FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  A I REZISTON DASHURIA LARGESISE?

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  A I REZISTON DASHURIA LARGESISE?

  Post by AI_CUNI_ATJE on 22.03.08 15:59

  Po E jap nje pergjigje une meqe e kam provuar...

  Dashuria eshte si zjarri
  largesia eshte si era
  qe ose e shuan zjarrin ose e shton ate pafund...
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: A I REZISTON DASHURIA LARGESISE?

  Post by Legend_boy on 22.03.08 19:09

  une the se e shton akoma me shume zjarrin
  avatar
  kasanova
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: A I REZISTON DASHURIA LARGESISE?

  Post by kasanova on 22.03.08 20:15

  nese eshte dashuri e vertete po
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: A I REZISTON DASHURIA LARGESISE?

  Post by Ermagedon on 25.03.08 0:45

  AI_CUNI_ATJE wrote:Po E jap nje pergjigje une meqe e kam provuar...

  Dashuria eshte si zjarri
  largesia eshte si era
  qe ose e shuan zjarrin ose e shton ate pafund...

  Zjarri po qe i madh shtohet, po qe i vogel shuhet.
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 27
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: A I REZISTON DASHURIA LARGESISE?

  Post by DON_PABLO on 25.03.08 13:51

  PO S'PATE TJETER AFER,PO
  avatar
  Musafir
  Guest

  Re: A I REZISTON DASHURIA LARGESISE?

  Post by Musafir on 25.03.08 14:03

  po i reziston
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: A I REZISTON DASHURIA LARGESISE?

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.03.08 12:53

  NDOSHTA RRUGA E DASHURISE ESHTE ME E LARGET SE SA RRUGA E LARGESISE EDHE KESHTU QE NUK E DI DO TE BASHKOHEN APO JO...
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: A I REZISTON DASHURIA LARGESISE?

  Post by devil princess on 30.03.08 13:21

  JO SE BESOJ SE I REZISTON
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: A I REZISTON DASHURIA LARGESISE?

  Post by Legend_boy on 30.03.08 13:33

  PO TE FLASIM PER DASHURI TE VERTETE PATJETER QE I REZISTON..
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: A I REZISTON DASHURIA LARGESISE?

  Post by devil princess on 30.03.08 13:54

  E DI SI THONE CA LARG SYVE LARG ZEMRES
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: A I REZISTON DASHURIA LARGESISE?

  Post by fefe_metallica on 30.03.08 16:37

  jo !

  spo reziston kur e takon rrall , jo me te jesh larg dhe do e takosh akoma me rralle !
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: A I REZISTON DASHURIA LARGESISE?

  Post by devil princess on 30.03.08 19:10

  EH TAMAM
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: A I REZISTON DASHURIA LARGESISE?

  Post by piccola_stella on 17.04.08 20:14

  ...dashuria e vertet fatkeqsisht i reziston....jo vetem largesis por edhe tradhtis ...
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: A I REZISTON DASHURIA LARGESISE?

  Post by Legend_boy on 17.04.08 20:19

  JO MI JO TRADHTIS SMA HA MENDJA
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: A I REZISTON DASHURIA LARGESISE?

  Post by piccola_stella on 18.04.08 16:23

  Legend_boy wrote:JO MI JO TRADHTIS SMA HA MENDJA

  ...sigurisht qe i reziston... nese kalojn ca kohe te ndare pasi njeri nga partneret ka tradhtuar arrijne te kuptojn se pa dashurine e vertet nuk jetohet ...dhe e falin njeri -tjetrin.... edhe sikur te mos e falin...nuk mund te harrosh nje dashuri se te tradhtoi...mund ti thuash te tjereve qe se do..qe ste rref per ate...mund te lidhesh me nje tjeter...por zemren tende nuk e genjen dot...nuk mund te harrosh nje dashuri te vertet ...
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: A I REZISTON DASHURIA LARGESISE?

  Post by moon_girl on 18.04.08 16:31

  NESE ESHTE E VERTETE I REZISTON...........PO ME KTO KOH QE KAN ARDHUR SPO I REZISTON DOT AFER E JO ME LARG.
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: A I REZISTON DASHURIA LARGESISE?

  Post by Snowhite on 22.04.08 21:03

  Mendoj se ne fillim behet me e forte, sepse mendon per te gjithe kohes qe nuk jeni bashke, mezi pret te takoheni etj etj. Po me kalimin e kohes, ajo ndjenja e ngrohtesise se afersise harrohet, prandaj edhe dashuria behet me e zbehte.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: A I REZISTON DASHURIA LARGESISE?

  Post by angel on 22.04.08 21:59

  Dashuria e vertete po,njoh shume raste te tilla,por ama varet dhe nga koha se sa vazhdojne te qendrojne larg njeri-tjetrit.
  avatar
  BEQARI
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 33
  Age : 26
  Location : elbasan
  Job/hobbies : aleluja
  Humor : jam elbasanas i vjeter
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-14

  Re: A I REZISTON DASHURIA LARGESISE?

  Post by BEQARI on 14.06.08 23:41

  i reziston
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 28
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: A I REZISTON DASHURIA LARGESISE?

  Post by CoYoT on 25.06.08 13:05

  nerida wrote:...dashuria e vertet fatkeqsisht i reziston....jo vetem largesis por edhe tradhtis ...

  EH TAMAM JAM DAKORT ME TY .. FATKEQESISHT...
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: A I REZISTON DASHURIA LARGESISE?

  Post by fefe_metallica on 25.06.08 15:22

  jo fare !
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 27
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: A I REZISTON DASHURIA LARGESISE?

  Post by egoistja on 25.06.08 20:34

  joooooooooooooooooooooo gjithmon do dali dicka qe do te pengoje.

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: A I REZISTON DASHURIA LARGESISE?

  Post by Eternal_Light on 25.06.08 23:15

  JO !
  avatar
  A.N.I.
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 115
  Age : 26
  Location : U.S.A.: Connecticut
  Job/hobbies : hanging around
  Humor : :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: A I REZISTON DASHURIA LARGESISE?

  Post by A.N.I. on 03.07.08 3:17

  Snowhite wrote:Mendoj se ne fillim behet me e forte, sepse mendon per te gjithe kohes qe nuk jeni bashke, mezi pret te takoheni etj etj. Po me kalimin e kohes, ajo ndjenja e ngrohtesise se afersise harrohet, prandaj edhe dashuria behet me e zbehte.
  jam dakort deri ne nje fare pike,doja te shtoja : nese ftohen me njeri tjetrin,ateher dhe dashuria zbehet.sepse dhe mund te jene shume larg,po nese i kushtojne gjithmone kohe dhe rendesi njeri tjetrit atehere ska arsye pse te zbehet,perkundrazi behet me e forte

  Sponsored content

  Re: A I REZISTON DASHURIA LARGESISE?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.06.18 15:36