FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  PSE HYNI NE FORUM?

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  PSE HYNI NE FORUM?

  Post by AI_CUNI_ATJE on 22.03.08 13:47

  JEPNI CFARE DO LLOJ MENDIMI...
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: PSE HYNI NE FORUM?

  Post by Legend_boy on 22.03.08 20:23

  per qef
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: PSE HYNI NE FORUM?

  Post by moon_girl on 19.04.08 14:48

  PER TE SHTY KOHEN
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: PSE HYNI NE FORUM?

  Post by moon_girl on 19.04.08 14:49

  POR KJO NUK DO TE THOTE QE TE HYSH NE KETE FORUM ESHTE HUMBJE KOHE.
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: PSE HYNI NE FORUM?

  Post by Snowhite on 30.04.08 18:12

  Se tani me eshte bere fiksim. Edhe dua te shtoj numrin e replikave qe te hyj te top 10. Edhe te shoh mendimet e ca njerezve per tema te ndryshme.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: PSE HYNI NE FORUM?

  Post by moon_girl on 02.05.08 23:47

  TANI PSH PO HY QE TE MOS FLEJ HERET
  avatar
  alban_kalajsi
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 87
  Age : 29
  Location : elbasan
  Job/hobbies : fsefsefse
  Humor : sefsegseg
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: PSE HYNI NE FORUM?

  Post by alban_kalajsi on 03.05.08 12:28

  Per te kaluar kohen dhe mbi te gjitha per tu argetuar

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: PSE HYNI NE FORUM?

  Post by Eternal_Light on 19.06.08 3:18

  esht kenaqesi
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: PSE HYNI NE FORUM?

  Post by g-unit girl on 19.06.08 4:47

  hyj ne forum se me pelqen vertet gjitcka ktu, aq me teper kur per mua eshte hera e pare qe jam pjese e forumeve. gjithashtu me pelqen te shpreh vete fakti se shpreh mendimin tim lirshem pasi me pelqejne diskutimet per tema nga me te ndryshmet dhe me pelqen edhe dicka tjeter sic eshte berja e sa me shum miqve ktu qe eshte dicka hsum e mire dhe e bukur edhe pse vetem me 3 anetare kam miqesi deri tani (el_ninjo, angel, DarkAngel dhe me motlen time Razz qe squhet se e kam ne shpi tere diten RazzVery Happy , te cilet mua po me pelqekan si anetare, shum te mire Very Happy) shpreosj te behem shoqe edhe me te tjere Very Happy
  puuuuuuc tgjithe anetaret ne vecanti ate treshen qe permenda Very Happy jeni te papare Very Happy
  kaq kisha
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: PSE HYNI NE FORUM?

  Post by Gjak_Verdheblu on 19.07.08 15:37

  Hyj per te diskutuar nai teme te bukur.Por nuk e mohej qe dhe per te shtyer kohen.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: PSE HYNI NE FORUM?

  Post by g-unit girl on 06.11.08 17:49

  hyra se kisha kohe pa hyre
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: PSE HYNI NE FORUM?

  Post by piccola_stella on 10.11.08 16:46

  ...kot se skam cer te baj tjeter.........

  Sponsored content

  Re: PSE HYNI NE FORUM?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 13:07