FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

November 2018

MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Calendar Calendar


  A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

  Share
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

  Post by Living_bride on 10.07.08 17:28

  ppffff vallaj nuk e di o angel boy. nuk me ka ndodhur dhe ishalla nuk me ndodh se nuk do dija ca te beja. pastaj, lere se jam mire kshu une. esht nje periudh e jetes qe po knaqem,,,,hihihihiii
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

  Post by angel boy on 10.07.08 17:29

  Living_bride wrote:ppffff vallaj nuk e di o angel boy. nuk me ka ndodhur dhe ishalla nuk me ndodh se nuk do dija ca te beja. pastaj, lere se jam mire kshu une. esht nje periudh e jetes qe po knaqem,,,,hihihihiii

  si te duash mi goce une thjesht nji mendim te dhashe Very Happy
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

  Post by Living_bride on 10.07.08 21:50

  e kapisha o cuni. flm per mendimin. lool
  avatar
  A.N.I.
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 115
  Age : 26
  Location : U.S.A.: Connecticut
  Job/hobbies : hanging around
  Humor : :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

  Post by A.N.I. on 10.07.08 22:37

  angel boy wrote:dmth qeke goc e turpshme......
  dhe nuk eshte e thene qe gjithmone ta marri inisiativen cuni...dmth une nuk them qe ti thuash degjo shoku im une te dua hahaha...
  por thjesht duhet te besh veprime qe ai ta kuptoje vet kete gje nese eshte i zgjuar.......pasi perndryshe nuk ka per te ti hedhur syte kurre..
  kam bere nje debat per 3 ore dje ne msn ne lidhje me faktin nese duhet te jene cunat qe duhet ta hedhin hapin e pare apo jo,prandaj spo zgjatem me kte gje,por jam dakord me pjesen tjeter te replikes.do jet shume e papritur nese shkon dhe i thua perballe qe e do,kshu qe gjeja me e mire qe mund te beje dikush qe ka rene brenda me shokun apo shoqen e ngushte,eshte qe te beje veprime qe ai apo ajo ta kuptoje kte gje. edhe dicka; te biesh ne dashuri me shokun e ngushte eshte gjeja me e mire qe mund te ndodhi,sepse e njeh mire,e di tipin e tij,dhe fakti qe jeni shoke te ngushte do te thote qe shkoni shume mire me tipat e njeri tjetrit.
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

  Post by angel boy on 10.07.08 23:14

  A.N.I. wrote:
  angel boy wrote:dmth qeke goc e turpshme......
  dhe nuk eshte e thene qe gjithmone ta marri inisiativen cuni...dmth une nuk them qe ti thuash degjo shoku im une te dua hahaha...
  por thjesht duhet te besh veprime qe ai ta kuptoje vet kete gje nese eshte i zgjuar.......pasi perndryshe nuk ka per te ti hedhur syte kurre..
  kam bere nje debat per 3 ore dje ne msn ne lidhje me faktin nese duhet te jene cunat qe duhet ta hedhin hapin e pare apo jo,prandaj spo zgjatem me kte gje,por jam dakord me pjesen tjeter te replikes.do jet shume e papritur nese shkon dhe i thua perballe qe e do,kshu qe gjeja me e mire qe mund te beje dikush qe ka rene brenda me shokun apo shoqen e ngushte,eshte qe te beje veprime qe ai apo ajo ta kuptoje kte gje. edhe dicka; te biesh ne dashuri me shokun e ngushte eshte gjeja me e mire qe mund te ndodhi,sepse e njeh mire,e di tipin e tij,dhe fakti qe jeni shoke te ngushte do te thote qe shkoni shume mire me tipat e njeri tjetrit.  lol gati te njejten gje kam thene dhe une kur kam shkruar qe duhet te besh veprime qe ai ta kuptoje.....
  lol paskemi mendime te peraferta
  avatar
  A.N.I.
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 115
  Age : 26
  Location : U.S.A.: Connecticut
  Job/hobbies : hanging around
  Humor : :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

  Post by A.N.I. on 10.07.08 23:26

  angel boy wrote:
  A.N.I. wrote:
  angel boy wrote:dmth qeke goc e turpshme......
  dhe nuk eshte e thene qe gjithmone ta marri inisiativen cuni...dmth une nuk them qe ti thuash degjo shoku im une te dua hahaha...
  por thjesht duhet te besh veprime qe ai ta kuptoje vet kete gje nese eshte i zgjuar.......pasi perndryshe nuk ka per te ti hedhur syte kurre..
  kam bere nje debat per 3 ore dje ne msn ne lidhje me faktin nese duhet te jene cunat qe duhet ta hedhin hapin e pare apo jo,prandaj spo zgjatem me kte gje,por jam dakord me pjesen tjeter te replikes.do jet shume e papritur nese shkon dhe i thua perballe qe e do,kshu qe gjeja me e mire qe mund te beje dikush qe ka rene brenda me shokun apo shoqen e ngushte,eshte qe te beje veprime qe ai apo ajo ta kuptoje kte gje. edhe dicka; te biesh ne dashuri me shokun e ngushte eshte gjeja me e mire qe mund te ndodhi,sepse e njeh mire,e di tipin e tij,dhe fakti qe jeni shoke te ngushte do te thote qe shkoni shume mire me tipat e njeri tjetrit.  lol gati te njejten gje kam thene dhe une kur kam shkruar qe duhet te besh veprime qe ai ta kuptoje.....
  lol paskemi mendime te peraferta
  lol!

  endrra e fjetur
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 18
  Age : 28
  Location : kudo
  Job/hobbies : poezia
  Humor : shi dhe diell
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-23

  Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

  Post by endrra e fjetur on 23.07.08 13:59

  Diku kam lexuar nje shprehje qe thote:Nqs do te jesh i/e lumtur martohu me mikun apo miken tende me te ngushte.Nese lind nje dashuri e sinqerte dhe reciproke pse jo?

  endrra e fjetur
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 18
  Age : 28
  Location : kudo
  Job/hobbies : poezia
  Humor : shi dhe diell
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-23

  Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

  Post by endrra e fjetur on 23.07.08 14:05

  eee....ndoshta po te ndieja besoj se po,nqs dhe ai do te ndiente pse jo?
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

  Post by piccola_stella on 26.10.08 21:41

  ...se besoj...
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 15:23

  NESE PO DOQ E NJE BUDALLALLEK PER SHOQEN ME TE NGUSHT NESE KE SHUM VITE ME TE ESHTE EBR NJELLOJ SI MOTRA JOTE PASTAJ KUR E NIS MUHABETIN PER SHQOE MBETET SHOQE

  Sponsored content

  Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 14.11.18 8:21