FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 0 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 0 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  prezantohuni

  Share
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: prezantohuni

  Post by angel on 16.06.08 0:28

  Edhe une i uroj Adrit mireseardhjen.Besoj se e kam idene kush eshte se kam nje Adri online te hi5 tani e ai duhet te jete!!
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: prezantohuni

  Post by AI_CUNI_ATJE on 16.06.08 0:30

  mireserdhe ADRI te uroj tja kalosh sa me mire ne shoqerine tone.....
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: prezantohuni

  Post by g-unit girl on 16.06.08 5:10

  El_ninjo wrote:i uroj mirseardhejne g-unit girl dhe adrit
  ky i fundit doishte mir te prezantohej qe ta njihnin te gjith ne forum...

  flm el_ninjo je vertet shum i sjellshem Very Happy
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: prezantohuni

  Post by g-unit girl on 16.06.08 5:13

  po e uroj edhe une MIRESERDHE! kalofsh sa me mire ktu ne forum Very Happy

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: prezantohuni

  Post by Eternal_Light on 16.06.08 15:55

  Pershendetje te gjitheve, jam Arlinda por do i lutesha gjith anetareve qe te me therrasin Eternal_Light !
  Tani un ne fakt e mbarova gjimnazin por besoj se lejohet nji perjashtim per mu loool bej shaka
  Respekte per stafin dhe per tgjith elbasanllinjt e forumit !

  p.s a mund te me ndihmoje dikush te ve nji foto te avatari se u cmenda ktu lool
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: prezantohuni

  Post by g-unit girl on 16.06.08 20:00

  mirese na erdhe moj moter Very Happy
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: prezantohuni

  Post by angel on 16.06.08 20:02

  Mireserdhe dhe nga une mgjs te kam uruar e ne nje replike tj.Pseudonimi qe ke zgjedhur eshte cooool!
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: prezantohuni

  Post by g-unit girl on 16.06.08 20:04

  angel wrote:Mireserdhe dhe nga une mgjs te kam uruar e ne nje replike tj.Pseudonimi qe ke zgjedhur eshte cooool!

  se eshte i motles time prandaj eshte cool Razz lol! lol!
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: prezantohuni

  Post by angel on 16.06.08 20:11

  g-unit girl wrote:
  angel wrote:Mireserdhe dhe nga une mgjs te kam uruar e ne nje replike tj.Pseudonimi qe ke zgjedhur eshte cooool!

  se eshte i motles time prandaj eshte cool Razz lol! lol!
  Rrofte modestia!!! cheers lol!

  anny
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 10
  Age : 25
  Location : kostandinse
  Job/hobbies : gjimnaziste
  Humor : 15
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: prezantohuni

  Post by anny on 17.06.08 14:26

  ckemi.un jam anny dhe jam nga sholla kostandin kristoforidhi.mbarova vitin e par.......ju pershendes te gjith sidomos administratorve te faqes.......klm.nice day***
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: prezantohuni

  Post by angel on 17.06.08 14:26

  Mireserdhe Anny,kalofsh sa me mire ketu.
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: prezantohuni

  Post by Elboy814 on 17.06.08 14:33

  anny wrote:ckemi.un jam anny dhe jam nga sholla kostandin kristoforidhi.mbarova vitin e par.......ju pershendes te gjith sidomos administratorve te faqes.......klm.nice day***
  mirse erdha ani....dhe kalofsh mir ktu...
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: prezantohuni

  Post by DarkAngel on 17.06.08 17:54

  anny wrote:ckemi.un jam anny dhe jam nga sholla kostandin kristoforidhi.mbarova vitin e par.......ju pershendes te gjith sidomos administratorve te faqes.......klm.nice day***


  o zot o zot kush me erdhi te forumiiiiiiiiiiiii Razz mire se erdhe annyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

  anny
  antar fillestar
  antar fillestar

  Female
  Number of posts : 10
  Age : 25
  Location : kostandinse
  Job/hobbies : gjimnaziste
  Humor : 15
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: prezantohuni

  Post by anny on 17.06.08 23:52

  o zot o zot kush postoka te forumi.......hahhaha......flm per mikpritjen te gjithve......klm
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: prezantohuni

  Post by Living_bride on 21.06.08 10:33

  hey pershendetje te gjithve. jam xheni, 17 vjec nga Dh. Todri.
  me than plot veta qe kush nuk ishte regjistru te ky forumi dhe thash po regjistrohem dhe une. shpresoj tja kaloj mire.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: prezantohuni

  Post by angel on 21.06.08 22:19

  Mireserdhe xheni,jam e sigurt qe do ia kalosh sh mire!!!HAVE FUN!!
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: prezantohuni

  Post by Living_bride on 21.06.08 22:23

  hihihi flm shum. edhe une per fun hyra ktu. e di qe do ja kaloj mire me ju se mdukeni tgjith te miiireee.
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: prezantohuni

  Post by fefe_metallica on 21.06.08 23:55

  ue dhe ktu erdhi kjo Mad Mad Mad Mad Mad
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: prezantohuni

  Post by Gjak_Verdheblu on 22.06.08 0:04

  mire se erdhe Xheni.
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: prezantohuni

  Post by Living_bride on 22.06.08 15:23

  fefe_metallica wrote:ue dhe ktu erdhi kjo Mad Mad Mad Mad Mad

  do thoja 1 llafe po hajt se ta them kur te kem perpara.

  flm shum gjak verdheblu. Razz
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: prezantohuni

  Post by moon_girl on 22.06.08 16:37

  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: prezantohuni

  Post by moon_girl on 22.06.08 16:43

  Image hosted by servimg.com
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: prezantohuni

  Post by moon_girl on 22.06.08 16:43

  KJO JAM UNE..... HEHE... PREZANTOHEM...
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: prezantohuni

  Post by DarkAngel on 22.06.08 18:45

  po ti qenke shume e mire bobobobo
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: prezantohuni

  Post by Elboy814 on 22.06.08 20:40

  fefe_metallica wrote:ue dhe ktu erdhi kjo Mad Mad Mad Mad Mad
  ca ke mor vlla,
  lene tjeteren te hy ku te doje... Cool Cool Cool
  welcome xheni

  Sponsored content

  Re: prezantohuni

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 16:23