FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  pershendes..

  Share

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: pershendes..

  Post by Hacker Albano on 20.04.08 14:58

  por ne vecanti pershendes te gjith ato qe me duan dhe nuk i dua

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: pershendes..

  Post by Hacker Albano on 20.04.08 14:59

  gjithashtu pershendes ato qe me duan dhe i dua

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: pershendes..

  Post by Hacker Albano on 20.04.08 14:59

  ahahahahahahahahahahaha
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: pershendes..

  Post by devil princess on 20.04.08 16:30

  PERSHENDES SHUME SHUME DIKE QE ME DO QEFI TA PERSHENDES SHUME
  POR DHE GJITHE ATO QE DUA TI PERSH EL NINJO ATE CUNIN LEGEND BOY KITTY FEFEN SHUME ERMAGEDON MOON GIRL DHE TE GJITHE ATO QE I KAM SHUME XHAN DHE ME KANE SHUME XHAN POR DHE ATO QE NUK ME KANE XHAN DHE NUK I KAM XHAN FARE FARE
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: pershendes..

  Post by Snowhite on 20.04.08 17:43

  Pershendes el ninjon, ate cunin atje, greten, devil princess, kittyn, ermagedonin, angel, keto i here.

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: pershendes..

  Post by kitty on 24.04.08 1:05

  pershendes te gjithe qe mos i ngelet hatri anjerit po icik me shum mushkonjen se e kam xhan shum!
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: pershendes..

  Post by DarkAngel on 24.04.08 16:34

  pershendes kete lart
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: pershendes..

  Post by Greta on 24.04.08 17:31

  pershendes kitty snowhite dhe angel
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendes..

  Post by angel on 24.04.08 22:17

  flm per persh ju qe me keni pershendet.pershendes gjithe anetaret e forumit.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes..

  Post by moon_girl on 26.04.08 13:05

  PERSHENDES TE GJITHE ATO QE ME DUAN DHE I DUA
  HAHAHA
  I PERSHENDES TE GJITHE
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: pershendes..

  Post by DarkAngel on 26.04.08 17:22

  po ate qe edhe te duan edhe ste duan i pershendet
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 27
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: pershendes..

  Post by jeta on 04.05.08 17:42

  pershendes,moon_girl,snowhite,DarkAngel,
  AI_CUNI_ATJE,Legend_boy,greta,kitty,Hacker Albano,devil princess,fefe_metallica,sweetyxpg...e gjithe te tjereve...

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: pershendes..

  Post by kitty on 13.05.08 0:38

  pershendes tani fefen! ermagedonin;greten etj tej Ej te gjth qe mos i ngelet hatri asnjerit!
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendes..

  Post by angel on 28.05.08 15:42

  Pershendes dhe une Fefen se vetem ne te dy jemi online tani!
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes..

  Post by fefe_metallica on 28.05.08 15:43

  prsh dhe un angel !
  dhe kitty qe tani po e shof qe me paska prsh para 1 muaji
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: pershendes..

  Post by DarkAngel on 28.05.08 22:03

  jeta wrote:pershendes,moon_girl,snowhite,DarkAngel,
  AI_CUNI_ATJE,Legend_boy,greta,kitty,Hacker Albano,devil princess,fefe_metallica,sweetyxpg...e gjithe te tjereve...


  e pershendes edhe une kete meqe me pershendeti se nuk dua qe te ngelem borxh What a Face lol!
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: pershendes..

  Post by Elboy814 on 29.05.08 17:18

  i pershendes t gjith me ride it
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendes..

  Post by angel on 29.05.08 20:30

  Sh flm,sa qejf e kam kete kengen.Edhe une ju pershendes me kete kenge
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes..

  Post by moon_girl on 03.06.08 21:47

  pershendes neriden meqe eshte online
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendes..

  Post by angel on 04.06.08 15:26

  Pershendes Snowhite se ka ca qe i mungon forumit,po se ska mundesi te hyje.I eshte prish pc fatkeqesisht.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes..

  Post by moon_girl on 04.06.08 21:09

  pershendes veten time se kam kohe pa e pershendetur
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: pershendes..

  Post by Snowhite on 06.06.08 1:05

  Pershendes veten time dhe une se me kishte marre malli per forumin.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes..

  Post by moon_girl on 07.06.08 15:38

  pershendes ate cunin qe keto dite eshte ne Sarande
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: pershendes..

  Post by Snowhite on 11.06.08 0:55

  Pershendes el_ninjon qe t'i prish menjen mos e mbylli forumin. Very Happy
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendes..

  Post by angel on 12.06.08 17:54

  Pershendes gjithe top 10 e ketij forumi.Jemi te papare Razz

  Sponsored content

  Re: pershendes..

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 27.04.18 7:24