FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  pershendes..

  Share

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: pershendes..

  Post by Eternal_Light on 20.06.08 1:43

  pershendes vetem fefen

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: pershendes..

  Post by kitty on 20.06.08 1:44

  hajt pra mbar e mir sukseeeeeeeseeeeeeeeeee!!!!!!!!!1
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes..

  Post by fefe_metallica on 20.06.08 1:45

  thnx
  hajde na vizito ndonje dit

  dhe un prsh shuume vetem eternal light
  kisssss
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendes..

  Post by g-unit girl on 20.06.08 10:36

  sot do pershendes disa anetare
  1-te paparin tone EL_NINJO
  2-DARKANGEL
  3-ANGEL
  4-motlen time ETERNAL_LIGHT
  5-KITTY
  6-MOON GIRL
  7-SNOWHITE
  8-AI_CUNI_ATJE
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: pershendes..

  Post by Elboy814 on 20.06.08 10:50

  dhe un e prsh g-unit gitl se esht
  unik girl
  ska tjeter si kjo
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendes..

  Post by g-unit girl on 20.06.08 10:55

  El_ninjo wrote:dhe un e prsh g-unit gitl se esht
  unik girl
  ska tjeter si kjo

  rroooooooofsh lal yll je yll THE BEST OF THE FORUM Wink
  tpuuuuuuuuuuuc foooooooooort
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendes..

  Post by angel on 20.06.08 12:06

  flm denada ,te prsh ty e te gjithe antaret e ktij forumi.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes..

  Post by moon_girl on 20.06.08 12:10

  g-unit girl wrote:sot do pershendes disa anetare
  1-te paparin tone EL_NINJO
  2-DARKANGEL
  3-ANGEL
  4-motlen time ETERNAL_LIGHT
  5-KITTY
  6-MOON GIRL
  7-SNOWHITE
  8-AI_CUNI_ATJE
  flm
  edhe une te pershendes
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendes..

  Post by g-unit girl on 20.06.08 12:15

  asgje mii goca. pervec jush ku disa prej atyre qe kam permend une jane nga elb prsh edhe tgjithe elbasanllinjte e tjere Wink respekte per tjgtihe juu nga elb Wink
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendes..

  Post by g-unit girl on 20.06.08 12:20

  ejj se tani e pashe prsh shuum edhe kte anetarin e ri PROOF Wink
  mduket se e ke marre nga i ndjeri PROOF kte ee, tek D12 ee
  hallall plako Wink
  kalofsh mire ktu ne forum Very Happy
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes..

  Post by moon_girl on 20.06.08 12:22

  pershendes shume megan........
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendes..

  Post by angel on 20.06.08 12:45

  pershendes denden dhe proof meqe jane online si dhe veten time Very Happy
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendes..

  Post by g-unit girl on 20.06.08 13:23

  hahaha rrofsh haha Very Happy:D mos harrosh veten ndonjehere ti haha lol! shaka bej Very Happy
  puuuuuc
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendes..

  Post by angel on 20.06.08 13:57

  Sa me ka marre malli per Snowhite,e pershendes dhe e puuuuc shume
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: pershendes..

  Post by Living_bride on 21.06.08 10:58

  ateher te pershendes nje her ato qe njoh tani per tani.
  pershendes fefen, arlinden dhe elden qe nuk e di si e ka nickun ktu.
  puthje per kto te tre.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: pershendes..

  Post by DarkAngel on 21.06.08 11:22

  prsh kete lart meqe eshte antare ose antar i ri ose e re
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: pershendes..

  Post by Living_bride on 21.06.08 11:25

  antare mo.
  haha thnx edhe une te pershendes ty mqs je legjendar...lol
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: pershendes..

  Post by DarkAngel on 21.06.08 11:29

  hahahha flm meqe tani e di se cfare je te prsh
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: pershendes..

  Post by Living_bride on 21.06.08 11:31

  hahaha thnx again.
  kisssss ya
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendes..

  Post by g-unit girl on 21.06.08 12:04

  pershendes ne fillim anetaren e re Very Happy pastaj ato qe i prsh si gjithmone
  te madhin EL_NINJO, DarkAngel, ANGEL, SNOWHITE, MOON GIRL
  kta te tre i duuuaaa shuuum. miss u ANGEL DHE EL_NINJO se me Darkun flas perdite ne msn Razz
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes..

  Post by moon_girl on 21.06.08 15:15

  pershendes shume snowhite........meqe tani sa hyri ne linje dhe nuk e kemi ketu.......
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: pershendes..

  Post by DarkAngel on 21.06.08 15:48

  prsh angel qe e kam ne linje
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendes..

  Post by g-unit girl on 21.06.08 16:36

  pershendes DarkAngel me te cilin po flas ne msn Razz:P
  eshte i papare fare, sa me do mer aman RazzVery Happy
  puuuuuuuuuuuuc Wink
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: pershendes..

  Post by DarkAngel on 21.06.08 16:38

  edhe une e prsh shume kete lart se di po sa perputhemi me njeri tjetrin o zot o zot

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: pershendes..

  Post by Eternal_Light on 21.06.08 18:19

  Living_bride wrote:ateher te pershendes nje her ato qe njoh tani per tani.
  pershendes fefen, arlinden dhe elden qe nuk e di si e ka nickun ktu.
  puthje per kto te tre.

  o Xhen edhe un tprsh ty mi, po her tjeter me therrit eternal light mire Very Happy puuf

  Sponsored content

  Re: pershendes..

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.06.18 15:34