FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  prezantohuni

  Share
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: prezantohuni

  Post by Living_bride on 22.06.08 21:31

  hahaha flm el_ninjo.
  lere fefen se kushedi ca halli ka. he se do e shofi ai.
  hahaha
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: prezantohuni

  Post by moon_girl on 22.06.08 21:54

  MIRSEERDHE XHENI,OSE LIVING_BRIDE............
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: prezantohuni

  Post by fefe_metallica on 23.06.08 1:19

  El_ninjo wrote:
  fefe_metallica wrote:ue dhe ktu erdhi kjo Mad Mad Mad Mad Mad
  ca ke mor vlla,
  lene tjeteren te hy ku te doje... Cool Cool Cool
  welcome xheni

  do nderrosh mendim dhe ti Neutral Neutral
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: prezantohuni

  Post by Living_bride on 23.06.08 9:29

  po ca dreqin ke o cun?? ca te kam ber???

  flm moon_girl.
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: prezantohuni

  Post by Ermagedon on 23.06.08 23:37

  o xhen po ja sot te festa para syve e pate. i bere gje? haha
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: prezantohuni

  Post by angel on 25.06.08 14:33

  fefe_metallica wrote:
  El_ninjo wrote:
  fefe_metallica wrote:ue dhe ktu erdhi kjo Mad Mad Mad Mad Mad
  ca ke mor vlla,
  lene tjeteren te hy ku te doje... Cool Cool Cool
  welcome xheni

  do nderrosh mendim dhe ti Neutral Neutral
  Paskan vajt punet keq ketej lol!
  Sa me shume te ziheni aq me shume duheni po he Razz
  avatar
  A.N.I.
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 115
  Age : 26
  Location : U.S.A.: Connecticut
  Job/hobbies : hanging around
  Humor : :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: prezantohuni

  Post by A.N.I. on 03.07.08 2:36

  hi,jam A.N.I. (dhe pse shumica ktu me njohin,nga forumi i ahmet daklit) para nja 4 muajsh isha ne vit te pare te ahmet dakli,tani jetoj ne U.S.A.
  C U around Very Happy
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: prezantohuni

  Post by angel on 03.07.08 3:50

  Mireserdhe A.N.I,ti duhet te jesh mire me oren atje,jo si une e greta tani ketu Very Happy
  Gjithsesi klm ketu ne forum.Have fun
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: prezantohuni

  Post by Elboy814 on 03.07.08 10:11

  A.N.I. wrote:hi,jam A.N.I. (dhe pse shumica ktu me njohin,nga forumi i ahmet daklit) para nja 4 muajsh isha ne vit te pare te ahmet dakli,tani jetoj ne U.S.A.
  C U around Very Happy
  mirseerdhe A.N.I
  si je ti si ja kaln andej??mir?
  pirat pirat
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: prezantohuni

  Post by Gjak_Verdheblu on 03.07.08 14:09

  Mire se erdhe A.N.I.
  Klm midis nesh.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: prezantohuni

  Post by moon_girl on 03.07.08 16:07

  MIRE SE ERDHE A.N.I
  JAM E SIGURTE SE DO TIA KALOSH MIRE MIDIS NESH....
  avatar
  A.N.I.
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 115
  Age : 26
  Location : U.S.A.: Connecticut
  Job/hobbies : hanging around
  Humor : :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: prezantohuni

  Post by A.N.I. on 03.07.08 17:28

  waw,jeni shume mikprites,flm Very Happy jam e sigurt se do ja kaloj shume mire ktu me ju Smile Smile
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: prezantohuni

  Post by g-unit girl on 03.07.08 17:32

  mireseerdhe A.N.I te siguroj se do kenaqesh vertet ktu WinkVery Happy
  avatar
  A.N.I.
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 115
  Age : 26
  Location : U.S.A.: Connecticut
  Job/hobbies : hanging around
  Humor : :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: prezantohuni

  Post by A.N.I. on 03.07.08 21:28

  g-unit girl wrote:mireseerdhe A.N.I te siguroj se do kenaqesh vertet ktu WinkVery Happy

  Wink Smile Very Happy
  avatar
  endri
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 18
  Age : 27
  Location : atje
  Job/hobbies : portokalli
  Humor : barcaleta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: prezantohuni

  Post by endri on 03.07.08 23:45

  pershendetje une quhem endri... per me shume merrni adresen time ziu.endri6@gmail.com
  avatar
  endri
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 18
  Age : 27
  Location : atje
  Job/hobbies : portokalli
  Humor : barcaleta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: prezantohuni

  Post by endri on 05.07.08 16:44

  sic e kam thene une quhem endri jam ne shkolle private ne tr... ne gjimnazin *WILLSON* tani jam ne el se kam shtepi ketu... jam tip i shoqerueshem me goca edhe ndoshta me cuna... hehe...
  avatar
  A.N.I.
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 115
  Age : 26
  Location : U.S.A.: Connecticut
  Job/hobbies : hanging around
  Humor : :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-07-03

  Re: prezantohuni

  Post by A.N.I. on 05.07.08 16:50

  welcome endri
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: prezantohuni

  Post by piccola_stella on 31.10.08 20:46

  ...............

  no_name
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 6
  Age : 27
  Location : elbasan
  Job/hobbies : chati
  Humor : cerdomethen?
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-11-03

  Re: prezantohuni

  Post by no_name on 03.11.08 16:29

  E shkruajta te dua ne rere, e fshine dallget, e shkruajta ne qiell, e fshine rete, e shkruajta ne zemer, do mbetet perjete.

  5 petale formojne nje lule, 5 gishta formojne nje dore, 5 shkronja formojne TE DUA!

  Me dashuro, me nje dashuri te zjarrte si deshira per te jetuar e per te vdekur; me dashuro me nje dashuri te embel si lenda qe nderton endrrat: eshte gjithcka qe kerkoj ti!

  Te dua, pa ditur si, kur dhe nga! Te dua pa paragjykime dhe mendjemadhesi. Keshtu te dua, sepse nuk mundem te te dua ndryshe!

  Midis endrres dhe realitetit nuk ka asnje ndryshim, sepse ti di te besh realitet gjithcka qe kam enderruar!

  Jam nje pike vese ne mengjesin pranverore, Do rreshqas po me mbajte ne dore, Po me le ne diell, do avullohem, do tres, E me lejo te lutem ne zemren tende te jetoj, te mbes.

  Shkronjat fillojne me ABC Numrat fillojne me 123 Notat fillojne me DO RE MI Dashuria fillon me UNE edhe me TI!!!

  no_name
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 6
  Age : 27
  Location : elbasan
  Job/hobbies : chati
  Humor : cerdomethen?
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-11-03

  Re: prezantohuni

  Post by no_name on 03.11.08 16:35

  miresevjen A.N.I ,ja kalofsh sa me mire ketu.bye.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: prezantohuni

  Post by g-unit girl on 04.11.08 22:45

  i uroj mire se ardhjen te gjithe antarve te rinj
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: prezantohuni

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 30.01.09 2:15

  pershendetje un jam bledi jam 17 vjec nga qyteti i vlores dhe studioj epr designer ne nje shkoll private te napolit...shpresoj tja kalojm mire sebashku
  avatar
  Naughty Boy
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 7
  Age : 25
  Location : durres
  Job/hobbies : te dal verrdall anej knej gjith anej
  Humor : .....
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-06-22

  Re: prezantohuni

  Post by Naughty Boy on 23.06.09 17:35

  prsh te gjithve un jam ANI nga dr jam ne vit te dyt shpresoj tja kaloj mir mes jush,,,ja klm,,,te gjith

  terrorig
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 2
  Age : 25
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Hanging with friends
  Humor : Great
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-06-27

  Re: prezantohuni

  Post by terrorig on 27.06.09 21:25

  prsh...quhem albano dhe jam ne vit te 3 te kostandini...pseudonimi im esht Terrori G...
  kalofshim mir Razz

  Sponsored content

  Re: prezantohuni

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 13:59