FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

April 2018

MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar


  MJEKESI POPULLORE E BESUESHME...

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  MJEKESI POPULLORE E BESUESHME...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 22.03.08 13:44

  1.filloni cigaren
  2.pini sa me shume alkol
  3.beni s... sa me shume..
  4.filloni nje pune si psh(a)hamall(b)patinues pallatesh(c)punonjes fast fudi
  5.ngjitini shakllet nga pese here ne dite mundesisht ne kat te tete ose me lart
  6.flini ne oren 2 te nates dhe cohuni me 6 te mengjesit
  7.filloni te luani poker ose lojre te tjera fati

  dhe do ta shikoni qe do te bini nga pesha dhe qe do ju marr malli per peshen qe kishit me perpara... Laughing
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: MJEKESI POPULLORE E BESUESHME...

  Post by Legend_boy on 05.11.08 20:26

  hahahahahahahahahahahahahahhahahhahhahahahaahhahahhaahhahahahha
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 25
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: MJEKESI POPULLORE E BESUESHME...

  Post by piccola_stella on 07.11.08 21:54

  ....une kto si kam ba noiher ....por nga 67 qe kam qene para tre vjetesh tani jam 46 ...hahaha

  Sponsored content

  Re: MJEKESI POPULLORE E BESUESHME...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.04.18 5:49