FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

May 2018

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  NJE I 'TRETE' NDERHYN NE LIDHJEN TUAJ..

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  NJE I 'TRETE' NDERHYN NE LIDHJEN TUAJ..

  Post by AI_CUNI_ATJE on 22.03.08 16:25

  Cilat mendoni se jane pasojat qe shkakton nderhyrja e nje personi "te trete" ne lidhjen e nje mashkulli me nje femer?

  Ju ka ndodhur juve kjo gje?
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: NJE I 'TRETE' NDERHYN NE LIDHJEN TUAJ..

  Post by Legend_boy on 22.03.08 18:52

  mua deri tani sme ka ndodhur ndonjehere,por mendoj se pasojat te cojne deri ne ndarje....
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: NJE I 'TRETE' NDERHYN NE LIDHJEN TUAJ..

  Post by Ermagedon on 25.03.08 0:24

  do e shkelmoja ate te tretin lol
  avatar
  kasanova
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: NJE I 'TRETE' NDERHYN NE LIDHJEN TUAJ..

  Post by kasanova on 25.03.08 20:10

  ka eklips per te
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 27
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: NJE I 'TRETE' NDERHYN NE LIDHJEN TUAJ..

  Post by DON_PABLO on 27.03.08 21:24

  nje i trete nderhyn ne lidhjen time dhe shfaroset nga faqja e dheut.

  don acsente
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: NJE I 'TRETE' NDERHYN NE LIDHJEN TUAJ..

  Post by don acsente on 27.03.08 21:25

  mire na behet nese ne e lejojme
  avatar
  Musafir
  Guest

  Re: NJE I 'TRETE' NDERHYN NE LIDHJEN TUAJ..

  Post by Musafir on 27.03.08 21:26

  po po pat qorra qysh mos te nderhyjme ne

  don acsente
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: NJE I 'TRETE' NDERHYN NE LIDHJEN TUAJ..

  Post by don acsente on 27.03.08 21:33

  mire e ke ti lali se edhe ti ashtu je fut ke nje lidhje e shokut tend j......
  avatar
  whats_up
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 21
  Age : 28
  Location : pogradec
  Job/hobbies : maturant
  Humor : cka
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: NJE I 'TRETE' NDERHYN NE LIDHJEN TUAJ..

  Post by whats_up on 08.04.08 21:55

  AI_CUNI_ATJE wrote:Cilat mendoni se jane pasojat qe shkakton nderhyrja e nje personi "te trete" ne lidhjen e nje mashkulli me nje femer?

  Ju ka ndodhur juve kjo gje?

  kjo qe thoni ju me ka ndodhur mua...por kam qene une ky i treti(i deshte vete asaj dhe une sja prisha) lol!
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: NJE I 'TRETE' NDERHYN NE LIDHJEN TUAJ..

  Post by piccola_stella on 17.04.08 16:42

  ...do e pyesja te dashurin tim : KE ZGJEDH TI shpirt KTE TE TRETEN APO MUA TE PAREN...por sigurisht qe ai do thoshte TY TE PAREN.....perndryshe do dilte nga dritarja....
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: NJE I 'TRETE' NDERHYN NE LIDHJEN TUAJ..

  Post by DarkAngel on 17.04.08 16:47

  ahhahahahah ca presioni kjo lart
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: NJE I 'TRETE' NDERHYN NE LIDHJEN TUAJ..

  Post by Legend_boy on 17.04.08 16:56

  SHUME gjak nxeht ajo nerida po sqaroi nje here gjerat pastaj fluturoje nga dritarja....
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: NJE I 'TRETE' NDERHYN NE LIDHJEN TUAJ..

  Post by devil princess on 17.04.08 17:00

  DO E VRISJA DHE ATE DHE KETE TIMIN
  OSE DO I TREGOJA TARGEN DHE DO GJEJA NJE TJETER
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: NJE I 'TRETE' NDERHYN NE LIDHJEN TUAJ..

  Post by DarkAngel on 17.04.08 17:03

  ca targe ke ti mi lal
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: NJE I 'TRETE' NDERHYN NE LIDHJEN TUAJ..

  Post by devil princess on 17.04.08 17:06

  SHPREHJE E VJETER KJO
  PO DMTH IK PIR*** SE KA TE TJERE SA TE DUASH
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: NJE I 'TRETE' NDERHYN NE LIDHJEN TUAJ..

  Post by DarkAngel on 17.04.08 17:08

  aha e di e di ju gocat ju lusin
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: NJE I 'TRETE' NDERHYN NE LIDHJEN TUAJ..

  Post by devil princess on 17.04.08 17:10

  NUK ESHTE PUNA ATY PO DHE CUNA KA SHUME SHUME MADJE KA DHE ME TE MIRE SE AI QE KEMI DHE NE NORMAL DUAM ME LARTE KESHTU QE GJEJM ARSYE DHE TE VOGEL PER TU NDARE NE PAK CASTE
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: NJE I 'TRETE' NDERHYN NE LIDHJEN TUAJ..

  Post by DarkAngel on 17.04.08 17:13

  njeriu nuk shikohet nga pamja e jashteme por nga shpirti qe ka eshte mendimi im
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: NJE I 'TRETE' NDERHYN NE LIDHJEN TUAJ..

  Post by Legend_boy on 17.04.08 17:14

  DUHEN TE DYJA PO ME E RENDESISHME ESHTE SHPIRTI,PSH UNE DO LUFTOJA SHUME PER TI GJETUR TE DYJA...
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: NJE I 'TRETE' NDERHYN NE LIDHJEN TUAJ..

  Post by devil princess on 17.04.08 17:16

  NORMALE PO NE NUK SHIKOJME VETEM PAMJEN E JASHTME DHE TE JENI TE SIGURTE PER KET
  MGJTH KA DHE QE E BEJNE POR PER VEC KESAJ SHOHIN SA PLOT E KE KULETEN
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: NJE I 'TRETE' NDERHYN NE LIDHJEN TUAJ..

  Post by Legend_boy on 17.04.08 17:17

  PO MI GOCE PO KSHU KA VAJT KJO PUNE SOT....
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: NJE I 'TRETE' NDERHYN NE LIDHJEN TUAJ..

  Post by devil princess on 17.04.08 17:19

  EH PO PO BEHET AKOMA ME KEQ TE DY PALET JO VETEM NE
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: NJE I 'TRETE' NDERHYN NE LIDHJEN TUAJ..

  Post by Legend_boy on 17.04.08 17:20

  PSE VETEM JU JENI TE SHKATHTA KSHU....HAHAHA
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: NJE I 'TRETE' NDERHYN NE LIDHJEN TUAJ..

  Post by DarkAngel on 17.04.08 17:21

  devil princess wrote:NORMALE PO NE NUK SHIKOJME VETEM PAMJEN E JASHTME DHE TE JENI TE SIGURTE PER KET
  MGJTH KA DHE QE E BEJNE POR PER VEC KESAJ SHOHIN SA PLOT E KE KULETEN
  hahahaha ti harrove dhe makinen se pa makine sti hedh njeri syte
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: NJE I 'TRETE' NDERHYN NE LIDHJEN TUAJ..

  Post by Snowhite on 25.04.08 20:33

  Do perpiqesha te vendosja ate dhe mua ne nje peshore perpara atij, zgjedhja do ishte e tija. Nuk do te doja ta mbaja nje lidhje me zor.

  Sponsored content

  Re: NJE I 'TRETE' NDERHYN NE LIDHJEN TUAJ..

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 20.05.18 18:55