FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  pershendes antaret me kete kenge...

  Share
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by DarkAngel on 17.06.08 18:00

  g unit girl me RIDE IT---JAY SEAN
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Snowhite on 17.06.08 18:03

  Sad Sad Sad Here without you - 3 doors down, se kaq eshte puna, sa te ikesh pak edhe s'te kujton njeri.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by DarkAngel on 17.06.08 18:07

  e pershendes kete lart se tani e pashe qe ishte ne linje me nje kenge qe ka qef ajo vete
  gjithmone nese e pranon pershendetjen
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Snowhite on 17.06.08 18:13

  E pranoj me gjithe qef, po mire do ishte te merrja pershendetje kshu pa thene. Une pershendes el_ninjon me gunshot - akon.
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Elboy814 on 17.06.08 18:17

  dhe un psh snowhite me
  Akon Feat. Kardinal Offishall - Dangerous -WwW.Dahmi-RecordZ.CoM-
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by DarkAngel on 17.06.08 18:19

  po edhe pa thene te pershendesja po ste pashe qe ishe ne linje

  prsh kete lart me lolipop
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Elboy814 on 17.06.08 18:20

  dhe un e pershendes kte lar me ca te ket qef se nuk e di ca kengesh pelqen
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by DarkAngel on 17.06.08 18:24

  ahhahaha per momentin 2 jane

  RIDE IT
  WE MADE IT
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Elboy814 on 17.06.08 18:32

  ok me kte we made it se esht e papar ..me verte super fare
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by g-unit girl on 17.06.08 18:36

  DarkAngel wrote:po edhe pa thene te pershendesja po ste pashe qe ishe ne linje

  prsh kete lart me lolipop  te vdes une me ca kg po prsh ti ec atyyyyy hallall plako Very Happy
  fiksim e kam kte kg
  po mua sme pershendesje dot me kte kg ti ree eee Crying or Very sad Crying or Very sad
  hahahaha shaka bera lol!
  kam respekte edhe per el_ninjo Very Happy njiiiiish moo Very Happy
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by DarkAngel on 17.06.08 18:40

  oj dreq po shikoje mier temen lart se te te pershendeta te paren
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by g-unit girl on 17.06.08 19:42

  e pashe mer dreq po ajo kg me pelqen shuum prandaj shkruajta
  ti flm shuum bile
  edhe pse ate kg se kam degjuar po ne kto momente qe po shkruaj po e degjoj Very Happy Embarassed
  nice po me duket si kg Very Happy
  shuuum flm lal Very Happy
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by angel on 18.06.08 0:19

  pershendes dhe une darkangel me ride it se dhe per mua mbetet nje nder te pref per momentin!!!
  avatar
  Cinderella
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 63
  Age : 27
  Location : el
  Job/hobbies : tennis
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-08

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Cinderella on 18.06.08 18:22

  peshendes te gjith qe jan online tani me keng e upsteem vecanerisht greten.(uroj ta keni degjuar)
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Greta on 18.06.08 18:24

  oh shume flm tkam zemer mi dreq edhe un te perdhendes ty me kengen e avrilit hot
  avatar
  Cinderella
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 63
  Age : 27
  Location : el
  Job/hobbies : tennis
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-08

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Cinderella on 18.06.08 18:25

  haha.rrofsh
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by DarkAngel on 18.06.08 18:27

  prsh kete lart me justin timberlake se ate po degjoj tani sexy back
  avatar
  Cinderella
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 63
  Age : 27
  Location : el
  Job/hobbies : tennis
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-08

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Cinderella on 18.06.08 18:28

  shume flm.keng e bukur ajo....
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by g-unit girl on 18.06.08 20:30

  pershendes DarkAngel me kg e 2 PAC - MONEY OVER BITCHES Razz
  cool fare si kg (degjoje nqs se ke degjuar)
  e pershendes kte anetar se eshte gallate fare Very Happy Wink
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Greta on 18.06.08 20:59

  Pershendes Angel dhe veten time me kengen e LEncit dhe KEllyt Very Happy
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by angel on 18.06.08 21:31

  ahahah,edhe une ty!!!
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by g-unit girl on 18.06.08 22:22

  pershendes kto dy gocat qe jane online tani (pervec meje) me kg WITH YOU - CHRIS BROWN Very Happy ne vecanti ANNY (angel mos te te ngel hatri mii )
  puuuuthjee per te dyja ju Very Happy


  p.s se di a keni dejguar apo jo por eshte vertet nice si kg
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by DarkAngel on 18.06.08 22:41

  prsh kete lart me chris brown ft tpain-kiss kiss
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by g-unit girl on 19.06.08 5:39

  DarkAngel wrote:prsh kete lart me chris brown ft tpain-kiss kiss

  shikoni mer sa xhanme ka ky cuni, me ca kg me prsh mua Razz:P lol!
  rroooooooofsh lale, je i madh fare
  edhe une te prsh me....sdi ca kg pelqen, nejse
  tprsh shum me kg WELCOME TO DETROIT CITY - TRICK TRICK FT EMINEM Very Happy
  eshte cool fare
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by moon_girl on 19.06.08 12:18

  pershendes AI_CUNI_ATJE EL_NINJO SNOWHITE ANGEL DARK ANGEL DHE VETEN TIME ME
  KILLA-CHERICH FT YUNG JOC
  RIDE IT-JAY SEAN
  GO ON GIRL-NE_YO

  Sponsored content

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 26.04.18 4:42