FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  SA E NDIQNI MODEN???

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  SA E NDIQNI MODEN???

  Post by AI_CUNI_ATJE on 22.03.08 13:36

  UNE MUNDOHEM TA NDJEK NGA PAK...
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: SA E NDIQNI MODEN???

  Post by Legend_boy on 24.03.08 18:55

  DHE UNE SADOPAK POR MUNDOHEM TA NDJEK..
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: SA E NDIQNI MODEN???

  Post by jeta on 04.05.08 18:12

  e ndjek sh,por gjithmone kur me ben te ndjehem mire dhe rehat
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: SA E NDIQNI MODEN???

  Post by Snowhite on 13.05.08 14:47

  Nuk mendoj se ndjek moden me te fundit, po di qe asnjehere nuk vishem keq.
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: SA E NDIQNI MODEN???

  Post by Elboy814 on 13.05.08 14:50

  un moden e ndjek me vrap
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: SA E NDIQNI MODEN???

  Post by piccola_stella on 14.05.08 19:41

  ...jo shum....vishem thjesht e nuk e vras mendjen ....

  MRR-ja
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 15
  Age : 27
  Location : tirana
  Job/hobbies : sport
  Humor : te lutem shume
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-03

  Re: SA E NDIQNI MODEN???

  Post by MRR-ja on 06.06.08 14:35

  nga mbrapa ose i dal per para

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: SA E NDIQNI MODEN???

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 18:22

  moden?? ca esht kjo re?? pfff
  avatar
  freedom to love
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 61
  Age : 28
  Location : elbasan
  Job/hobbies : ....
  Humor : ....
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-19

  Re: SA E NDIQNI MODEN???

  Post by freedom to love on 30.06.08 13:33

  sh rralle mund tvishem sipas modes...nuk e ndjen se shpesh nuk me ben te ndjehem rehat..ja kete vere psh jan ne mod ca sandale te larta me tak imitim druri..un si vesh kurr ato ...
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: SA E NDIQNI MODEN???

  Post by moon_girl on 30.06.08 13:37

  MODEN E KRIJON VETE NJERIU...PO SHEQYR QE KA SHUME STILISTE DHE CDO MUAJ NXJERRIN NDONJE GJE TE RE DHE PO TI VESHIM QUHEMI NE MODE....PFFF ME DUKET SHUME KOT....UNE JAM ME PARIMIN QE THASH ME PERPARA...MODEN E KRIJON VETE NJERIU

  Sponsored content

  Re: SA E NDIQNI MODEN???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 12.12.18 2:35