FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  VESHJA QE NDIHENI ME MIRE...

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  VESHJA QE NDIHENI ME MIRE...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 22.03.08 13:32

  UNE ZAKONISHT ME XHINSE EDHE BLUZE, XHIBOKS...
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: VESHJA QE NDIHENI ME MIRE...

  Post by Legend_boy on 22.03.08 21:19

  SPORTIVE
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: VESHJA QE NDIHENI ME MIRE...

  Post by moon_girl on 25.03.08 16:41

  me pelqen te vishem sportive, ndonjehere edhe klasike....
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: VESHJA QE NDIHENI ME MIRE...

  Post by Elboy814 on 25.03.08 16:42

  me sportive ndihesh me rehat..dhe xhinset mir jan
  avatar
  Musafir
  Guest

  Re: VESHJA QE NDIHENI ME MIRE...

  Post by Musafir on 25.03.08 18:14

  pa rrobe fare (lakuriq) haha shaka kjo, me xhinse ndihem mire...
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: VESHJA QE NDIHENI ME MIRE...

  Post by Stela on 04.04.08 21:59

  Hahahaa.. e bukur kjo che guevara.. dhe une me veshje sportive ndihem me mire
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: VESHJA QE NDIHENI ME MIRE...

  Post by jeta on 04.05.08 18:09

  sportive,me xhinse,ose trendy e klasike ndihem e mire me to me raste
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: VESHJA QE NDIHENI ME MIRE...

  Post by Snowhite on 13.05.08 14:51

  Mjafton mos te jene gjera shume te hapura ose te shkurtra, po me gjithcka ndihem mire.
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: VESHJA QE NDIHENI ME MIRE...

  Post by piccola_stella on 14.05.08 19:39

  tuta .... kanatjere....
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: VESHJA QE NDIHENI ME MIRE...

  Post by g-unit girl on 16.06.08 11:07

  veshja qe ben te ndihem jo me mire po shume mire eshte kur vishem RAP fiksim e kam madje eci me krenari rruges pavaresisht se si mund tme shohin robte, jam krenare qe jam repiste Razz

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: VESHJA QE NDIHENI ME MIRE...

  Post by Eternal_Light on 18.06.08 18:10

  Bluze te zeze, pantallona te zeza ose funde te gjate te zinj dhe conversa
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: VESHJA QE NDIHENI ME MIRE...

  Post by DarkAngel on 18.06.08 18:12

  g-unit girl wrote:veshja qe ben te ndihem jo me mire po shume mire eshte kur vishem RAP fiksim e kam madje eci me krenari rruges pavaresisht se si mund tme shohin robte, jam krenare qe jam repiste Razz


  o zot o zot ca ka fergie me shume se kjo Laughing
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: VESHJA QE NDIHENI ME MIRE...

  Post by piccola_stella on 24.01.09 16:17

  ....tani ne dimer....me piazheme ...kur flej...ngrohte ngrohte...

  Sponsored content

  Re: VESHJA QE NDIHENI ME MIRE...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 5:24