FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  KUSH GENJEN ME SHUME NE NJE LIDHJE?

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  KUSH GENJEN ME SHUME NE NJE LIDHJE?

  Post by AI_CUNI_ATJE on 22.03.08 16:10

  hapa kete tem per te ditur se cili nga ju e genjen te dashurin ose te dashuren tuaj se te gjith e dim qe nga nje genjeshter te vogel e themi te gjith? edhe pse nuk duam ta themi por eshte e nevojshme ne NDONJE rast...
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: KUSH GENJEN ME SHUME NE NJE LIDHJE?

  Post by Legend_boy on 22.03.08 19:00

  po patjeter qe genjejne na icik nga te dyja palet sa do e forte te jete lidhja ka genjeshtra
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: KUSH GENJEN ME SHUME NE NJE LIDHJE?

  Post by Elboy814 on 22.03.08 23:30

  po njecik genjejme njecik na genjejne ,kshu vete kjo pune
  avatar
  Wind3112
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 1
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: KUSH GENJEN ME SHUME NE NJE LIDHJE?

  Post by Wind3112 on 23.03.08 13:17

  Ne nje lidhje nuk duhet te kete genjeshtra, me kete parim shkoj une. Por do genjeja sikur te thosha qe nuk e genjej kurre te dashurin apo qe kurre nuk jam ndjere e genjyer. Genjeshtrat lejohen per sa kohe nuk e vene ne rrezik besimin e tjetrit. Per ti rene shkurt besoj se une e kam genjyer me shpesh, por per gjera te vogla dhe pa rendesi.
  avatar
  kasanova
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: KUSH GENJEN ME SHUME NE NJE LIDHJE?

  Post by kasanova on 24.03.08 14:36

  te dy genjejne nga pak se te thuash nuk genjen asnje duhet te jesh naiv per te besuar nje gje te tille
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: KUSH GENJEN ME SHUME NE NJE LIDHJE?

  Post by Ermagedon on 25.03.08 0:39

  Vajzat per zotin te grisin
  avatar
  Musafir
  Guest

  Re: KUSH GENJEN ME SHUME NE NJE LIDHJE?

  Post by Musafir on 25.03.08 0:41

  djali
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 27
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: KUSH GENJEN ME SHUME NE NJE LIDHJE?

  Post by DON_PABLO on 25.03.08 13:52

  N.Q,SE ESHTE LIDHJE,S'KA GENJESHTRA
  avatar
  Musafir
  Guest

  Re: KUSH GENJEN ME SHUME NE NJE LIDHJE?

  Post by Musafir on 25.03.08 14:05

  nuk genjen asnjeri
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: KUSH GENJEN ME SHUME NE NJE LIDHJE?

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.03.08 12:57

  GENJESHTRA I KA KEMBET E SHKRURTA THOTE POPULLI, POR NUK E DI POPULLI QE KA THENE QE I GJATI ESHTE SHERBETORI I TE SHKRURTIT, PRANDAJ ME MIRE ME KEMBE TE SHKURTA... PRA DUHET TE GENJEJME ICIK...
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: KUSH GENJEN ME SHUME NE NJE LIDHJE?

  Post by devil princess on 30.03.08 13:19

  NUK E DI
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: KUSH GENJEN ME SHUME NE NJE LIDHJE?

  Post by fefe_metallica on 30.03.08 16:29

  cunat e plak
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: KUSH GENJEN ME SHUME NE NJE LIDHJE?

  Post by devil princess on 30.03.08 19:15

  po cunat po thoja dhe une
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: KUSH GENJEN ME SHUME NE NJE LIDHJE?

  Post by angel on 31.03.08 18:06

  nuk mund ta them me siguri se nuk e kam provuar vete dhe nuk kam si te nxjerr perfundime me 2-3 raste.mgjt gocat me duken me te sinqerta nese jane goca qe e ndiejne me te vertete ate lidhje

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: KUSH GENJEN ME SHUME NE NJE LIDHJE?

  Post by IL PADRONE on 31.03.08 18:18

  po ti provoje pastaj fol.se ka dhe koca qe genjejne
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: KUSH GENJEN ME SHUME NE NJE LIDHJE?

  Post by devil princess on 31.03.08 21:25

  SDO TE THOTE GJE SE KA DHE GOCA QE GENJEJNE POR CUNAT GENJEJNE ICIK ME SHUME

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: KUSH GENJEN ME SHUME NE NJE LIDHJE?

  Post by IL PADRONE on 31.03.08 21:28

  ajo eshte normale
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: KUSH GENJEN ME SHUME NE NJE LIDHJE?

  Post by devil princess on 31.03.08 21:29

  PO NORMALE SA ME SKA SE CUNAT JANE CA QE PPPFFF

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: KUSH GENJEN ME SHUME NE NJE LIDHJE?

  Post by IL PADRONE on 31.03.08 21:30

  po gocat jane me te keqia se cunat
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: KUSH GENJEN ME SHUME NE NJE LIDHJE?

  Post by devil princess on 31.03.08 21:51

  JAN PO CUNAT GENJEJNE DHE KJO I BEN GOCAT QE TE BEHEN ME TE KEQIA
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: KUSH GENJEN ME SHUME NE NJE LIDHJE?

  Post by devil princess on 31.03.08 21:57

  KESHTU MENDOJ UNE PO NUK E DI

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: KUSH GENJEN ME SHUME NE NJE LIDHJE?

  Post by IL PADRONE on 31.03.08 22:59

  kocat jane nga natyra te keqia,nga pamja e jashtme te genjejne se kane fytyre engjelore

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: KUSH GENJEN ME SHUME NE NJE LIDHJE?

  Post by IL PADRONE on 01.04.08 16:36

  ?
  avatar
  Satana
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 11
  Age : 25
  Location : Atje ku jeta sjell fatkeqesi
  Job/hobbies : Metal
  Humor : Bad
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-02

  Re: KUSH GENJEN ME SHUME NE NJE LIDHJE?

  Post by Satana on 02.04.08 14:38

  E padiskutueshme qe cunat

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: KUSH GENJEN ME SHUME NE NJE LIDHJE?

  Post by IL PADRONE on 02.04.08 16:03

  po pse cunat

  Sponsored content

  Re: KUSH GENJEN ME SHUME NE NJE LIDHJE?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.06.18 11:49