FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  pershendes..

  Share
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes..

  Post by fefe_metallica on 28.03.08 1:20

  te prsh dhe un ty
  mgjth nicku jot me kujton 1 person qe me acaron
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendes..

  Post by angel on 28.03.08 1:27

  rendesi ka qe nuk jam une ai personi
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: pershendes..

  Post by Elboy814 on 28.03.08 23:10

  pershendes kasanoven
  la shum te forta sot...hahah

  don acsente
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes..

  Post by don acsente on 28.03.08 23:23

  po mu nuk me pershendet ti reeeeeeeeeeeeee?
  jemi edhe miq te vjeter
  kurse un pershendes don pablon qe e shtypi makina sot

  don acsente
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes..

  Post by don acsente on 28.03.08 23:29

  pershendes pablon me kengen aman aman
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: pershendes..

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.03.08 12:27

  pershendes anetaret me te rinj te forumit por , pa harruar edhe ato qe kane hyre te paret... klm...

  viola
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 2
  Age : 27
  Location : elbasan
  Job/hobbies : shume gjera
  Humor : humorin e bej vete
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-05

  Re: pershendes..

  Post by viola on 05.04.08 19:16

  pershendes te gjthe gjimnazistat sidomos gjimnazistat e shkolles '2K'.Hajt ta gezoni forumin e ri.Urime edhe administratorit qe ka bere n je pune shume te bukur.Ama vec ai akuariumi relaksues te asfiksonte fare.hahaha tongue
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: pershendes..

  Post by Greta on 05.04.08 20:32

  Ermagedon wrote:El ninjo, ai cuni atje, dhe goca me njish e faqes Greta
  Flm shume ermagedon me fal per vonesen e pergjigjes por tashi e pashe repliken tende. Edhe un te pershendes ty shum shum shum. Very Happy
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: pershendes..

  Post by devil princess on 05.04.08 21:05

  pershendes te gjithe ato qe me duan
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: pershendes..

  Post by DarkAngel on 09.04.08 16:38

  kete lart
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: pershendes..

  Post by AI_CUNI_ATJE on 09.04.08 16:41

  PERSHENDES TE GJITHE ANETARET QE JANE ONLINE IME...
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: pershendes..

  Post by Legend_boy on 09.04.08 18:13

  PERSHENDES TE GJITHE FORUMISTET
  avatar
  sweetyxpg
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 71
  Age : 28
  Location : eVerYwHeRe
  Job/hobbies : senior
  Humor : ;)
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: pershendes..

  Post by sweetyxpg on 09.04.08 23:28

  naten 2all Very Happy
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: pershendes..

  Post by AI_CUNI_ATJE on 09.04.08 23:36

  NATEN LAL........
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: pershendes..

  Post by devil princess on 12.04.08 10:28

  PRSH TE GJITH
  NE VECANTI ATO QE ME KANE XHAN DHE I KAM XHAN
  POR DHE ATOQE NUK ME KANE DHE SI KAM XHAN
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes..

  Post by fefe_metallica on 12.04.08 12:26

  haha
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes..

  Post by moon_girl on 12.04.08 16:29

  I PERSHENDES TE GJITHE
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: pershendes..

  Post by devil princess on 12.04.08 20:35

  fefe_metallica wrote:haha
  DHE PSE QESH TI RE OOOOOO KY TE VERTETEN THASH UNA lol! Very Happy I love you
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes..

  Post by fefe_metallica on 12.04.08 22:58

  se kisha lexu ndonjeher ate lloj pershendetje ndaj
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: pershendes..

  Post by devil princess on 13.04.08 10:26

  aha ok
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: pershendes..

  Post by Legend_boy on 15.04.08 18:09

  pershendes el_nnjon qe ne kto momente duhet te jete atje ku me tha....

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: pershendes..

  Post by kitty on 15.04.08 20:10

  Peshendes te gjith forumistet ketu vecanerisht ERMAGEDONIN,DEVIL PRINCESS dhe shuuuum shuuum shuuum GRETEN!!!!!
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: pershendes..

  Post by DarkAngel on 15.04.08 21:07

  po une te pershendes nje here ty lart
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes..

  Post by moon_girl on 19.04.08 14:35

  I PERSHENDES TE GJITHE

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: pershendes..

  Post by Hacker Albano on 20.04.08 14:58

  un pershendes mamin,babin,gjyshin perseri gjyshin dhe shoket e lagjes...

  Sponsored content

  Re: pershendes..

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.04.18 10:01