FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

November 2018

MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Calendar Calendar


  S'KA JETE PA DASHURI DHE DASHURI PA XHELOZI...

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  S'KA JETE PA DASHURI DHE DASHURI PA XHELOZI...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 22.03.08 13:59

  ECNI ME KETE PARIM PER DASHURINE?
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: S'KA JETE PA DASHURI DHE DASHURI PA XHELOZI...

  Post by Legend_boy on 22.03.08 19:14

  po me kte parim do ecim gjate gjithe jetes dhe jam shume dakort me ty
  avatar
  kasanova
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: S'KA JETE PA DASHURI DHE DASHURI PA XHELOZI...

  Post by kasanova on 22.03.08 20:16

  jam shume dakort me ty
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: S'KA JETE PA DASHURI DHE DASHURI PA XHELOZI...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.03.08 12:38

  NESE NE JETE NUK DO TE KISHTE DASHURI ATEHERE CDO GJE DO TE ISHTE E FTOHTE DHE JO HUMANE. DASHURIA E BEN NJERIUN ROB DHE XHELOZIA SKLAVIN E SAJ....
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: S'KA JETE PA DASHURI DHE DASHURI PA XHELOZI...

  Post by Snowhite on 25.04.08 21:12

  po po mire e ke.
  avatar
  JAM_UNE_PA_JENI_JU
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 39
  Age : 27
  Location : elbasanas ne jete te jeteve
  Job/hobbies : sporti
  Humor : une mbetem 111111111111
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-01

  Re: S'KA JETE PA DASHURI DHE DASHURI PA XHELOZI...

  Post by JAM_UNE_PA_JENI_JU on 04.05.08 18:27

  eshte e vertete qe nuk ka jete pa dashuri dhe dashuri pa xhelozi jua mbeshtes mendimin
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: S'KA JETE PA DASHURI DHE DASHURI PA XHELOZI...

  Post by jeta on 04.05.08 18:56

  jua mbeshtes plotesisht,thjesht xhelozi me kufi
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: S'KA JETE PA DASHURI DHE DASHURI PA XHELOZI...

  Post by angel on 04.05.08 20:31

  Jam dakort me anetaren siper.
  avatar
  BEQARI
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 33
  Age : 27
  Location : elbasan
  Job/hobbies : aleluja
  Humor : jam elbasanas i vjeter
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-14

  Re: S'KA JETE PA DASHURI DHE DASHURI PA XHELOZI...

  Post by BEQARI on 14.06.08 23:46

  xhelozia eshte pa kufi kurse jata ka dashuri
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: S'KA JETE PA DASHURI DHE DASHURI PA XHELOZI...

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 15:44

  Jet pa dashuri normale qe ska se vetm sjetohet por ama dhe dashuri pa xhelozi nuk ka

  Sponsored content

  Re: S'KA JETE PA DASHURI DHE DASHURI PA XHELOZI...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 14.11.18 7:21