FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  pershendes antaret me kete kenge...

  Share
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by DarkAngel on 20.06.08 18:38

  prsh kete lert me nje kenge qe ka qef vete
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by g-unit girl on 20.06.08 18:53

  flm edhe une ty me cte kesh qejf si dhe te gjtihe anetaret qe jane online me nje kg cte duan ata ne vacanti njiiiiiiiishiiiiiiiiiin EL_NINJO


  p.s. edhe ti je njiiiiiiiiiish DarkAngel Very Happy Wink
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Elboy814 on 20.06.08 18:54

  dhe une pershende kte njeshin versioni femer me siper,,,esh e papar
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by DarkAngel on 20.06.08 18:56

  hahahhahahahah sa e forte kjo o henri o dreqqqqqqqqqqqqq
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by g-unit girl on 20.06.08 19:02

  DarkAngel wrote:hahahhahahahah sa e forte kjo o henri o dreqqqqqqqqqqqqq

  moooree tii mos ma sha henrin dreq okkkkkk?????? lol!
  shaka bej hahahahahah se e di qe e ke me shaka edeh ti Wink puuf
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by DarkAngel on 20.06.08 19:19

  ahahahahaha jojo une e kisha me verte :Ddddddddd
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by moon_girl on 20.06.08 19:55

  pershende ate cunin me run the show-kat deluna.......
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by angel on 20.06.08 21:52

  kitty wrote:pershendes Angel me My girl - Nirvana (Ai rripi i zi ngeli n'dor time me duket)
  Shuuume flm,ska gje mi mbaje kujtim nga une!Puc fooort! Very Happy
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Living_bride on 21.06.08 11:27

  pershendes fefunnn me Buried words - sepultura
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by DarkAngel on 21.06.08 11:36

  prsh kete lart me your beautiful ---james blunt
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by g-unit girl on 21.06.08 11:56

  pershendes anetaren e re LIVING PRIDE me nje kg cte doje ajo rock Very Happy
  edhe pse pelqen rock sdo te thote gje qe une mos te te prsh apo mos te jemi mike bashke, nejse edhe me deshiren tende ajo gje Very Happy
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by g-unit girl on 21.06.08 12:40

  pershendes GJAK_VERDHEBLU me kte kg qe po degjoj tani emqe eshte hera e pare qe e kap online RazzVery Happy
  ENGJEJT VRASIN NJELLOJ - BESA Very Happy


  p.s shpresoj te te pelqej si kg
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by moon_girl on 21.06.08 14:20

  PERSHENDES te gjithe anataret me kengen white horse
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by g-unit girl on 21.06.08 14:28

  pershendes veten time qe jam onlien dhe dy gocat e tjera Very Happy ANNY dhe MOON_GIRL
  me kg KILLA - CHERISH FT YOUNG JOC
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by moon_girl on 21.06.08 15:01

  flm te pershendes edhe une ty me nje kenge qe ke shume qef......
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by DarkAngel on 21.06.08 15:50

  prsh angel me dido --life for rent
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by g-unit girl on 21.06.08 22:32

  heej njerez tgjitheve ju ca jeni online tani me nje kg cte doje e bardha zemer Very Happy
  ANGEL dhe LIVING BRIDE me nje kg rock ctju pelqeje kurse te tjeret me kg PARTY PEOPLE - NELLY FT FERGIE Very Happy
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by angel on 21.06.08 22:34

  sh flm.Edhe une ty me ca te pelqen!!
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Living_bride on 23.06.08 16:52

  pershendes g-unit girl me 1 kenge te 50cent, ca kenge ti doje qefi.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by g-unit girl on 23.06.08 16:55

  SmileSmile me vjen mire bukuloshe Smile te flm shum qe me prsh me nje kg
  edhe uen te prsh ty me nje kg rock cte te doje e bardha zemer ty, cte te pelqeje me shum Very Happy
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Living_bride on 23.06.08 16:57

  g-unit girl wrote:SmileSmile me vjen mire bukuloshe Smile te flm shum qe me prsh me nje kg
  edhe uen te prsh ty me nje kg rock cte te doje e bardha zemer ty, cte te pelqeje me shum Very Happy

  hahaha sa e mireee tii.
  ty tpershendes me ate kengen e re te snoop gog me vidioklip si te vitetve 60-70' se nuk ja di titullin.
  vetem per tyyyyy. Razz flower
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by moon_girl on 23.06.08 17:32

  pershendes nikol me kengen e saj te preferuar
  killa-cherich ft yong yoc
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by g-unit girl on 23.06.08 17:57

  Living_bride wrote:
  g-unit girl wrote:SmileSmile me vjen mire bukuloshe Smile te flm shum qe me prsh me nje kg
  edhe uen te prsh ty me nje kg rock cte te doje e bardha zemer ty, cte te pelqeje me shum Very Happy

  hahaha sa e mireee tii.
  ty tpershendes me ate kengen e re te snoop gog me vidioklip si te vitetve 60-70' se nuk ja di titullin.
  vetem per tyyyyy. Razz flower

  rrofsh Very Happy po ai kengetari shkruhet snoop dogg jo gog RazzVery Happy haha (ska prb po he shaka bera Very Happy )
  mduket se per still dre po thua? qe leviz ajo makina ee ?? Razz Very Happy
  gjithsesi flm shuum Very Happy
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by g-unit girl on 23.06.08 18:15

  pershendes DarkAngel me kg PARTY UP (UP IN HERE) - nga i madhi DMX
  meqe e kam ne linje tani ktu tek msn-ja RazzVery Happy
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by angel on 25.06.08 15:40

  Pershndes veten time me Angel-Judas Priest Very Happy

  Sponsored content

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 5:22