FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  NE NJE ORE MESIMI TE MERZITSHME....

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  NE NJE ORE MESIMI TE MERZITSHME....

  Post by AI_CUNI_ATJE on 22.03.08 13:48

  SI E KALONI NJE ORE MESIMI TE MERZITSHME? KUR NUK JU SHTYHET FARE?
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: NE NJE ORE MESIMI TE MERZITSHME....

  Post by Legend_boy on 22.03.08 20:19

  luaj me celular
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: NE NJE ORE MESIMI TE MERZITSHME....

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.03.08 13:24

  vizatoj neper fletore....
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: NE NJE ORE MESIMI TE MERZITSHME....

  Post by fefe_metallica on 30.03.08 16:39

  flas me 1 shoqje me bluetooth ,
  se kam marr 1 program ne internet dhe flas si pun chati !
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: NE NJE ORE MESIMI TE MERZITSHME....

  Post by devil princess on 30.03.08 19:06

  MENDOJ PER BUDALLIQE OSE ZHGARRAVIS LIRAT DHE FLETORET
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: NE NJE ORE MESIMI TE MERZITSHME....

  Post by Stela on 04.04.08 21:53

  Plas muhabeti.. ose shkruaj ndonje poezi (po pata frymezim).. ose vizatoj (e kam ber bangen.. lene mos e pyet).. dmth.. shkurt muhabeti.. nuk me ndodh te merzitem ndo1here ne klas
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: NE NJE ORE MESIMI TE MERZITSHME....

  Post by moon_girl on 19.04.08 14:38

  PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
  NE JE ORE TE MERZITSHME MUA ME FLIHET GJUME.OSE BEJ GALLATA DHE JA KEPUSIM NGANJE TRYLE ME SHOQNINE.
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: NE NJE ORE MESIMI TE MERZITSHME....

  Post by Snowhite on 30.04.08 18:37

  Shkruaj tekste kengesh neper libra dhe kjo pune eshte e sigurte te pakten te marten oren e trete.
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: NE NJE ORE MESIMI TE MERZITSHME....

  Post by jeta on 03.05.08 17:09

  shkruaj librat,derg sms,e mendoj gjera plot...
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: NE NJE ORE MESIMI TE MERZITSHME....

  Post by jeta on 03.05.08 17:10

  ose luaj me shoqen,psh dje luajtem me lojen sos
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: NE NJE ORE MESIMI TE MERZITSHME....

  Post by moon_girl on 30.05.08 21:00

  ME FLIHET SHUME GJUME,POR ZAKONISHT BEJ NDONJE FIGURE ABSTRAKTE TE BANGA DHE E PRISH PRAP
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: NE NJE ORE MESIMI TE MERZITSHME....

  Post by angel on 30.05.08 22:35

  Muhabet me shoqen,zhgarravina banke,liber etj ose vetem mbeshtes koken mbi banke e rri,mgjs as kshu ste lene rehat ata.
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: NE NJE ORE MESIMI TE MERZITSHME....

  Post by Greta on 30.05.08 22:43

  hahaha eh tamam
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: NE NJE ORE MESIMI TE MERZITSHME....

  Post by CoYoT on 31.05.08 0:53

  knaqem duke ngju muzik n mp4 a sa qef.. je ne nji bot komplet ndryshe nga ajo qe te rrethon ne kl... Smile
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: NE NJE ORE MESIMI TE MERZITSHME....

  Post by moon_girl on 07.06.08 15:28

  ket jave nuk ka me ore te merzitshme,jane te gjitha gallata(do na marri malli)

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: NE NJE ORE MESIMI TE MERZITSHME....

  Post by kitty on 11.06.08 0:26

  nuk behet me ore e merzitshme se sociologjia; thjesht imagjinoj dhe mendoj!
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: NE NJE ORE MESIMI TE MERZITSHME....

  Post by Snowhite on 11.06.08 0:28

  Haha, ke te drejte. Une e kam be librin koleksion tekstesh kengesh. Apo s'jam dhe ne banke te pare.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: NE NJE ORE MESIMI TE MERZITSHME....

  Post by g-unit girl on 19.06.08 8:26

  ne nje te tille mesimi shtrihem aty tek banga dhe gati per gjume Razz ose bej mhb me shoqet e qesh aq shuum sa arrij deri aty sa te me nxjerre zysha nga msimi Razz Very Happy sa qeeejf eee Razz
  edhe une i them asaj FLM ZYSHE sme besoni, ecni po te vetem nje ore mesimi dhe do e shifni denaden ju Razz i luaj mendsh zyshat kur qesh apo kur bej mhb Razz ka leze ti acarosh pak zyshat eee, kenaqesia ime me e madhe Very Happy Wink
  avatar
  A.Bare & G.Kashta
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 32
  Age : 28
  Location : burgu peqinit
  Job/hobbies : trafikant
  Humor : the shblsh ke burgu peqinit
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: NE NJE ORE MESIMI TE MERZITSHME....

  Post by A.Bare & G.Kashta on 27.06.08 18:11

  bravo.kshu dohet te jen te gjitha gocat.
  avatar
  A.Bare & G.Kashta
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 32
  Age : 28
  Location : burgu peqinit
  Job/hobbies : trafikant
  Humor : the shblsh ke burgu peqinit
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: NE NJE ORE MESIMI TE MERZITSHME....

  Post by A.Bare & G.Kashta on 27.06.08 18:13

  ne nji ore mesimi te merzitshme cohet del vete jasht me marre ajer spret te nxjerri zuysha.
  (kjo ndodh ne oren e kimise imagjinoni car behet ne oret e tjera.)
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: NE NJE ORE MESIMI TE MERZITSHME....

  Post by piccola_stella on 22.01.09 22:47

  ...zakonisht shkruaj , shkruaj dhe mendoj , ndonjehere bej gabimin dhe kujtoj dicka ne te shkuaren...
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: NE NJE ORE MESIMI TE MERZITSHME....

  Post by Elboy814 on 24.01.09 14:18

  luj me telefon me bluetuth me ndonje nga klasa...gallat fare

  Sponsored content

  Re: NE NJE ORE MESIMI TE MERZITSHME....

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 15:35