FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 0 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 0 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  CFARE JU QETESON NE NJE MOMENT STRESI...

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  CFARE JU QETESON NE NJE MOMENT STRESI...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 22.03.08 14:52

  OK.....mqs sot isha icik si ne stres me erdhi ne mendje me hap ket temen:

  Cfare ju qeteson me shume ne nje moment stresi?
  Mad
  avatar
  adrese.pa.emer
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 31
  Age : 28
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: CFARE JU QETESON NE NJE MOMENT STRESI...

  Post by adrese.pa.emer on 22.03.08 15:53

  me qeteson vetem te dal xhiro... mso te shikoj asnje njeri
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: CFARE JU QETESON NE NJE MOMENT STRESI...

  Post by Legend_boy on 22.03.08 20:05

  ja fus gjumit
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: CFARE JU QETESON NE NJE MOMENT STRESI...

  Post by Legend_boy on 25.03.08 20:48

  Sleep Sleep Sleep Sleep
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 28
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: CFARE JU QETESON NE NJE MOMENT STRESI...

  Post by DON_PABLO on 25.03.08 22:35

  MUZIKA,NDONJE LIBER.........
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: CFARE JU QETESON NE NJE MOMENT STRESI...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.03.08 13:16

  ME QETESON MUZIKA. EDHE TE DAL XHIRO RRUGEVE VETEM...
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: CFARE JU QETESON NE NJE MOMENT STRESI...

  Post by Snowhite on 28.04.08 9:49

  Te dal te marr ajer jashte, mundesisht mos me flasi njeri. Ose ne pamundesi, kenget e grupit tim te preferuar me sherojne ne cfaredolloj rasti.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: CFARE JU QETESON NE NJE MOMENT STRESI...

  Post by angel on 09.05.08 22:42

  Mami ose motra madhe.E dalura ne qetesi ose nje muzike e qete here pas here
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: CFARE JU QETESON NE NJE MOMENT STRESI...

  Post by piccola_stella on 18.05.08 20:40

  ASKUSH.....DHE ASGJE....THJESHT MUNDOHEM TE ARSYETOJ....
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: CFARE JU QETESON NE NJE MOMENT STRESI...

  Post by fefe_metallica on 30.05.08 18:43

  cigare
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: CFARE JU QETESON NE NJE MOMENT STRESI...

  Post by moon_girl on 30.05.08 20:48

  MUZIKA DHE ENDRRAT E BUKURA

  misterjozja
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 5
  Age : 28
  Location : tirana
  Job/hobbies : student
  Humor : varet nga dita
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-02

  Re: CFARE JU QETESON NE NJE MOMENT STRESI...

  Post by misterjozja on 02.06.08 23:45

  Idea se dhe ky moment do kaloj(do ishte fantastike qe te kalonte pa shume deme)
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: CFARE JU QETESON NE NJE MOMENT STRESI...

  Post by g-unit girl on 18.06.08 4:34

  them se dalja pak ne ballkon dhe me kryesorja fare MUZIKA pa te cilen srri dot fare
  MUSIC IS MY LIFE Very Happy

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: CFARE JU QETESON NE NJE MOMENT STRESI...

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 11:07

  epo muzika ka qen per mua deri para ca kohesh, tani ka shku cik keq puna, dua dicka me shum...
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: CFARE JU QETESON NE NJE MOMENT STRESI...

  Post by piccola_stella on 18.07.08 20:30

  ...kto kohet e fundit me qeteson donaldi....

  don corleone
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 28
  Age : 27
  Location : kapem vetem me gps
  Job/hobbies : drink
  Humor : ore macok,po s eshte nevoja
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-12-09

  Re: CFARE JU QETESON NE NJE MOMENT STRESI...

  Post by don corleone on 13.12.08 14:41

  vetem nje njeri qe e kam perzemer
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: CFARE JU QETESON NE NJE MOMENT STRESI...

  Post by Stela on 29.12.08 13:20

  Mmmm... mua me qeteson shoqeria.. srri dot vetem kur jam ne stres se miken truni me keq ashtu lol Razz
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: CFARE JU QETESON NE NJE MOMENT STRESI...

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 16:41

  te thyej nje got e kam fiksim po te kem stres po theva goten me iken stresi

  Sponsored content

  Re: CFARE JU QETESON NE NJE MOMENT STRESI...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 15:43