FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

November 2018

MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Calendar Calendar


  si e shmangni nje vajze/djale te te pelqen por ti jo ate???

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  si e shmangni nje vajze/djale te te pelqen por ti jo ate???

  Post by Elboy814 on 22.03.08 13:58

  situate e veshtire
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: si e shmangni nje vajze/djale te te pelqen por ti jo ate???

  Post by Legend_boy on 23.03.08 18:07

  PO SHUME E VESHTIRE
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: si e shmangni nje vajze/djale te te pelqen por ti jo ate???

  Post by AI_CUNI_ATJE on 25.03.08 13:05

  mundohem mos ti coj as zile ne cel, kur e shikoj ne rruge bej gjoja sikur flas ne tel edhe nuk e shikoj, edhe gjera te tjera te momentit..
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 28
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: si e shmangni nje vajze/djale te te pelqen por ti jo ate???

  Post by DON_PABLO on 25.03.08 13:07

  NDERROJ RRUGE
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: si e shmangni nje vajze/djale te te pelqen por ti jo ate???

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.03.08 12:40

  NDOSHTA EDHE MUND TJA THEM NE SY QE NUK TE PELQEJ FARE, KESHTU QE MOS U LODH KOT ME MUA...
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: si e shmangni nje vajze/djale te te pelqen por ti jo ate???

  Post by Stela on 04.04.08 21:41

  Une ja them troc per vete..
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: si e shmangni nje vajze/djale te te pelqen por ti jo ate???

  Post by Ermagedon on 07.04.08 16:35

  me mire si stela, shume me mire. thujeni troc dhe mbaroi
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: si e shmangni nje vajze/djale te te pelqen por ti jo ate???

  Post by Snowhite on 25.04.08 20:54

  Ky cuni atje shume situata te tilla paska pas lol! lol!

  Une nuk do ia varja shume, vetem c'kemi mir, edhe kaq.
  avatar
  JAM_UNE_PA_JENI_JU
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 39
  Age : 27
  Location : elbasanas ne jete te jeteve
  Job/hobbies : sporti
  Humor : une mbetem 111111111111
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-01

  Re: si e shmangni nje vajze/djale te te pelqen por ti jo ate???

  Post by JAM_UNE_PA_JENI_JU on 04.05.08 18:28

  i peshtyj ne surrat asaj hahahahahaa
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: si e shmangni nje vajze/djale te te pelqen por ti jo ate???

  Post by Elboy814 on 04.05.08 18:30

  Ermagedon wrote:me mire si stela, shume me mire. thujeni troc dhe mbaroi
  me ja than tamam trc esht iik si gjynaf...
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: si e shmangni nje vajze/djale te te pelqen por ti jo ate???

  Post by angel on 04.05.08 21:01

  Do mundohesha ta beja ne nje menyre qe te ishte sa me e lehte per ate person,mgjt shpeshhere nuk te mbetet gje tjeter vecse tia thuash hapur.
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: si e shmangni nje vajze/djale te te pelqen por ti jo ate???

  Post by jeta on 05.05.08 22:52

  ja them ate qe mendoj dhe pike mbaroi
  avatar
  BEQARI
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 33
  Age : 27
  Location : elbasan
  Job/hobbies : aleluja
  Humor : jam elbasanas i vjeter
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-14

  Re: si e shmangni nje vajze/djale te te pelqen por ti jo ate???

  Post by BEQARI on 14.06.08 23:50

  ia them ne sy qe je "e bukur"
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: si e shmangni nje vajze/djale te te pelqen por ti jo ate???

  Post by piccola_stella on 27.01.09 14:28

  ....boh...me mire tia thuash qe nuk te intereson dhe mbaron aty se ne fund fare eshte thjesht nje pelqim...
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: si e shmangni nje vajze/djale te te pelqen por ti jo ate???

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 15:04

  SKE PSE E SHMANG E MBAN AFER THJESHT SI SHOK OSE SI SHOQE VARET GJINIA

  Sponsored content

  Re: si e shmangni nje vajze/djale te te pelqen por ti jo ate???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 14.11.18 8:46