FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  per cfar do te kishit nevoje ne kto momente...?

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  per cfar do te kishit nevoje ne kto momente...?

  Post by Elboy814 on 22.03.08 13:40

  do doja shum 5000 euro
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: per cfar do te kishit nevoje ne kto momente...?

  Post by Legend_boy on 22.03.08 21:45

  money money
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: per cfar do te kishit nevoje ne kto momente...?

  Post by Greta on 23.03.08 2:46

  eshte ora 00 e 30 e nates e vetmja gje qe dua tani eshte gjume.
  avatar
  kasanova
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: per cfar do te kishit nevoje ne kto momente...?

  Post by kasanova on 24.03.08 13:56

  lek e cfar tjeter
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 28
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: per cfar do te kishit nevoje ne kto momente...?

  Post by DON_PABLO on 24.03.08 14:11

  NJE CADER SE PO BIE SHUME SHI
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: per cfar do te kishit nevoje ne kto momente...?

  Post by Legend_boy on 24.03.08 18:26

  he si e kam moderatorin njesh eshte grazie
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: per cfar do te kishit nevoje ne kto momente...?

  Post by moon_girl on 23.04.08 22:16

  per gjume
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: per cfar do te kishit nevoje ne kto momente...?

  Post by angel on 24.04.08 22:49

  Per ca veta online ketu ne forum,se kshu kur je vetetem eshte kot fare,njs Mad
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: per cfar do te kishit nevoje ne kto momente...?

  Post by fefe_metallica on 24.04.08 23:02

  per dike !
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: per cfar do te kishit nevoje ne kto momente...?

  Post by moon_girl on 25.04.08 20:42

  PER NJE KUP TE NXEHTE ME KAKAO MEQENESE PO BIE EDHE SHI JASHTE.
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: per cfar do te kishit nevoje ne kto momente...?

  Post by Snowhite on 30.04.08 17:30

  Per dike te me thoshte te kam xhan.
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: per cfar do te kishit nevoje ne kto momente...?

  Post by jeta on 04.05.08 13:19

  per dike qe te me suprizonte perseri...

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: per cfar do te kishit nevoje ne kto momente...?

  Post by Eternal_Light on 19.06.08 3:07

  per dike qe tme puthi !

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: per cfar do te kishit nevoje ne kto momente...?

  Post by Eternal_Light on 19.06.08 3:08

  El_ninjo wrote:do doja shum 5000 euro

  y materialist lol!
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: per cfar do te kishit nevoje ne kto momente...?

  Post by g-unit girl on 19.06.08 5:02

  per shoket e mi te cilet me mungojne shuum ne cdo moment, cdo dite e me shume, aq me teper per njerin prej tyre per te thene te kam prap shum xhan, te kam motel Sad mka marre malli te flas ne msn me te, te qeshim bashke a ku di une tjeter, per gjithcka te bukur qe benim per pare (tani jemi zene pak Sad )
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: per cfar do te kishit nevoje ne kto momente...?

  Post by g-unit girl on 19.06.08 5:05

  uuuuuuu se tani u kujtova do kisha vertet nevojen per nje pergjigje POOO nga prindrit e mi per te shkuar ne elb (gje qe smbehet llaf per kte Sad ) dhe te kish vetem 600 leke te reja per te shkruar ne elb (kaq me kane thene qe eshte rruga shku e ardh) asgje me shume
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: per cfar do te kishit nevoje ne kto momente...?

  Post by moon_girl on 20.06.08 1:16

  VETEM PER GJUME
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: per cfar do te kishit nevoje ne kto momente...?

  Post by angel on 20.06.08 1:37

  per asgje

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: per cfar do te kishit nevoje ne kto momente...?

  Post by Eternal_Light on 20.06.08 1:40

  g-unit girl wrote:uuuuuuu se tani u kujtova do kisha vertet nevojen per nje pergjigje POOO nga prindrit e mi per te shkuar ne elb (gje qe smbehet llaf per kte Sad ) dhe te kish vetem 600 leke te reja per te shkruar ne elb (kaq me kane thene qe eshte rruga shku e ardh) asgje me shume

  kaq mkan then thot, thuj o goc kaq esht se e kam provu vet ! lol

  se them hic per ca kam nevoj se e di qe kjo nevoje sme plotsohet dot...dmth as vet se kam mir idene ca du iher ! lol
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: per cfar do te kishit nevoje ne kto momente...?

  Post by moon_girl on 20.06.08 19:59

  per njerez qe kam kohe pa i pare
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: per cfar do te kishit nevoje ne kto momente...?

  Post by g-unit girl on 20.06.08 20:23

  te isha vetem ne shpi e te kerceja sa me shum me tgjitha kg qe kam qejf une Very Happy
  ose me sakte fare ne nje party se kam kohe pa shkuar e pa kerxyer boo Crying or Very sad
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: per cfar do te kishit nevoje ne kto momente...?

  Post by moon_girl on 20.06.08 20:33

  per nje bilete avioni per ne ishujt bahamas
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: per cfar do te kishit nevoje ne kto momente...?

  Post by g-unit girl on 16.07.08 18:55

  te dilja per kafe se u trasha ne shpi :S:S
  u po du edhe nje sufllaqe Very Happy
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: per cfar do te kishit nevoje ne kto momente...?

  Post by DarkAngel on 16.07.08 18:56

  jo po dhe i pice me cola dhurat
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: per cfar do te kishit nevoje ne kto momente...?

  Post by moon_girl on 16.07.08 21:03

  PER COCA COLA DHE PICE

  Sponsored content

  Re: per cfar do te kishit nevoje ne kto momente...?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 15.12.18 23:45