FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  TI PER MUA JE....

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  TI PER MUA JE....

  Post by AI_CUNI_ATJE on 22.03.08 14:16

  Ti per mua je gjithcka
  je ajri qe une thith
  je bota ku une jetoj
  je jeta ku un lundroj
  dhe ne fund per mua je gjithcka
  avatar
  adrese.pa.emer
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 31
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by adrese.pa.emer on 22.03.08 15:54

  ti per mua je njeriu me i dashur ne bote. je ai qe une mendoj cdo sekonde.
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by Legend_boy on 22.03.08 19:17

  ti per mua je gjithcka
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by Ermagedon on 25.03.08 0:25

  ti per mua je ajo qe m ben portofolin bosh
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by Elboy814 on 25.03.08 0:27

  ti per mua je menyra me e mir per te kaluar kohen
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 28
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by DON_PABLO on 25.03.08 13:58

  TI PER MUA JE E VETMJA GJE JETIKE,PAS UJIT DHE BUKES.......HAHAHA
  avatar
  Musafir
  Guest

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by Musafir on 25.03.08 13:59

  asnje gje
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.03.08 12:51

  TI PER MUA JE AJO PRA.... E DI VET TI CFARE JE PER MUA...
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by piccola_stella on 17.04.08 20:18

  ...ti per mua ishe nje ferr i vertet.......


  Last edited by piccola_stella on 16.12.08 19:18; edited 2 times in total
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by DarkAngel on 17.04.08 20:48

  ti per mua mendimi i 1 kur zgjohem ne mengjes dhe i fundit kur fle
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by moon_girl on 18.04.08 16:25

  NJE DITE TI DO TE QASH PER MUA ASHTU SIC QAVA UNE PER TY...NJE DITE TI DO TE TE MARRI MALLI SIC ME MORI MUA...SOMEDAY YOU WILL LOVE ME BUT I WANT LOVE YOU...........................
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by Snowhite on 22.04.08 21:05

  Ti per mua je arsyeja per te cilen jetoj dhe luftoj per me te miren.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by angel on 22.04.08 21:56

  personi qe me ben te qesh kur nuk jam ne gjendje as te buzeqesh.dhe kete di ta besh vetem ti.
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by jeta on 06.05.08 0:01

  ti per mua je...deti qe me beri te notoj ne te
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by Elboy814 on 06.05.08 0:25

  armiku im me i shtrenjte
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by DarkAngel on 06.05.08 21:04

  ti per mua je cun qe do me besh modd:P
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by angel on 07.05.08 21:19

  nje person i vecante
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by piccola_stella on 15.05.08 20:47

  ...nuk e di as vet....
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by Elboy814 on 15.05.08 22:13

  my supergirl...
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by angel on 15.05.08 23:13

  i vertete
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by Snowhite on 15.05.08 23:14

  Oksigjeni qe thith.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by angel on 16.05.08 23:09

  Drita prej se ciles shoh
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by Snowhite on 16.05.08 23:25

  Zeri i embel i zogjve qe kendojne cdo mengjes.
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by fefe_metallica on 17.05.08 0:19

  1 nga 2 gjerat e bukra te jetes time
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by angel on 17.05.08 0:43

  shume gjera

  Sponsored content

  Re: TI PER MUA JE....

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 12:39