FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Share
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by Greta on 29.06.08 1:16

  uau e ke nga experienca ti apo te kan then\;d;;d
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by Snowhite on 29.06.08 1:17

  Ku ishte pergjigja per temen ketu?
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by angel on 29.06.08 1:20

  Pse te dogji ty lart mi,moj goc hap syte atje ne Greqi ti lol!
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by Greta on 29.06.08 1:21

  po ka shume te drejte angel
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by Snowhite on 29.06.08 1:22

  Haha, e kuptoj se s'ka asnje shans te ndodhi ne greqi kjo pune. lol!
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by Greta on 29.06.08 1:33

  haha dmth qenka ketu ai qebesiri e di ne te dyja nagel duhet te falsim pak ne privat duhet zgjidh kjo pune (se bej shaka)
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by Gjak_Verdheblu on 01.07.08 20:15

  E kuptoj kur ajo fillon e me mbush xhepat me leke.
  lol
  Bej shaka se nje vajze nuk e dua kurre per leke.
  avatar
  A.N.I.
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 115
  Age : 26
  Location : U.S.A.: Connecticut
  Job/hobbies : hanging around
  Humor : :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by A.N.I. on 03.07.08 3:26

  EL_NINJO wrote:ju jeni lidhur me dike.pas disa kohesh ju kuptoni se ndieni dicka me shue per te.
  po dashuroheni me te.
  si e kuptoni kete gje???
  nuk e kuptoj si mund te lidhesh me dike pa e dashur..nejse,sa per temen : e kupton kur nuk rri dot asnje moment pa e menduar,kur te mer malli per te dhe pse para 5 minutash ishit bashke,kur cdo moment pyet veten cfar do jet duke bere,kur te hipen gjaku ne koke kur mendon se mund te jete me femra te tjera(dhe thjesht shoqe),kur e mban gjithmone celularin ne dore duke pritur telefonaten apo sms e tij,kur acarohesh ne kulm kur nuk vjen ne msn,kur mundohesh te gjesh mes turmes fytyren e tij,dhe pse e di qe nuk ka mundesi te jete aty,kur merzitesh kur te afrohet ndonje mashkull tjeter,dhe sdo te shohesh asnje djale tjeter pervec tij,kur imagjinon veten dhe ate ne cdo film romantik qe sheh,apo cdo liber romantik qe lexon,kur do te therrasesh me ze te larte emrin e tij......etj,etj,,,,,,
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 27
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by egoistja on 05.07.08 20:41

  jam totalisht dakort me parafolesen
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by piccola_stella on 19.07.08 12:35

  ....kur e ke ne mendje cdo sekond....
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by Elboy814 on 19.07.08 12:38

  nerida wrote:....kur e ke ne mendje cdo sekond....
  dhe ti nerida e ben kte?
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by Living_bride on 19.07.08 14:43

  A.N.I. wrote:
  EL_NINJO wrote:ju jeni lidhur me dike.pas disa kohesh ju kuptoni se ndieni dicka me shue per te.
  po dashuroheni me te.
  si e kuptoni kete gje???
  nuk e kuptoj si mund te lidhesh me dike pa e dashur..nejse,sa per temen : e kupton kur nuk rri dot asnje moment pa e menduar,kur te mer malli per te dhe pse para 5 minutash ishit bashke,kur cdo moment pyet veten cfar do jet duke bere,kur te hipen gjaku ne koke kur mendon se mund te jete me femra te tjera(dhe thjesht shoqe),kur e mban gjithmone celularin ne dore duke pritur telefonaten apo sms e tij,kur acarohesh ne kulm kur nuk vjen ne msn,kur mundohesh te gjesh mes turmes fytyren e tij,dhe pse e di qe nuk ka mundesi te jete aty,kur merzitesh kur te afrohet ndonje mashkull tjeter,dhe sdo te shohesh asnje djale tjeter pervec tij,kur imagjinon veten dhe ate ne cdo film romantik qe sheh,apo cdo liber romantik qe lexon,kur do te therrasesh me ze te larte emrin e tij......etj,etj,,,,,,

  pse ca ka kshu? nuk e do por e ke perzemer, kot kjo tashi... lol!
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by g-unit girl on 19.07.08 14:50

  kur fillon e qan per te si budalle po nejse mo, ca me bo Razz
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by Gjak_Verdheblu on 19.07.08 15:15

  E dashuria dashuria.
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by piccola_stella on 20.07.08 16:54

  EL_NINJO wrote:
  nerida wrote:....kur e ke ne mendje cdo sekond....
  dhe ti nerida e ben kte?

  PAK A SHUM ...JO CDO SEKOND ...POR CDO MINUT....
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by Elboy814 on 20.07.08 17:37

  Living_bride wrote:
  A.N.I. wrote:
  EL_NINJO wrote:ju jeni lidhur me dike.pas disa kohesh ju kuptoni se ndieni dicka me shue per te.
  po dashuroheni me te.
  si e kuptoni kete gje???
  nuk e kuptoj si mund te lidhesh me dike pa e dashur..nejse,sa per temen : e kupton kur nuk rri dot asnje moment pa e menduar,kur te mer malli per te dhe pse para 5 minutash ishit bashke,kur cdo moment pyet veten cfar do jet duke bere,kur te hipen gjaku ne koke kur mendon se mund te jete me femra te tjera(dhe thjesht shoqe),kur e mban gjithmone celularin ne dore duke pritur telefonaten apo sms e tij,kur acarohesh ne kulm kur nuk vjen ne msn,kur mundohesh te gjesh mes turmes fytyren e tij,dhe pse e di qe nuk ka mundesi te jete aty,kur merzitesh kur te afrohet ndonje mashkull tjeter,dhe sdo te shohesh asnje djale tjeter pervec tij,kur imagjinon veten dhe ate ne cdo film romantik qe sheh,apo cdo liber romantik qe lexon,kur do te therrasesh me ze te larte emrin e tij......etj,etj,,,,,,

  pse ca ka kshu? nuk e do por e ke perzemer, kot kjo tashi... lol!
  shum dakort me living_bride
  nuk sht e then ta duash,mjafton ta pelqeesh pastaj me kalimin e kohes nuk i dihet
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 27
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by egoistja on 01.08.08 16:31

  po nisi ne fillim me thjesht pelqim ska shance me vazhdu pastaj..........
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by piccola_stella on 15.09.08 18:36

  ...kur e humb personin qe kishe prane...

  Sponsored content

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.06.18 11:48