FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  femrat dhe fjalet e pista te perdorura prej tyre???

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  femrat dhe fjalet e pista te perdorura prej tyre???

  Post by Elboy814 on 22.03.08 14:01

  cfar mendimi keni per kto femra???
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: femrat dhe fjalet e pista te perdorura prej tyre???

  Post by Legend_boy on 22.03.08 18:44

  besoj se jane te pamoralshme...
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 28
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: femrat dhe fjalet e pista te perdorura prej tyre???

  Post by DON_PABLO on 27.03.08 21:34

  jane te pista vete
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: femrat dhe fjalet e pista te perdorura prej tyre???

  Post by angel on 27.03.08 22:39

  GJEJA QE URREJ ME SHUME TE VAJZAT ESHTE KUR ATO PERDORIN FJALOR TE TILLE

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: femrat dhe fjalet e pista te perdorura prej tyre???

  Post by IL PADRONE on 27.03.08 23:00

  ka shume por forumi nuk na i lejon ti themi.
  avatar
  adrese.pa.emer
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 31
  Age : 28
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: femrat dhe fjalet e pista te perdorura prej tyre???

  Post by adrese.pa.emer on 27.03.08 23:28

  nuk eshte bukur qe ti perdorim....

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: femrat dhe fjalet e pista te perdorura prej tyre???

  Post by IL PADRONE on 27.03.08 23:35

  po mire pse i perdorni
  avatar
  il_professore
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 8
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: femrat dhe fjalet e pista te perdorura prej tyre???

  Post by il_professore on 28.03.08 13:30

  po kurvat e perdorin ate fjalor
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: femrat dhe fjalet e pista te perdorura prej tyre???

  Post by Stela on 04.04.08 22:33

  Iiiiii... po kjo qenka per +16... po une qe jam 16 dmth sduhet te shkruaj eeee.... epo ska gje po e jap dhe une mendimin tim.. personalisht spara perdor fjale te tilla, dhe per vajzat qe i perdorin mendoj se eshte dicka qe i ul pike ne syt e te tjereve
  avatar
  sweetyxpg
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 71
  Age : 28
  Location : eVerYwHeRe
  Job/hobbies : senior
  Humor : ;)
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: femrat dhe fjalet e pista te perdorura prej tyre???

  Post by sweetyxpg on 08.04.08 20:24

  ku do dalloje femra nga mashkulli ?? duhet te jet cik e embel se ska lezet pastaj Razz
  avatar
  whats_up
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 21
  Age : 28
  Location : pogradec
  Job/hobbies : maturant
  Humor : cka
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: femrat dhe fjalet e pista te perdorura prej tyre???

  Post by whats_up on 08.04.08 22:15

  sweetyxpg wrote:ku do dalloje femra nga mashkulli ?? duhet te jet cik e embel se ska lezet pastaj Razz

  cheers cheers
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: femrat dhe fjalet e pista te perdorura prej tyre???

  Post by piccola_stella on 16.04.08 19:33

  ...nuk duhet ti perdorin ..por kur dikush e tejkalon ...sduron dot me... Cool Cool
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: femrat dhe fjalet e pista te perdorura prej tyre???

  Post by Legend_boy on 13.06.08 11:15

  DHE CER E I PERDOR TI eeeeeeeee.....te raf une pastaj
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 28
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: femrat dhe fjalet e pista te perdorura prej tyre???

  Post by egoistja on 14.06.08 12:37

  KATEGORIA E FEMRAVE TE PASUPORTUASHME NGA ANA IME. SKANE PIKE DALLIMI NGA MESHKUJT PASTAJ.

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: femrat dhe fjalet e pista te perdorura prej tyre???

  Post by Eternal_Light on 16.06.08 16:17

  nji pytje per gocat ktu, pse ju asnjeher nuk keni then shprehje te tipit "o te qr/o te martofsha kte ose ate/o k*r/o k**v" apo gjera te tjera...
  un e pranoj qe e perdor kte fjalor ne rastet kur robt ma sjellin ne maj te hundes, nuki toleroj dot !
  avatar
  A.Bare & G.Kashta
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 32
  Age : 28
  Location : burgu peqinit
  Job/hobbies : trafikant
  Humor : the shblsh ke burgu peqinit
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: femrat dhe fjalet e pista te perdorura prej tyre???

  Post by A.Bare & G.Kashta on 23.06.08 12:49

  o legend boy sa i eger qe eshte te gjun direkt ai sduron
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: femrat dhe fjalet e pista te perdorura prej tyre???

  Post by piccola_stella on 18.07.08 19:42

  Legend_boy wrote:DHE CER E I PERDOR TI eeeeeeeee.....te raf une pastaj


  Do te dish se ca perdor un ....kaloje iher kufirin ti dhe ta tregoj un qefin ...por jo vetem me fjal bello....me keq akoma ....
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: femrat dhe fjalet e pista te perdorura prej tyre???

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 17:47

  ore i qin motren ekto din me shum nga ne le se ca bejn sikur sdin ja pyet njeren cdomethen akrineip ta perkthej direkte ahahahahha

  Sponsored content

  Re: femrat dhe fjalet e pista te perdorura prej tyre???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 4:33