FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  SI ESHTE ME MIRE??

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  SI ESHTE ME MIRE??

  Post by AI_CUNI_ATJE on 22.03.08 16:22

  TE TE DUAN APO TE DUASH?
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: SI ESHTE ME MIRE??

  Post by Legend_boy on 22.03.08 18:53

  te duash se po sdeshe nuk te duan kurre
  avatar
  kasanova
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: SI ESHTE ME MIRE??

  Post by kasanova on 24.03.08 14:48

  te te duan dhe te dua
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: SI ESHTE ME MIRE??

  Post by Ermagedon on 25.03.08 0:37

  te me duan me mire
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: SI ESHTE ME MIRE??

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.03.08 12:39

  NESE ARRIN QE TI FITOSH TE DYJA ATEHERE JE ME TE VERTET ME FAT NGA JETA...
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: SI ESHTE ME MIRE??

  Post by piccola_stella on 18.04.08 16:44

  ........ku ka me mire se te dyja.......
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: SI ESHTE ME MIRE??

  Post by moon_girl on 18.04.08 16:52

  PO DESHE EDHE TE TJERET DO TE DUAN.
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: SI ESHTE ME MIRE??

  Post by Snowhite on 20.04.08 17:54

  Me mire do ishte te te duan po aq ato qe do.
  avatar
  BEQARI
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 33
  Age : 26
  Location : elbasan
  Job/hobbies : aleluja
  Humor : jam elbasanas i vjeter
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-14

  Re: SI ESHTE ME MIRE??

  Post by BEQARI on 14.06.08 23:40

  te dyja
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: SI ESHTE ME MIRE??

  Post by g-unit girl on 07.07.08 13:21

  te dyja
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: SI ESHTE ME MIRE??

  Post by DarkAngel on 07.07.08 14:54

  edhe une si kjo lart them
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 27
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: SI ESHTE ME MIRE??

  Post by egoistja on 07.07.08 20:45

  te dyja do ishte e mrekullueshme po me mire te te duan se sa te duash. vuan me pak.............
  avatar
  A.N.I.
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 115
  Age : 26
  Location : U.S.A.: Connecticut
  Job/hobbies : hanging around
  Humor : :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: SI ESHTE ME MIRE??

  Post by A.N.I. on 07.07.08 23:17

  te dyja,sepse nese ndodh vetem njera,dikush do lendohet,ose un ose personi tjeter..kshu qe lum kush i ka te dyja...
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: SI ESHTE ME MIRE??

  Post by Elboy814 on 15.07.08 12:53

  mendoj se te duash nje njeri qe ste do eshte fatkeqesi por kur dashuria te kthehet eshte mrekulli
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: SI ESHTE ME MIRE??

  Post by Living_bride on 15.07.08 21:28

  both of them
  megjithse mendoj qe edhe nqs nuk merr dashurin e mjaftuehme, dmth nuk merr aq sa jep, esht e mrekullueshme te duash njerzit e te rrethojn. nejse te dyja do ishin perfekte.
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: SI ESHTE ME MIRE??

  Post by angel boy on 15.07.08 23:13

  te dyja....nuk mund te vecohen ,,te pakten nga une
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: SI ESHTE ME MIRE??

  Post by g-unit girl on 26.07.08 14:18

  sa mire qenkan kur te dashkan mii RazzVery Happy:D
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: SI ESHTE ME MIRE??

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 15:28

  ME MIR TE TE DUAN ORE SKA ME MIR EHEHEH SE POT E DESHEN DHE TI NORMALE QE DO I DUASH

  Sponsored content

  Re: SI ESHTE ME MIRE??

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.06.18 20:25