FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  pirateri ne internet?

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  pirateri ne internet?

  Post by Elboy814 on 22.03.08 13:37

  jeni kunder saj??
  ne shqiperi deri ne vfar shkalle ka arritur pirateria elektronike??
  jepni mendimin tuaj?

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: pirateri ne internet?

  Post by Hacker Albano on 08.04.08 16:07

  pirateria ne internet eshte dicka jo e mire per te gjithe.....por ka dhe ajo gjerat e saj te mira.......psh une qe jam pirat nuk bej gjera te keqija....hahha...
  avatar
  alban_kalajsi
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 87
  Age : 29
  Location : elbasan
  Job/hobbies : fsefsefse
  Humor : sefsegseg
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: pirateri ne internet?

  Post by alban_kalajsi on 08.04.08 16:10

  Po ku u bere pirat ti duke pare faqe piratesh hahahahahaah Laughing
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: pirateri ne internet?

  Post by fefe_metallica on 08.04.08 16:10

  per pirateris kam gjith kto kenge ne pc!

  40 giga
  avatar
  alban_kalajsi
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 87
  Age : 29
  Location : elbasan
  Job/hobbies : fsefsefse
  Humor : sefsegseg
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: pirateri ne internet?

  Post by alban_kalajsi on 08.04.08 16:16

  Rrofte pirateria pra
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: pirateri ne internet?

  Post by devil princess on 08.04.08 16:18

  una nuk ja kam haberin fare se ca po thoni
  avatar
  alban_kalajsi
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 87
  Age : 29
  Location : elbasan
  Job/hobbies : fsefsefse
  Humor : sefsegseg
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: pirateri ne internet?

  Post by alban_kalajsi on 08.04.08 16:26

  SE fale piraterise marrim shume gjera besoj se tani e kupton
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: pirateri ne internet?

  Post by devil princess on 08.04.08 16:29

  jo kete e kuptoja una po nuk di ta perdor
  avatar
  alban_kalajsi
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 87
  Age : 29
  Location : elbasan
  Job/hobbies : fsefsefse
  Humor : sefsegseg
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: pirateri ne internet?

  Post by alban_kalajsi on 08.04.08 16:32

  jam i sigurt qe do ta mesosh me kalimin e kohes
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: pirateri ne internet?

  Post by devil princess on 08.04.08 16:34

  eh po ti nga kalaja je me verte??
  avatar
  alban_kalajsi
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 87
  Age : 29
  Location : elbasan
  Job/hobbies : fsefsefse
  Humor : sefsegseg
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: pirateri ne internet?

  Post by alban_kalajsi on 08.04.08 16:35

  pooooo me rrenje sepse tani kam levizur
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: pirateri ne internet?

  Post by devil princess on 08.04.08 16:36

  dhe una
  avatar
  alban_kalajsi
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 87
  Age : 29
  Location : elbasan
  Job/hobbies : fsefsefse
  Humor : sefsegseg
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: pirateri ne internet?

  Post by alban_kalajsi on 08.04.08 16:37

  pse ti e ke patur shpine ne kala ne c vend?
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: pirateri ne internet?

  Post by devil princess on 08.04.08 16:38

  jo una e kam akoma
  afer kishes shume afer
  avatar
  alban_kalajsi
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 87
  Age : 29
  Location : elbasan
  Job/hobbies : fsefsefse
  Humor : sefsegseg
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: pirateri ne internet?

  Post by alban_kalajsi on 08.04.08 16:39

  ok je ne shkollen ahmet dakli?

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: pirateri ne internet?

  Post by Hacker Albano on 08.04.08 21:08

  [b][i] o alban jane Hacker-sat ato qe ti japin programet falas.....ne i shkarkojme ose i blejme me k** krediti fallco dhe i vendosim ne website te ndryshme qe njerez si ty dhe te tjere ti shkarkojne falas.....apo ke deshire te blesh EASYCAFE per 600 euro..hahaha....kurse piratet ta shkatarrojne pc.........duhet ti dish keto gjera.......hahaha

  Sponsored content

  Re: pirateri ne internet?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 12:47