FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

  Post by AI_CUNI_ATJE on 22.03.08 16:03

  Do ta beja sigurisht por nqs edhe ajo do te ndejnte ndonje gje per mua sepse nqs une ndjej dhe ajo jo, atehere kjo do te ishte dicka e kot dhe do te prishja shoqerine qe kam me te...
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

  Post by Legend_boy on 22.03.08 19:03

  nqs dhe ajo do ndjete te njejten gje si mua patjeter qe po
  avatar
  kasanova
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

  Post by kasanova on 24.03.08 14:50

  dashuria nuk kamandohet

  miccione
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 1
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

  Post by miccione on 24.03.08 18:16

  te dashurosh eshte veper, te mos dashurosh eshte kryeveper..........


  dashuria nuk pyet se ke do te duash dhe se kush do te te doje......... lol!
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

  Post by Ermagedon on 25.03.08 0:28

  E kam bere nje gje te tille. Surprised
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 27
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

  Post by DON_PABLO on 25.03.08 13:57

  S'ESHTE E LEHTE T'I SHMANGESH NDJENJAT,AQ ME TEPER NE SHOQERI
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

  Post by Stela on 04.04.08 21:44

  JOOOOOOOOOOOO.. Mos e ngaterroni shoqerin me dashurin tani.. ca beni kshu..
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

  Post by DarkAngel on 06.04.08 15:03

  them se po eshte nje nga alternativat sepse edhe e njeh me shume se cdo njeri tjeter dhe ja di ku e ka te miren dhe te keqen
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

  Post by Elboy814 on 06.04.08 15:32

  pfff situat shum e veshtir kjo
  meghate kot nuk esht ajo shprehja shoqeria kthehet ne dashuri dhe dashuria zor se kthehet ne shoqeri
  avatar
  sweetyxpg
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 71
  Age : 28
  Location : eVerYwHeRe
  Job/hobbies : senior
  Humor : ;)
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

  Post by sweetyxpg on 08.04.08 20:41

  seshte cudi...

  nga miqesia lind dashuria, nga dashuria smund te linde miqesia Very Happy
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

  Post by Snowhite on 25.04.08 20:47

  Per mua qe te jete i dashur, duhet te jete shok ne radhe te pare dhe aq me mire nqs ka statusin e shokut te ngushte. Do ishte gjeja me e mrekullueshme nese edhe ai do ndjente te njejten gje.
  avatar
  JAM_UNE_PA_JENI_JU
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 39
  Age : 26
  Location : elbasanas ne jete te jeteve
  Job/hobbies : sporti
  Humor : une mbetem 111111111111
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-01

  Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

  Post by JAM_UNE_PA_JENI_JU on 04.05.08 18:29

  po qe e bukur dhe beqare ajo
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 27
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

  Post by jeta on 04.05.08 18:50

  s'e besoj,ve shume hapesire ne nje miqesi e me shume s'mund te kete
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

  Post by angel on 04.05.08 20:47

  Jetes nuk i dihet kshu qe sigurisht qe mund edhe ta dashuroja,nuk shoh asnje gje te keqe ne kete fakt,perkundrazi.
  avatar
  BEQARI
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 33
  Age : 26
  Location : elbasan
  Job/hobbies : aleluja
  Humor : jam elbasanas i vjeter
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-14

  Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

  Post by BEQARI on 14.06.08 23:49

  po mos te ishte"e bukur"me falni"e shemtuar"ndoshta po
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 27
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

  Post by egoistja on 15.06.08 11:31

  S'e perjashtoj si mundesi.................
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

  Post by g-unit girl on 15.06.08 12:31

  normale qe po nqs do me pelqente si njeri, nqs do me pershtatej si tip a ku di une.
  po po patjeter qe po
  edhe kshu po me ndodh e duuuaaa shuuum ate shokun tim
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 29
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

  Post by Gjak_Verdheblu on 15.06.08 14:42

  Mua me ka ndodhur te dashuroj nje nga shoqet e mija me te mira.Dhe pse nuk u lidhem ajo ngelet prap nje nga shoqet e mija me te mira.
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 27
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

  Post by egoistja on 05.07.08 20:34

  zakonisht keshtu ndodh g-unit girl. uroj qe per ty te jete dashuri e dyanshme.........
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

  Post by g-unit girl on 07.07.08 13:15

  ehh mi goc tite flm shuum po skemi shanse se me e marr ai qe e dua une ate prishemi e smbetemi me as shok Crying or Very sad kshu them une
  gjithsesi mire jemi edhe kshu, shuum mire madje Very Happy duhemi shuum RazzVery Happy
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

  Post by angel boy on 10.07.08 1:35

  sa genjejne ca njerez sot
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 26
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

  Post by Living_bride on 10.07.08 12:14

  NUK VARET NGA NE.
  CA NUK NDODH ME ZEMREN E SHKRET, MGJITHATE NQS ME NDODH MUA,MEGJITHSE DERI TANI NUK KAM DASHURUAR NDONJEHER TAMAM, NUK DO I SHPREHJA KURR NDJENJAT E MIA.
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

  Post by angel boy on 10.07.08 12:45

  Living_bride wrote:NUK VARET NGA NE.
  CA NUK NDODH ME ZEMREN E SHKRET, MGJITHATE NQS ME NDODH MUA,MEGJITHSE DERI TANI NUK KAM DASHURUAR NDONJEHER TAMAM, NUK DO I SHPREHJA KURR NDJENJAT E MIA.

  pse lali ke frike???
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 26
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

  Post by Living_bride on 10.07.08 12:47

  angel boy wrote:
  Living_bride wrote:NUK VARET NGA NE.
  CA NUK NDODH ME ZEMREN E SHKRET, MGJITHATE NQS ME NDODH MUA,MEGJITHSE DERI TANI NUK KAM DASHURUAR NDONJEHER TAMAM, NUK DO I SHPREHJA KURR NDJENJAT E MIA.

  pse lali ke frike???

  frike?? qyqa sma kan prezantu akoma re lali, se njof. haha
  nuk do i shprehja se 1. jam shum e rezervume dhe 2. ai nuk e pret dhe zakonisht jan cunat ato qe shprehin ndjenjat te paret.
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

  Post by angel boy on 10.07.08 12:50

  dmth qeke goc e turpshme......
  dhe nuk eshte e thene qe gjithmone ta marri inisiativen cuni...dmth une nuk them qe ti thuash degjo shoku im une te dua hahaha...
  por thjesht duhet te besh veprime qe ai ta kuptoje vet kete gje nese eshte i zgjuar.......pasi perndryshe nuk ka per te ti hedhur syte kurre..

  Sponsored content

  Re: A DO TA DASHURONIT SHOQEN/SHOKUN TUAJ TE NGUSHTE?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 26.04.18 4:42