FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  prezantohuni

  Share
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: prezantohuni

  Post by jeta on 04.05.08 17:31

  mire se te gjeta DarkAngel,thjesht disa gjera njohin e sekretin e tyre
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: prezantohuni

  Post by Elboy814 on 04.05.08 17:34

  jeta wrote:mire se te gjeta DarkAngel,thjesht disa gjera njohin e sekretin e tyre
  sa te fshehte qe e paske shkollen mi S***
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: prezantohuni

  Post by jeta on 04.05.08 17:49

  cdo te thote S***???
  po secret e kam,c'te bej me pel enigmat
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: prezantohuni

  Post by Elboy814 on 04.05.08 17:58

  S*** do te thote sara
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: prezantohuni

  Post by jeta on 05.05.08 16:22

  E C'LIDHJE PASKA SARA ME MUA?
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: prezantohuni

  Post by DarkAngel on 05.05.08 17:11

  hahahahahah sa e forte kjo hahahahahhahahah
  avatar
  NoMore
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 23
  Age : 29
  Location : -_^
  Job/hobbies : ca tme doje qefi
  Humor : Mire Nuk Qahemi :Pppppp
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-05

  Re: prezantohuni

  Post by NoMore on 05.05.08 17:42

  pershendetje ne radhe te pare suksese per forumin

  une jam elbasanlli mosha 18 shkolla kush ka deshire te me thote se jam them personalisht:Ppppp uroj tja kalojme mire bashke kalofshi mire te gjithe
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: prezantohuni

  Post by DarkAngel on 05.05.08 18:06

  mire se erdhe NoMore
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: prezantohuni

  Post by jeta on 06.05.08 23:22

  El_ninjo E C'LIDHJE PASKA SARA ME MUA?
  avatar
  egoistja
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 87
  Age : 28
  Location : albania
  Job/hobbies : travelling
  Humor : ok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-13

  Re: prezantohuni

  Post by egoistja on 14.06.08 11:52

  egoistja. viti i trete, shkolla "Kostandin Kristoforidhi."
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: prezantohuni

  Post by angel on 14.06.08 15:16

  Mireserdhe egoiste!!!Kalofsh bukur ketu!Have fun!
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: prezantohuni

  Post by DarkAngel on 14.06.08 16:04

  mire se erdhe kush ka ardhur:D
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: prezantohuni

  Post by g-unit girl on 15.06.08 12:37

  hii gjimnazista une jam denada nga tirana, 16 vjec, vit 2 e mbarova
  shpresoj te jem nje shoqe e mire dhe anetare e mire per te gjithe ju
  deshiroj te behemi miq te mire me njeri tjetrin
  ju puuuc tgjtiheve ehde pse sju njoh
  klaofshi mire
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: prezantohuni

  Post by fefe_metallica on 15.06.08 12:39

  mos je gje motra arlindes ti mi?
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: prezantohuni

  Post by g-unit girl on 15.06.08 12:43

  <P>pooooooooo Very Happy:D</P>
  <P>&nbsp;</P>
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: prezantohuni

  Post by Gjak_Verdheblu on 15.06.08 14:36

  mire se erdhe tiranse.Kalofsh sa me mire midis nesh.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: prezantohuni

  Post by angel on 15.06.08 18:30

  g-unit girl wrote:hii gjimnazista une jam denada nga tirana, 16 vjec, vit 2 e mbarova
  shpresoj te jem nje shoqe e mire dhe anetare e mire per te gjithe ju
  deshiroj te behemi miq te mire me njeri tjetrin
  ju puuuc tgjtiheve ehde pse sju njoh
  klaofshi mire

  Mireserdhe dhe nga une,jam e sigurt qe do kenaqemi bashke!!
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: prezantohuni

  Post by DarkAngel on 15.06.08 18:36

  mire se erdhe tironseeeeeeeeeeeeee
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: prezantohuni

  Post by g-unit girl on 15.06.08 18:48

  shuum flm goca Very Happy:)
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: prezantohuni

  Post by angel on 15.06.08 18:49

  Goca? Shocked Darkangel eshte cun!!Apo bere shaka?
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: prezantohuni

  Post by DarkAngel on 15.06.08 18:52

  hashahahhhhahahahahahahahahha sa e forte kjo


  oj teta jam cun me c te madheeeeeeeeeeeeeeeeeee
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: prezantohuni

  Post by g-unit girl on 15.06.08 19:04

  e mi angel mire se se dija si beni boo SadSad
  i kerkova edhe falje :$
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: prezantohuni

  Post by g-unit girl on 15.06.08 20:31

  hej people kjo eshte ikona ime. me pelqen si foto ndaj e vure, aty jam une me EMINEMIN qe e duua shuum. rrymat e mija te preferuara per te cilat une vdes jane hi hop, rap dhe r&b
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: prezantohuni

  Post by angel on 15.06.08 21:57

  g-unit girl wrote:e mi angel mire se se dija si beni boo SadSad
  i kerkova edhe falje :$
  Po jo mi ska ndonjegje,pastaj e re je ti te falet Very Happy
  Edhe une ta thashe thjesht qe ta dije!!
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: prezantohuni

  Post by Elboy814 on 16.06.08 0:26

  i uroj mirseardhejne g-unit girl dhe adrit
  ky i fundit doishte mir te prezantohej qe ta njihnin te gjith ne forum...

  Sponsored content

  Re: prezantohuni

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 15.12.18 23:26