FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  A NDIKON PARAJA NE DASHURI?

  Share
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: A NDIKON PARAJA NE DASHURI?

  Post by fefe_metallica on 29.06.08 1:38

  eh flas nga experienca
  mgjth tani me vjen ti them:
  ate byrzylykyn per dtl ma jip se ta bleva 15 mije lek , dhe ate rripin qe ta bleva ne tr se sbleva gje per vete bleva per ty , dhe ate spongbobin qe mora te harixhit
  etj etj
  hahahahhaha

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: A NDIKON PARAJA NE DASHURI?

  Post by Eternal_Light on 29.06.08 1:52

  fefe_metallica wrote:eh flas nga experienca
  mgjth tani me vjen ti them:
  ate byrzylykyn per dtl ma jip se ta bleva 15 mije lek , dhe ate rripin qe ta bleva ne tr se sbleva gje per vete bleva per ty , dhe ate spongbobin qe mora te harixhit
  etj etj
  hahahahhaha

  waaaaahahahhahahahahahahahahhaaha o dreeq pse kaq katil ti re Razz

  njs un sdo i thoja asiher kshu (as ti jam e sigurt per kte) por normal qe do me vinte icik inat, icik si shum inat qe gjith perpjekjet iken kot...njs
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: A NDIKON PARAJA NE DASHURI?

  Post by fefe_metallica on 29.06.08 1:55

  vetem sa per mhb e thash ate gjen lart
  se un nuk i flas me goje , jo me ti kerkoj ato gjerat haha
  le ti mbaji qe kur ti shofi te merzitet hahaha
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: A NDIKON PARAJA NE DASHURI?

  Post by Stela on 29.06.08 10:14

  Ueueueuee.. cpaska shkrujt ky fefe ktu... Paraja nuk ndikon faaare ne dashuri, nqs ndikon dmth qe ne ate lidhje ska dashuri po interes..
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: A NDIKON PARAJA NE DASHURI?

  Post by Elboy814 on 29.06.08 10:22

  per sa koh esht e nxeht ne dashuri nuk ndikon fare paraja pasta me kalimin e kohes ne disa raste "dashuria shuhet ne heshtje,tani kam nevoj per para" kshu shkonkjo pune
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: A NDIKON PARAJA NE DASHURI?

  Post by Stela on 29.06.08 10:24

  nqs shuhet dashuria sic thua ti.... cifti ndahet... dhe skan pse rrin me bashk per para...
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: A NDIKON PARAJA NE DASHURI?

  Post by Elboy814 on 29.06.08 10:26

  un thash ne disa raste dhe ka plot raste
  avatar
  freedom to love
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 61
  Age : 28
  Location : elbasan
  Job/hobbies : ....
  Humor : ....
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-19

  Re: A NDIKON PARAJA NE DASHURI?

  Post by freedom to love on 29.06.08 13:29

  Stela wrote:Ueueueuee.. cpaska shkrujt ky fefe ktu... Paraja nuk ndikon faaare ne dashuri, nqs ndikon dmth qe ne ate lidhje ska dashuri po interes..

  jam ne nje mendje me ty stela...
  avatar
  freedom to love
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 61
  Age : 28
  Location : elbasan
  Job/hobbies : ....
  Humor : ....
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-19

  Re: A NDIKON PARAJA NE DASHURI?

  Post by freedom to love on 29.06.08 13:30

  fefe_metallica wrote:eh flas nga experienca
  mgjth tani me vjen ti them:
  ate byrzylykyn per dtl ma jip se ta bleva 15 mije lek , dhe ate rripin qe ta bleva ne tr se sbleva gje per vete bleva per ty , dhe ate spongbobin qe mora te harixhit
  etj etj
  hahahahhaha

  uau mos me thuaj qe kto dhuratat j ke bere te dashures dhe tani do tja marresh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
  o zot po ti e urreke ate...
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: A NDIKON PARAJA NE DASHURI?

  Post by fefe_metallica on 29.06.08 16:01

  freedom to love wrote:
  fefe_metallica wrote:eh flas nga experienca
  mgjth tani me vjen ti them:
  ate byrzylykyn per dtl ma jip se ta bleva 15 mije lek , dhe ate rripin qe ta bleva ne tr se sbleva gje per vete bleva per ty , dhe ate spongbobin qe mora te harixhit
  etj etj
  hahahahhaha

  uau mos me thuaj qe kto dhuratat j ke bere te dashures dhe tani do tja marresh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
  o zot po ti e urreke ate...

  jo sdo ja marr
  por e thash si shembull


  as nuk i flas fare
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: A NDIKON PARAJA NE DASHURI?

  Post by Stela on 29.06.08 17:28

  o fefe mo me thuaj qe.... e kape?
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: A NDIKON PARAJA NE DASHURI?

  Post by moon_girl on 29.06.08 17:30

  PJO NDOSHTA KU I DIHET..... EDHE NDIKON...
  avatar
  freedom to love
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 61
  Age : 28
  Location : elbasan
  Job/hobbies : ....
  Humor : ....
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-19

  Re: A NDIKON PARAJA NE DASHURI?

  Post by freedom to love on 29.06.08 18:31

  Stela wrote:o fefe mo me thuaj qe.... e kape?

  ne fakt ca te kapi fefja..hhahaha
  as un se mora vesh..je zene me te dashuren ????????????????
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: A NDIKON PARAJA NE DASHURI?

  Post by Stela on 29.06.08 18:35

  per kte e pyta dhe une.... nejse... PARAJA NUK NDIKON (sa per temen)
  avatar
  freedom to love
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 61
  Age : 28
  Location : elbasan
  Job/hobbies : ....
  Humor : ....
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-19

  Re: A NDIKON PARAJA NE DASHURI?

  Post by freedom to love on 29.06.08 19:48

  Stela wrote:per kte e pyta dhe une.... nejse... PARAJA NUK NDIKON (sa per temen)


  edhe un kshu them...
  po fefen se leme te shpetoj kollaj
  hahhahha
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: A NDIKON PARAJA NE DASHURI?

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 15:31

  TEK DJEMT PARAJA NUK NDIKON ASPAK POR TEK VAJZAT SHUMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE PO KUR THEM SHUM SHUM FARE AMA AHHAHA KU KAN NDJENJA VAJZAT ORE AHAHHA

  Sponsored content

  Re: A NDIKON PARAJA NE DASHURI?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.06.18 20:20