FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  nga e moret vesh per faqen tone? kush ju oriontoi?

  Share
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: nga e moret vesh per faqen tone? kush ju oriontoi?

  Post by DarkAngel on 10.05.08 11:33

  stela te hi5
  avatar
  BEQARI
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 33
  Age : 26
  Location : elbasan
  Job/hobbies : aleluja
  Humor : jam elbasanas i vjeter
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-14

  Re: nga e moret vesh per faqen tone? kush ju oriontoi?

  Post by BEQARI on 14.06.08 23:33

  nje ze me thirri qe te hapja internetin e te kerkoja kete adrese per te folur me ju
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: nga e moret vesh per faqen tone? kush ju oriontoi?

  Post by g-unit girl on 15.06.08 17:48

  me tha shoku iim el_Ninjo qe e puuc shuum, eshte i madh fare Very Happy

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 27
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: nga e moret vesh per faqen tone? kush ju oriontoi?

  Post by Eternal_Light on 16.06.08 16:05

  Nga kjo lart
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: nga e moret vesh per faqen tone? kush ju oriontoi?

  Post by Elboy814 on 16.06.08 16:08

  g-unit girl wrote:me tha shoku iim el_Ninjo qe e puuc shuum, eshte i madh fare Very Happy

  hahah rrofsh lol
  dhe un te kiss shum

  anny
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 10
  Age : 25
  Location : kostandinse
  Job/hobbies : gjimnaziste
  Humor : 15
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: nga e moret vesh per faqen tone? kush ju oriontoi?

  Post by anny on 17.06.08 23:55

  me then te drejten e gjeta tek nje nga profilet e hi5(nqs nuk gaboj te profili i el ninjo ose ai cuni atje tej)
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: nga e moret vesh per faqen tone? kush ju oriontoi?

  Post by angel on 18.06.08 0:31

  RRofte hi5 pra,na ka be icik pune!!! Very Happy

  Sponsored content

  Re: nga e moret vesh per faqen tone? kush ju oriontoi?

  Post by Sponsored content

   Similar topics

   -

   Current date/time is 25.04.18 10:01