FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  pershendes..

  Share
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes..

  Post by moon_girl on 12.06.08 19:13

  pershendes edhe une top tenin dhe vizitoret
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendes..

  Post by angel on 15.06.08 18:22

  Pershendes Dark angel se shyqyr qe e gjeta njehere online Very Happy
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: pershendes..

  Post by DarkAngel on 15.06.08 18:24

  edhe une te pershendes ty shume shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes..

  Post by fefe_metallica on 15.06.08 19:14

  prsh motren e g unit girl
  haha
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendes..

  Post by g-unit girl on 15.06.08 19:15

  sa per te qeshur ee pff
  nejse flm per prsh
  do i them patjeter
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes..

  Post by fefe_metallica on 15.06.08 19:16

  ska gje se i them dhe vet
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: pershendes..

  Post by g-unit girl on 15.06.08 19:18

  mire me thuji pffff
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendes..

  Post by angel on 15.06.08 22:00

  Pershendes egoisten mqs qenka online!!

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 27
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: pershendes..

  Post by Eternal_Light on 16.06.08 17:00

  fefe_metallica wrote:ska gje se i them dhe vet

  me raft pika mi qe harrova me te prsh ty Embarassed

  prsh shuuuuuuuuum fefen I love you puuuuuuuuuuuf
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes..

  Post by fefe_metallica on 16.06.08 17:03

  Eternal_Light wrote:
  fefe_metallica wrote:ska gje se i them dhe vet

  me raft pika mi qe harrova me te prsh ty Embarassed

  prsh shuuuuuuuuum fefen I love you puuuuuuuuuuuf

  ska gje mi lol

  puuucccc

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 27
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: pershendes..

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 11:01

  pershendes icik El_ninjon
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes..

  Post by Ermagedon on 19.06.08 22:37

  El_ninjo, Snwhite, angel, ai_cuni qe ishte ne sarande Very Happy fefen dhe kedo tjeter qe njof ne ket forum.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes..

  Post by moon_girl on 19.06.08 22:38

  PERSHENDES ANGEL
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendes..

  Post by angel on 19.06.08 22:42

  flm moon girl e une te pershendes ty
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes..

  Post by Ermagedon on 19.06.08 22:58

  se mos me pershendet mua e?
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes..

  Post by moon_girl on 19.06.08 23:01

  HEHE
  TE PERSHENDES EDHE TY PRA
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes..

  Post by Ermagedon on 19.06.08 23:03

  Shume flm, edhe une te jap nje super pershendetje, por e kisha me angel. Ben sikur nuk na njef! oSE NUK E KA LEXU POSTIMIN.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendes..

  Post by angel on 19.06.08 23:27

  mfal eri po me te vertete se pata lexu postimin e 1 pershendetje te madhe ke nga mua Very Happy puc
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes..

  Post by Ermagedon on 19.06.08 23:39

  ajo puc ne forum sikur nuk shkon me te shkrujtme po ke emocionet nuk kishin vene ndonje figure pucje kta haah. do ja bejme nje kritike adminave po jo te rende se i kemi shoke. Prap se prap ne fund te botes do i gjej ca puthje per ty une.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendes..

  Post by angel on 19.06.08 23:56

  hAHAHA SHUME FLM.

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: pershendes..

  Post by kitty on 20.06.08 1:31

  pershendes te gjith antaret e forumit!!
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: pershendes..

  Post by angel on 20.06.08 1:34

  pershendes kittyn ,fefen,moon girl,e snowhite.
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes..

  Post by fefe_metallica on 20.06.08 1:38

  prsh kittyn qe e pash sot

  dhe angel dhe eternal light !
  pa harruar greten

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: pershendes..

  Post by kitty on 20.06.08 1:40

  mos po hapni gje nai bar me muzik live ju anej nga parku??????
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pershendes..

  Post by fefe_metallica on 20.06.08 1:41

  bar po , muzik live me von!
  ne fakt eshte hap ! sot e hapem !

  Sponsored content

  Re: pershendes..

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.04.18 5:54