FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

November 2018

MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Calendar Calendar


  CFARE NA SHTYN TE BEJME DASHURI?

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  CFARE NA SHTYN TE BEJME DASHURI?

  Post by AI_CUNI_ATJE on 22.03.08 16:15

  20 arsyet qė meshkujt thonė se i shtyn tė bėjnė dashuri


  Dehja

  Tėrheqje nga partneri

  Tė ndjerit mirė

  Partnerja me tė cilėn pėrfundoi nė krevat puthte shumė mirė

  Bukuria

  Dėshirė pėr tė shprehur afeksion pėr partneren

  Pėr t‘u qetėsuar

  Eksitimi i momentit

  Dėshirė pėr t‘i shprehur dashurinė partneres

  Dėshirė pėr tė arritur nė orgazėm

  Dėshira pėr tė provuar "teknika" tė reja seksuale

  Tėrheqje nga paraqitja fizike

  Kėrkimi i kėnaqėsinė sė vėrtetė

  Pėr shkak tė njė ēmendurie tė momentit

  Dėshirė pėr emocione tė zjarrta

  Ėshtė eksituese, aventurė e bukur

  Partnerja ka njė trup tė bukur

  Ishte njė rast i veēantė

  Partnerja ėshtė shumė simpatike dhe tėrheqėse

  Hormonet nuk mund tė kontrolloheshin

  Thjesht ndodhi.... Smile


  Last edited by AI_CUNI_ATJE on 22.03.08 16:16; edited 1 time in total
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: CFARE NA SHTYN TE BEJME DASHURI?

  Post by AI_CUNI_ATJE on 22.03.08 16:15

  20 arsyet e femrave

  Tėrheqje nga partneri


  Kėrkojnė tė tregojnė ngrohtėsi

  Kėrkojnė tė japin dashuri

  Sepse ndihen tė dashuruara

  Nė njė moment "hot"

  Kėrkojnė tė kėnaqin partnerin

  Dėshirė pėr emocione tė veēanta

  Tėrhiqen nga pamja fizike

  Nė njė ambient romantik

  Kur festojnė datėlindjen

  Partneri ishte inteligjent

  Partneri dukej shumė i vendosur nė vetvete

  Tė mėsojnė mė shumė rreth edukatės seksuale

  Mėnyrė e mirė pėr tė "prezantuar" veten

  Pėr t‘u qetėsuar

  Hormonet nuk mund tė kontrolloheshin

  Erdhi si diēka spontane

  Thjesht ndodhi

  Finalizimi pas puthjeve tė zjarrta

  Dehja...
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: CFARE NA SHTYN TE BEJME DASHURI?

  Post by Legend_boy on 22.03.08 19:24

  cdo gje qe ka te beje me seksin e kundert.....
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: CFARE NA SHTYN TE BEJME DASHURI?

  Post by Ermagedon on 25.03.08 1:05

  Eshte ligj i natyres te berit dashuri.
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: CFARE NA SHTYN TE BEJME DASHURI?

  Post by Elboy814 on 25.03.08 1:06

  instiktet e lindura
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 28
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: CFARE NA SHTYN TE BEJME DASHURI?

  Post by DON_PABLO on 25.03.08 13:49

  DORA ZOTIT
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: CFARE NA SHTYN TE BEJME DASHURI?

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.03.08 12:44

  NA SHTYN EPSHI MO...
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: CFARE NA SHTYN TE BEJME DASHURI?

  Post by piccola_stella on 18.04.08 16:37

  ...pasioni ...deshira...per dicka me shum se puthja apo ledhatimi...dhe arrihet ne .....
  avatar
  BEQARI
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 33
  Age : 27
  Location : elbasan
  Job/hobbies : aleluja
  Humor : jam elbasanas i vjeter
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-14

  Re: CFARE NA SHTYN TE BEJME DASHURI?

  Post by BEQARI on 14.06.08 23:40

  na shtyu bukuria dhe sinqeriteti
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: CFARE NA SHTYN TE BEJME DASHURI?

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 15:46

  ehste e nevojshme nese ke nje lidhje

  Sponsored content

  Re: CFARE NA SHTYN TE BEJME DASHURI?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 14.11.18 7:33