FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  pershendes antaret me kete kenge...

  Share
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Snowhite on 06.06.08 1:07

  Pershendes angel me Nuk eshte vone - Lenci & Kelly
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Greta on 07.06.08 12:37

  Pershendes anetaret qe jane tek top posters me HELLO-Evanescence
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by angel on 07.06.08 13:34

  pershendes greten,fefen,bojanen me kengen Watching over me-Iced Earth
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by moon_girl on 07.06.08 15:17

  pershendes ate cunin,el ninjon,snowhite,angel me kengen
  fairytales gona bad-sunrise avenue(se si mu kujtu as vet se di)
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by angel on 07.06.08 15:22

  Snowhite wrote:Pershendes angel me Nuk eshte vone - Lenci & Kelly
  eh shume flm,i pershendes dhe une te gjithe me kete kengen se e kam fiksim Very Happy
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Snowhite on 11.06.08 1:00

  Pershendes maturantet me Graduation song (friends forever) - Vitamin C.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by angel on 12.06.08 17:48

  I pershendes dhe une se te shkretet do jene duke mesu per provimin e matematikes
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by moon_girl on 12.06.08 19:11

  i pershendes te gjithe ne vecanti maturantet me
  WHAT I GO TO SCHOOL FOR-BUSTED
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 12.06.08 19:14

  pershendes kete anetaren larte me kengen qe ka me shume qejf... (ej aty eshte mami ime?)
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by moon_girl on 12.06.08 19:27

  AI_CUNI_ATJE wrote:pershendes kete anetaren larte me kengen qe ka me shume qejf... (ej aty eshte mami ime?)
  ka pak qe ka ik
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by g-unit girl on 16.06.08 15:09

  pershendes anetaret qe jane online me kg SAVE ME - MORANDI )
  vdes per kte kg dhe me ben shuum per te qare
  ju duua shuum, ju puuuc
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Elboy814 on 16.06.08 15:10

  hahaha shum shum thx esht keng fantastike lol
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by angel on 16.06.08 15:11

  flm dhe nga une
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by g-unit girl on 16.06.08 15:12

  asgje ju lutem Very Happy cool jeni Very Happy
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Elboy814 on 16.06.08 15:21

  ju pershendes ju gocat qe jeni online tani me
  615 Ft. Akon - Convikt
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by g-unit girl on 16.06.08 15:22

  ca kggggg shuum flm lal Very Happy
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by angel on 16.06.08 15:23

  flm.une ju persh me cmendem-elita5
  ate jam duke degju tani.Me pelq kjo kenga
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by g-unit girl on 16.06.08 15:29

  mmm nice si kg flm puuf
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 27
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by egoistja on 16.06.08 15:37

  La storia mia con te - Gianni Morandi Ju pershendes
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by g-unit girl on 16.06.08 15:38

  flm Very Happy meqenese nje nga anetaret jam edhe une Very Happy
  puf edhe pse snjihemi akom amire bashke

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Eternal_Light on 16.06.08 16:04

  Pershendje vetem per stafin me kengen Hurricane 2000 - Scorpions

  p.s maybe se keni degju por esht keng bombe me besoni Very Happy
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by g-unit girl on 17.06.08 12:29

  prsh lalin qe eshte online el_ninjo me kg LOLLIPOP - LIL WAYNE FT STATIC MAJOR
  eshte cool fare si kg lale, degjoje nqs se ke degju
  tpuuc foort
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Elboy814 on 17.06.08 12:54

  shum thx lol...esht keng e papar dhe un te prsh ty me kengen
  Morandi - Save me
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by g-unit girl on 17.06.08 12:58

  ueee me lal sikur je me mua ktu ti, se kte kg po e degjoj tamam ne kte moment qe po shkruaj Very Happy
  shuuum thnx lal
  si ma ke gjet se vdes per kte kg Sad
  tpuuuc


  ti pershendes iher administratorin AI_CUNI_ATJE dhe moderatoren SNOWHITE meqe e paskam edhe moshatare Very Happy (se e pashe tek profili ) me kg SPEED UP - FUNKERMAN

  p.s.edhe pse se di a e pelqeni apo jo kg dhe cfare preferencat keni Embarassed
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by angel on 17.06.08 14:45

  i pershendes te gjithe anetare me kengen qe jam duke degju
  Vollmond-in extremo

  Sponsored content

  Re: pershendes antaret me kete kenge...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.06.18 5:13