them qe e kam shume xhan dhe te mos merzitet me mua.Puffff shume yllo
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by g-unit girl on 08.07.08 19:02

  Very Happy:D thnx lale te flm shuum
  edhe une te prsh me kg RUN THE SHOW - BUSTA RHYMES ft KAT DELUNA Very Happy
  puuuc fooort, tkxh
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by DarkAngel on 08.07.08 19:06

  prsh kete lart me

  RIDE IT
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by g-unit girl on 08.07.08 19:07

  obobo o Dark ca kg uff Crying or Very sad thnx lale
  ehde une te prsh me nje kg cte duash ti (me fal lal se spo me vjen ndermend ndonej plzz)
  tpuuuuuuuc
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by DarkAngel on 08.07.08 19:16

  hahahah ja me kete qe po degjoj une tani

  metallica--nathing also matter

  Sponsored content

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 4:33