FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 0 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 0 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  TI PER MUA JE....

  Share
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by angel on 18.07.08 14:01

  Ti per mua je,uhhh shume gjera Very Happy
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by DarkAngel on 18.07.08 18:16

  ti per mua je nje shoqe e mire
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by angel on 18.07.08 18:20

  Ti per mua je nje shok i mire Very Happy
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by DarkAngel on 18.07.08 18:21

  ti per mua je angel qe se ke fiksim te nderrosh ndonje here ate avatar
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by angel on 18.07.08 18:24

  Ti per mua je Darkangel qe akoma se ke kuptu qe sdo e nderroj ndonjehere ate avtar se me ate identifikohem une
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by DarkAngel on 18.07.08 18:27

  e respektoj mendim tend

  ti per mua je shoqe forumi hi5 do jesh dhe msn Very Happy
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by angel on 18.07.08 19:09

  Ti per mua je cun i zzgjuar Razz
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 29
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by Gjak_Verdheblu on 19.07.08 0:24

  Ti per mua je drita e henes.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by g-unit girl on 26.07.08 14:16

  ti per mua je personi me te cilin une dua te rri Razz
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by angel boy on 26.07.08 17:57

  ti per mua je rreush rrush pa hile
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 25
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by piccola_stella on 26.10.08 21:37

  "....ti per mua je e shkuara dhe gabimi me i bukur.... " :i tha ajo atij
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by Legend_boy on 27.10.08 21:13

  ti per mua je e kaluara ime dhe kujtimi im me i bukur........
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 25
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by piccola_stella on 17.01.09 22:09

  ...ti per mua je i barabarte me asgje...
  avatar
  ezopi
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 29
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : >>>>>
  Humor : :P (L)
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-07

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by ezopi on 21.01.09 18:21

  ..ti per mua je si nje diamant shume e bukur nga jashte edhe shume e vogl por njekohesisht edhe shume e veshtire per tu fituar...
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 25
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by piccola_stella on 21.01.09 21:59

  ...ti per mua je trendafil pa ere qe pasionin se ndjene...je melodi e stonuar qe askush se degjon...je dashuri qe zemren e brene ....je ndjenje e harruar qe padashje tre metra nen dhe perfundon...
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 15:11

  TI PER MUA JE YLL
  JE ENGJELL
  JE GJITHCKA PER MUA
  SA DO DOJA DHE NJHER
  TE PUTHJA BUZET E TUA
  QE ME LEN PA MEND
  QE ME LEN PA FRYM
  PA TY UN NDIHEM
  SI NJE QYTET PA RYME.....

  Sponsored content

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 26.04.18 4:35