FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  pershendes..

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: pershendes..

  Post by Elboy814 on 25.03.08 21:54

  pershendes stelen se esht femra me aktive e forumit deri tani
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: pershendes..

  Post by Stela on 25.03.08 21:59

  Hahahahahaaaaaaaaaa.... te pershendes dhe une ty ore el ninjooo... gjithashtu dhe te gjithe dhaskalistet.... JKSHSHSHXH... Ciaooooooo
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: pershendes..

  Post by AI_CUNI_ATJE on 26.03.08 21:30

  pershendetje e vecante shkon per te gjithe anetaret e rinj te forumit.... pa harruar ato te paret...

  don acsente
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes..

  Post by don acsente on 26.03.08 21:33

  pershendes te gjith ato qe me kane inat
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: pershendes..

  Post by Elboy814 on 27.03.08 16:59

  pershendes angel...

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: pershendes..

  Post by IL PADRONE on 27.03.08 17:04

  pershendes el ninjon dhe mos me fshi mesazhet qe shkruaj une
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendes..

  Post by angel on 27.03.08 17:05

  PERSHENDES DHE UNE GJITHE ANETARET E FORUMIT,VECANERISHT EL_NINJON
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: pershendes..

  Post by Elboy814 on 27.03.08 17:07

  pershendes il padrone ...vetem nje mesazh.dhe nuk jam vetem un staf

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: pershendes..

  Post by IL PADRONE on 27.03.08 17:09

  epo mir thuaj atyre te tjerve mos me fshijne mesazhet ,se nuk kam shar asnjeher
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: pershendes..

  Post by Elboy814 on 27.03.08 17:10

  okk je i papar .ju pershendes te gjive qe jeni online tani

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: pershendes..

  Post by IL PADRONE on 27.03.08 17:13

  ok faliminderit per mirkuptimin dhe une i pershendes te gjithe antaret e forumit.
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 28
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: pershendes..

  Post by DON_PABLO on 27.03.08 21:19

  prsh don akcenten,del pieron,el ninjon etj
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 28
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: pershendes..

  Post by DON_PABLO on 27.03.08 21:19

  ne vecanti te madhin don akcente

  don acsente
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes..

  Post by don acsente on 27.03.08 21:22

  ou ou
  ndersa un vetem te madhin DON SCOBAR
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: pershendes..

  Post by Elboy814 on 27.03.08 21:48

  pershendes angel dhe legend boy,gjaku verdheblu.je te hi5 ti ultrasi elbasanlli??


  Last edited by El_ninjo on 27.03.08 22:45; edited 1 time in total
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: pershendes..

  Post by Legend_boy on 27.03.08 21:58

  PERSHENDES ne rradhe te pare administatoret e ketij forumi se jan njesha,kazanoven,don_pablon.......
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendes..

  Post by angel on 27.03.08 22:09

  pershendes gjakun verdheblu

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: pershendes..

  Post by IL PADRONE on 27.03.08 23:04

  pershendes veten time
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: pershendes..

  Post by Elboy814 on 27.03.08 23:06

  dhe un te pershendes o

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: pershendes..

  Post by IL PADRONE on 27.03.08 23:11

  faleminderit edhe une te pershendes
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: pershendes..

  Post by AI_CUNI_ATJE on 27.03.08 23:12

  PERSHENDES TE GJITHE KETO LARTE SE E MERITOJNE...

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: pershendes..

  Post by IL PADRONE on 27.03.08 23:22

  pershendes ate cunin tek cepi i rruges
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: pershendes..

  Post by AI_CUNI_ATJE on 27.03.08 23:24

  te pershendes edhe une po nuk jam te cepi rruges.... jam ne shtepi... hehe

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: pershendes..

  Post by IL PADRONE on 27.03.08 23:29

  a me fal te ngatarrove me nje cune qe te ngjante ty hahahaha..............
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendes..

  Post by angel on 28.03.08 1:18

  pershendes fefe_metallica se po me terhiqka nicku i ketij anetari

  Sponsored content

  Re: pershendes..

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 12:40