FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

November 2018

MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Calendar Calendar


  10 VARIANTE SI TE PUTHENI..

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  10 VARIANTE SI TE PUTHENI..

  Post by AI_CUNI_ATJE on 22.03.08 16:20

  1. Puthje Francese
  Puthjet
  jane pjesa me e rendesishme e paralojes seksuale. Edhe pse te gjithe e dime
  se cfar eshte puthja dhe si duhet puthur, e ashtuquajtura puthje franceze
  praktikisht eshte e zjarrte, por ajo eshte edhe hulumentim subtili i buzeve
  te partnerit. Prandaj, mos u beni agresive. Nese gjuhen e futni teper
  thelle, me veshtire do t'i kontrolloni levizjet e saj.


  2.Puthja me Gjuhe:

  Puthja ne gjuhe eshte kapitulli ne vete. Per kete
  mund te flitet shum e shum. Ekzistojne me qindera varianta se si ta puthesh
  partnerin me gjuhe. Reth 3o muskuj te gojes jane aktiv kur ju puthni me
  gjuhe. Nje keshille: Mos puthni shum laget sepse partneri/ja mund te
  iritohet.

  3. Puthja ne buze:
  Puthja ne buze eshte serioze.
  Eshte per ta marre seriozisht sepse permes puthjes ne buze deshmohet nje
  lloje besimi I madh tek partneri e sidomos kur gjate puthjes partneri ua
  prek fytyren apo floket. Kjo eshte shenja e pare e lindjes se nje
  dashurie.

  4. Puthja ne qafe:
  Me shum se 80% te femrave
  thone se qafa e tyre eshte nje pjes shume e ndjeshme dhe kur nje femer ia
  ofron qafen nje mashkulli ai duhet me shum kujdes dhe dashuri te ia puth
  sepse shum lehet mund ta iritoje ate.

  5. Puthja ne
  faqe:
  Puthja ne faqe ne kohen e sotme trajtohet si feminore, por
  eshte e gabuar. Jepjani nga nje puthje ne faqe partnerit nga disa here ne
  dite dhe buzeqeshujni. Me kete i tregoni se ai/ajo ende eshte e vlefshme per
  ju dhe jeni i interesuar per te. Edhe tek ata qe ende nuk jane cift, puthja
  ne faqe do te thote me shum se vetem shoqeri.

  6. Puthja ne
  stomak:
  Puthja ne stomak vetem, nuk do te thote dicka shum erotike.
  Por kur pas puthjes vjen seksi, per femren ashtu edhe per mashkullin do te
  thotr deshmi e dashurise dhe besimi ne partnerin. Meshkuj kujdes: nuk do te
  thote se vetem nese e puthnii partneren mes kembeve e eksiton ate, kerthiza
  eshte nje zone shum erogjene.

  7. Puthja ne sy:
  Kjo menyre e
  putjes eshte e rezervuar vetem per te dashururit. Partneret qe jane te
  dashuruar me njeri tjetrin mund te puthen keshtu, vetem ne situata te
  caktuara. Atehere puthja duhet te jete shum e lehet dhe me
  kujdes.

  8. Puthja ne vesh:
  Puthjet ne vesh jane paraloje e
  seksit. Por mos e lejoni qe veshi te puthet vetem para seksit, puthja ne
  vesh mund te jete edhe deshmi e deshires dhe dashurise ndaj
  partnerit.

  9. Puthja ne balle:
  Puthja ne balle eshte e
  ngjashme me ate ne sy. Nuk eshte e menduar si erotike, por me puthje ne
  balle partnerit i deshmoni dashuri, kujdes dhe rrespekt.

  10.
  Puthja ne gjinjte e e femres:
  Cdo mashkull thote se me shum deshire e
  bene ate pune. Kjo ndoshta vjen edhe nga ajo se cdo njeri, gjene e pare qe e
  meson ne jete eshte te thithesh. Andej kjo vlene edhe tek partneret, por
  duhet me shum kujdes te behet sepse thithat e femres jane shum te ndjeshme.
  Kur nje mashkull e puth femren ne gjinjte ajo e adhurone dhe ndiohet shum e
  kenaqur nga partneri.

  JU CFARE PUTHJESH KENI PROVUAR?


  Last edited by AI_CUNI_ATJE on 22.03.08 20:49; edited 1 time in total
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: 10 VARIANTE SI TE PUTHENI..

  Post by Legend_boy on 22.03.08 18:55

  vetem puthjen ne stomak se kam provuar ndonjehere ti patjeter qe e ke provuar apo jo?????
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 28
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: 10 VARIANTE SI TE PUTHENI..

  Post by DON_PABLO on 25.03.08 14:08

  1.NA BUZE(CLASIC)
  2.NE BUZE(TRADITIONAL)
  3.NE QAFE VETEM ME GJUHE
  4.-----------ME KAFSHIME TE LEHTA QE TE MBAJE SHALL 1 VIT
  5.ME LLAPE KUDO NE FYTYRE
  6.NA QAFE E POSHTE KUDO ME LLAPE

  KALOJME NGA LOKALI NE HOTEL,ME TAXI NORMAL(SE S'KEMI MAKINE)
  7.PASI IA KEMI HEQUR GJYSMAT E RROBAVE FILLOJNE PUTHJET ''E PALOKALIZUARA''
  8.DOWN.
  9.DOWN...DOWN
  10.DOWN.........DOWN.........DOOOOOOOOOOOWN
  avatar
  Musafir
  Guest

  Re: 10 VARIANTE SI TE PUTHENI..

  Post by Musafir on 25.03.08 14:18

  nuk kam puthur akoma kur te puth do jua tregoj
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: 10 VARIANTE SI TE PUTHENI..

  Post by Elboy814 on 25.03.08 19:36

  "���Kiss on the stomach = Im ready
  ���Kiss on the Forehead ="i hope we're together forever"
  ���Kiss on the Ear = Your my everything
  ���Kiss on the Cheek = "We're friends"
  ���Kiss on the Hand = "I adore you"
  ���Kiss on the Neck = "we belong together"
  ���Kiss on the Shoulder = "I want you"
  ���Kiss on the Lips = I love you"

  What the gesture means...
  ���Holding Hands = "we definitely love each other"
  ���Slap on the Butt = "That's mine"
  ���Holding on tight = "i don't want to let go"
  ���Looking into each other's Eyes = "i just plain love you"
  ���Playing with Hair = "Tell me you love me"
  ���Arms around the Waist = "I love you too much to let go"
  ���Laughing while Kissing = "I am completely comfortable with you"

  --Advice--
  ���Dont ask for a kiss, take one.
  ���If you were thinking about someone while reading this,
  you're definitely in Love.
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 28
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: 10 VARIANTE SI TE PUTHENI..

  Post by DON_PABLO on 27.03.08 21:25

  do tjua tregoj live?pyesni ish-et e mia.
  avatar
  sweetyxpg
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 71
  Age : 28
  Location : eVerYwHeRe
  Job/hobbies : senior
  Humor : ;)
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: 10 VARIANTE SI TE PUTHENI..

  Post by sweetyxpg on 08.04.08 20:48

  e un ate ne stomak skam provuar Very Happy hihihihihi Very Happy e kam len per me vone
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: 10 VARIANTE SI TE PUTHENI..

  Post by AI_CUNI_ATJE on 08.04.08 20:51

  te pakten e paske menduar se mund ta besh me vone....
  avatar
  sweetyxpg
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 71
  Age : 28
  Location : eVerYwHeRe
  Job/hobbies : senior
  Humor : ;)
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: 10 VARIANTE SI TE PUTHENI..

  Post by sweetyxpg on 08.04.08 20:58

  epo normal...pa provuar nuk rrihet
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: 10 VARIANTE SI TE PUTHENI..

  Post by piccola_stella on 18.04.08 16:33

  .................


  Last edited by nerida on 08.11.08 15:48; edited 1 time in total
  avatar
  BEQARI
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 33
  Age : 27
  Location : elbasan
  Job/hobbies : aleluja
  Humor : jam elbasanas i vjeter
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-14

  Re: 10 VARIANTE SI TE PUTHENI..

  Post by BEQARI on 14.06.08 23:39

  mire e keni bere qe i keni thene puthjet po nuk di njeri cil te zgjedhi hahahahahahahahaha
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: 10 VARIANTE SI TE PUTHENI..

  Post by g-unit girl on 20.06.08 16:45

  heejjj people ma shpifen, cjane kto mer aman, menyra te ndryshme per te puthur booo
  pervec asaj ne buze qe hajt moo me pelqen tme puthi ne gushe se vdes fare po jo tani tme puthi ai mua ne gushe ma llape apo me nai gje tjeter jaaak
  mund te jete verte bukur te te puthi dikush ne buze pasi nuk e kam provuar po jo me te puth me llape a me nai gje tjeter ooo my god Mad
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: 10 VARIANTE SI TE PUTHENI..

  Post by fefe_metallica on 20.06.08 17:27

  skemi nevoj per kte tem haha

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: 10 VARIANTE SI TE PUTHENI..

  Post by Eternal_Light on 25.06.08 23:32

  po pra jam dakort me fefen, cna duhet ne i dim haha lool
  vetem nja 2 skam provu lool

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: 10 VARIANTE SI TE PUTHENI..

  Post by Eternal_Light on 25.06.08 23:35

  g-unit girl wrote:heejjj people ma shpifen, cjane kto mer aman, menyra te ndryshme per te puthur booo
  pervec asaj ne buze qe hajt moo me pelqen tme puthi ne gushe se vdes fare po jo tani tme puthi ai mua ne gushe ma llape apo me nai gje tjeter jaaak
  mund te jete verte bukur te te puthi dikush ne buze pasi nuk e kam provuar po jo me te puth me llape a me nai gje tjeter ooo my god Mad

  po pse te duket e shpifur mi se na acarut si ti se ca rob te tjere... lol

  ca te keqe ka, esht gjeja me e natyrshem dhe e bukur nqs vertet ndjen per nji person !

  nejse kur te "rriteni" edhe icik do i kuptoni dhe do i besoni fjalet e mia !

  p.s edhe mu para se ta provoja puthja me dukej gjeja me e shpifur lol!
  avatar
  (L)rubacuori(L)
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 4
  Age : 28
  Location : elbasan
  Job/hobbies : sexxxxx
  Humor : romantik
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-04

  Re: 10 VARIANTE SI TE PUTHENI..

  Post by (L)rubacuori(L) on 04.07.08 15:12

  [i]une i kam provuar te gjitha puthje me femra te ndryshme
  kot sjam rubacuori afro afro afro
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: 10 VARIANTE SI TE PUTHENI..

  Post by piccola_stella on 08.11.08 15:53

  AI_CUNI_ATJE wrote:[b]


  8. Puthja ne vesh:
  Puthjet ne vesh jane paraloje e
  seksit. Por mos e lejoni qe veshi te puthet vetem para seksit, puthja ne
  vesh mund te jete edhe deshmi e deshires dhe dashurise ndaj
  partnerit.

  [color=red][u]


  ....une se duroja dot kte se kilikosem....
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: 10 VARIANTE SI TE PUTHENI..

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 15:15

  PO RE MIR QE I THE SE SI DINTE SHUMICA ME SA LEXOJ UN KTU AHAHAHA

  Sponsored content

  Re: 10 VARIANTE SI TE PUTHENI..

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 14.11.18 7:59