FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

November 2018

MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Calendar Calendar


  Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by Elboy814 on 22.03.08 13:53

  ju jeni lidhur me dike.pas disa kohesh ju kuptoni se ndieni dicka me shue per te.
  po dashuroheni me te.
  si e kuptoni kete gje???
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by Legend_boy on 22.03.08 19:26

  nuk e kam provuar kur ta provoj do ta them
  avatar
  kasanova
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by kasanova on 22.03.08 20:11

  akoma se kam takuar dashurine
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.03.08 12:35

  UNE MENDOJ SE KUR TE IKIN FJALET, SKUQESH PAK, FILLON TE TE RRAHI ZEMRA FORT, EDHE TE ERRESOHEN SYTE PARA SAJ...
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by piccola_stella on 18.04.08 16:47

  AI_CUNI_ATJE wrote:UNE MENDOJ SE KUR TE IKIN FJALET, SKUQESH PAK, FILLON TE TE RRAHI ZEMRA FORT, EDHE TE ERRESOHEN SYTE PARA SAJ...

  ti qeke i dashuruar me duket....nese jan ato qe the ti ndjenjat qe na bejn te kuptojm ne jemi apo jo te dashuruar ...do te thot se un paskam dashuruar....
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by Snowhite on 20.04.08 18:05

  El_ninjo wrote:ju jeni lidhur me dike.pas disa kohesh ju kuptoni se ndieni dicka me shue per te.
  po dashuroheni me te.
  si e kuptoni kete gje???
  [list][*]

  Po une nuk do lidhesha nqs perpara nuk do ndieja dicka me shume, nuk do e lija kete per ne fund.
  Ca shenja qe mendoj se dallojne jane:
  -e mendon cdo 5 min
  -i rilexon sms e tij cdo dite
  -mendon cfare surprize t'i besh ate dite
  -cdo kenge dashurie ia kushton atij
  -kur je me te, te duket sikur po thua fjale pa kuptim(ose s'po thua fare)
  -i bie nga lagja e tij "rastesisht" kur del per qef
  -etj etj
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by moon_girl on 20.04.08 22:09

  NJE PRESORI IM THOTE:"KUR TE RREF ZEMRA DHE NE FUND TA BEN BAMM"
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by DarkAngel on 27.04.08 15:52

  nga veprimet dhe menyra se si sillet
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by fefe_metallica on 27.04.08 16:14

  kur behesh xheloz per gjera mgjth ate se ke te dashur
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by jeta on 03.05.08 16:40

  kur mendja i perket vetem atij,kur zemra rreh vetem per te,kur nuk te interesojne veshtiresite qe ke para per ta takuar,kur je perball tij dhe kur je e sigurte dhe i thua TE DUA.
  avatar
  JAM_UNE_PA_JENI_JU
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 39
  Age : 27
  Location : elbasanas ne jete te jeteve
  Job/hobbies : sporti
  Humor : une mbetem 111111111111
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-01

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by JAM_UNE_PA_JENI_JU on 04.05.08 18:17

  kur ben gjithcka per te
  avatar
  BEQARI
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 33
  Age : 27
  Location : elbasan
  Job/hobbies : aleluja
  Humor : jam elbasanas i vjeter
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-14

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by BEQARI on 14.06.08 23:44

  kur ke rene brenda ti i pari
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by Gjak_Verdheblu on 15.06.08 14:46

  Kur zemra ime fillon te rrahe me forte kur prane meje eshte ajo qe un djej.

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 18:56

  fefe_metallica wrote:kur behesh xheloz per gjera mgjth ate se ke te dashur

  pervec kesaj edhe kur je me ate nuk e ke idene se kush esht aty rrotull dhe as qe i degjojn se ca thon njerezit, je totalisht ne bote tjeter...e kam nga eksperienca kte...
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by g-unit girl on 18.06.08 20:14

  Eternal_Light wrote:
  fefe_metallica wrote:kur behesh xheloz per gjera mgjth ate se ke te dashur

  pervec kesaj edhe kur je me ate nuk e ke idene se kush esht aty rrotull dhe as qe i degjojn se ca thon njerezit, je totalisht ne bote tjeter...e kam nga eksperienca kte...
  she she motla edhe se dikam une kte lol! ylli ime
  edhe une e mbeshtes mendimin e ktyre te dyve Very Happy
  dhe disa prej atyre qe ka shkruar SNOWHITE
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by Ermagedon on 19.06.08 22:49

  i e kam te fresket fare ket situate. Ti e shef ate dhe te kalon nje dritherime qe te pershkon te gjithe shpinen tamam si tek Gone with the sin, kenge e grupit Him, ku ka nje fraze "sending shivers down my spine". Pastaj ti i flet, ose me sakte me shume rri ne heshtje sesa i flet se te ikin fjalet. Pastaj dihet qe e mendon tere kohes, tere kohes jo tamam, po aty afer.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by angel on 20.06.08 0:04

  Qenka frymezu tjetri,cne kshu? lol!
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by Elboy814 on 20.06.08 0:06

  paska ren brenda tjetri...po kush qenka kjo fatlume kshu????
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by angel on 20.06.08 0:07

  ahahha,e beme fakt te kryer ne!! lol!
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by moon_girl on 20.06.08 0:09

  NUK KENI FAJ SE VET KA THENE AI SE E KA TE FRESKET KETE SITUATE
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by angel on 20.06.08 0:10

  U shtu edhe nje tj me kete mendim!!!Kushedi kur ta shofi Eri lol!
  avatar
  freedom to love
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 61
  Age : 28
  Location : elbasan
  Job/hobbies : ....
  Humor : ....
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-19

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by freedom to love on 20.06.08 18:36

  ndoshta kur e mendon se mund tkalosh me sh se nje lidhje me te....
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by Ermagedon on 25.06.08 0:20

  Ermagedon wrote:i e kam te fresket fare ket situate. Ti e shef ate dhe te kalon nje dritherime qe te pershkon te gjithe shpinen tamam si tek Gone with the sin, kenge e grupit Him, ku ka nje fraze "sending shivers down my spine". Pastaj ti i flet, ose me sakte me shume rri ne heshtje sesa i flet se te ikin fjalet. Pastaj dihet qe e mendon tere kohes, tere kohes jo tamam, po aty afer.

  E mire kam thene kto une, po ju nuk dini vazhdimin. Ti i flet asaj dhe nderkohe mendon, mjaft fole re se po thu budalliqe, dhe sa ndalon se foluri mendon, po thuj ndonje gje re mos rri ahtu si statuje. Very Happy
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by Ermagedon on 25.06.08 0:22

  El_ninjo wrote:paska ren brenda tjetri...po kush qenka kjo fatlume kshu????

  Vertete mendon qe eshte fatlume?

  angel wrote:U shtu edhe nje tj me kete mendim!!!Kushedi kur ta shofi Eri lol!

  Ja e pashe. Rrofshi per suportin.
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by Snowhite on 29.06.08 1:15

  Kur te behen flutura ne stomak sapo e sheh.

  Sponsored content

  Re: Kur e kuptoni qe jeni i/e dashuruar me dike?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 14.11.18 7:17