FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  TI PER MUA JE....

  Share
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by Snowhite on 17.05.08 0:44

  Gjysma qe me mungon.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by angel on 17.05.08 1:04

  Gjysma qe do vije
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by moon_girl on 17.05.08 9:42

  gjysma qe ka ik
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 27
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by jeta on 17.05.08 15:30

  i vetmi qe thur enderr e jete te une
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by g-unit girl on 17.06.08 11:36

  ti per mua je everything man.
  pa ty une sbej dot se ne zemren time ti thelle je futur
  (per ate fiksimin tim Razz)

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 27
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by Eternal_Light on 25.06.08 23:38

  Sic thot edhe David Coverdale "...baby you mean the world to me..." (L)
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by angel on 25.06.08 23:58

  Rob Zoti lol!
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by moon_girl on 26.06.08 0:12

  ti per mua je nje tullumbac qe jeton derisa e shpojne ose shpohet vete...
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by angel on 26.06.08 0:13

  Ca ishte kjo mi?Boo sa me bote lol!
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by moon_girl on 26.06.08 0:17

  nuk e di mi angel po me ka kap keq fare frymezimi per letersi...ah sikur te me vinte kur benim ese ne shkoll se atehere per inat blokohesha fare...
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by Snowhite on 27.06.08 18:13

  Je si kondicioneri tani ne vere. Very Happy
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by g-unit girl on 08.07.08 19:25

  ti per mua je yll, te duua me shpirt me te qrr qe se di fare per kte SadSad
  je gjtihcka per mua, tpuuuuuuuuuuuth fooooooooort kudo qe te jesh uffff Crying or Very sad
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by DarkAngel on 08.07.08 19:27

  hahahhahahah sa gallat kjo lart hahahhahahahah[b]
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by g-unit girl on 08.07.08 19:28

  ca ke mer nacu hahahahahahahahahhaa
  cte bej une qe e dua cunin e huj ee qe ja qrr te thashe qe se di fare per kte Crying or Very sad
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by DarkAngel on 08.07.08 19:30

  hahahah
  ti per mua je motivi jetes time do ikim te dy per pushime moj amorja ime.
  do ikim ku te dush ti
  vetem me thuaj kur je vetem ne shpi te vi dhe te fus nje mi
  Very Happy[b]
  avatar
  angel boy
  antar kontribues
  antar kontribues

  Male
  Number of posts : 482
  Age : 27
  Location : TIRANA
  Job/hobbies : SPORTS
  Humor : HAPPY
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-08

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by angel boy on 08.07.08 19:36

  ti per mua je hmmmmmmmmmmmmmm e panjohur
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by angel on 08.07.08 23:22

  As vete spo e di
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by DarkAngel on 08.07.08 23:26

  ti per mua jje i gje qe ku ta di une
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by g-unit girl on 16.07.08 19:02

  ti per mua je nje thebyreqi qe ste duroj dot, copa arit, zhulsi i papam, katnar tgjitha i ke Mad
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by moon_girl on 16.07.08 21:02

  TI PER MUA JE REVISTA "TRENDY"
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by DarkAngel on 17.07.08 10:13

  ti per mua je gjeja me e bukur qe skam pare ndonje here:D
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 26
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by Living_bride on 17.07.08 12:30

  ti per mua je njeriu me i mire i ksaj bote
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by Stela on 17.07.08 18:27

  Ti per mua je..... si drita e qiririt......... uuuuuuuuppssssssss... u fiiiiik... tani sekziston me.. adioooo... heheehee...
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by DarkAngel on 18.07.08 10:12

  hahhahah sa e forte ajo lart


  ti per mua vajza me me pretemdime
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by moon_girl on 18.07.08 13:58

  ti per mua je endrra me e bukur...

  Sponsored content

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 26.04.18 14:36