FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re

  Post by Elboy814 on 22.03.08 13:45

  Cool
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re

  Post by Legend_boy on 22.03.08 20:08

  eshte shume e rendesishme,nuk e kam te veshtire i pershtatem ambjentit shume lehte
  avatar
  kasanova
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re

  Post by kasanova on 24.03.08 14:57

  shoqeria eshte thelbesore ne jete une e kam fare te lehte te pershtatem me to
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re

  Post by Ermagedon on 25.03.08 1:36

  Kam ca shoke/shoqe pa te cilet nuk kishte kuptim. Pastaj pjesa tjeter jane sa per te shkembyer dy fjale,
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re

  Post by AI_CUNI_ATJE on 26.03.08 21:39

  normale qe eshte shume e rendesishme.... deri me sot e kam shoqerine cool....
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re

  Post by angel on 27.03.08 23:43

  uuuu shume.gati ne te njejtin nivel me rendesine e familjes.fatmiresisht kam gjetur shoqe shume te mira
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re

  Post by Snowhite on 28.04.08 9:55

  Per mua eshte me e rendesishmja (ndoshta pas familjes). Mgjthse kam nderruar shume shoqeri, tani qe kam gjetur me te miren, do ishte e veshtire te ndahesha prej tyre. Me shoket e rinj mundohem te pershtatem dhe te gjej ndonje pike te perbashket.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 24
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re

  Post by moon_girl on 28.04.08 12:02

  PO PERSHTATEM SHUME SHPEJT DHE SHOQERIA ESHTE E RENDESISHME PER MUA
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re

  Post by g-unit girl on 15.06.08 15:25

  shuuuuuum e rendesishme per mua, pasi pa te je i humbur, ngelesh vetem
  une per vete sbej dot pa 2 shoket e mi qe i kam shuum te mile, dua te jem gjithmone me to, atje ku ato jetojne(elb dmth) si yllaaa jane, ja kaloj shum mire me ata Smile
  sa per pershtatje me miq te rinj them se e kam pak te veshtire
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 27
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re

  Post by Elboy814 on 15.06.08 17:23

  shoqeria esht shuum e rendesishme sot ...
  sa per pershtatje nuk pershtatem leht dhe ruhem se "shoku ta fut sot"
  prandaj duhet te jesh i kujdeshem
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re

  Post by g-unit girl on 15.06.08 17:41

  uauuuuu el_ninjo shuuuuuum fantastike ikona jote, shum kuptimplote Smile
  puuuc
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 27
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re

  Post by egoistja on 15.06.08 18:29

  Per mua eshte shuuuume e rendesishme megjithse nuk miqesohem shpejt. Jam skeptike edhe ne shoqeri..........
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 28
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re

  Post by DarkAngel on 15.06.08 18:54

  ka raste qe pershtatem ka rase e jooooo
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re

  Post by g-unit girl on 17.06.08 13:17

  sbesoj se prish pune te shkruaj prap ktu une Very Happy
  shoqeria per mua ze vend mjaft te rendesishme pas familjes aq me teper kur une jam shuuuum e lidhur me shoket e mi, nuk bej dot pa to, i dua me gjithe shpirt, pa to jam e humbur
  e tille eshte gjendja ime kam dy shoke te mrekullueshem per te cilet mendoj cdo dite e me shume, smundem dot pa to. ca me thene me kaq kisha Sad
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 25
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re

  Post by piccola_stella on 29.10.08 17:26

  ....une e kam te veshtir te ambjentohem .... ndoshta ngaqe skam besim....
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 16:47

  shum shum shum e rendesishme epr mua sa epr tu eprshtatur pershtatem kollaj fare ne cdo moment

  Sponsored content

  Re: sa e rendesishme eshte per ju shoqeria? pershtateni lehte ne nje shoqeri te re

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.04.18 10:03