FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  PORNOT NEPER TELEFONA...

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  PORNOT NEPER TELEFONA...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 22.03.08 13:20

  NDOSHTA 80 % E ADOLISHENTEVE KAN PASUR PORNO NE TEL, KJO PER C'FARE ARSYE?
  TE SHTHURJES SE SHOQERISE NE PERGJITHESI?
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: PORNOT NEPER TELEFONA...

  Post by Legend_boy on 22.03.08 21:37

  per shkak te shthurjes shoqerore them dhe une
  avatar
  Musafir
  Guest

  Re: PORNOT NEPER TELEFONA...

  Post by Musafir on 25.03.08 14:09

  mendoj se duhet te hiqen se ngelen cunat duke i r...... .... .. per dite
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 28
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: PORNOT NEPER TELEFONA...

  Post by DON_PABLO on 25.03.08 22:29

  PER TE PERVELUARIT DUHEN....
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: PORNOT NEPER TELEFONA...

  Post by Gjak_Verdheblu on 27.03.08 14:19

  duhen per te zgjuar fantazin mashkullore kur nuk ke P... afer.
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: PORNOT NEPER TELEFONA...

  Post by Legend_boy on 27.03.08 21:11

  HAHAHAHA PSE KSHU E BEN TI drunken

  don acsente
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: PORNOT NEPER TELEFONA...

  Post by don acsente on 27.03.08 21:18

  shyqyr qe i kemi
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: PORNOT NEPER TELEFONA...

  Post by Gjak_Verdheblu on 27.03.08 21:27

  Legend_boy wrote:HAHAHAHA PSE KSHU E BEN TI drunken

  kshu e baj kur nuk e kam () afer se kur e kam nuk e baj ashtu jo.

  don acsente
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: PORNOT NEPER TELEFONA...

  Post by don acsente on 27.03.08 21:31

  po re shyqyr qe i kemi
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 28
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: PORNOT NEPER TELEFONA...

  Post by DON_PABLO on 27.03.08 21:34

  injorance

  don acsente
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: PORNOT NEPER TELEFONA...

  Post by don acsente on 27.03.08 21:37

  jo realitet
  sepse ashtu jan bere femrat sot
  avatar
  il_professore
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 8
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: PORNOT NEPER TELEFONA...

  Post by il_professore on 28.03.08 13:33

  po pse mos i mbajne kur dalin ato kurvat vete ne tel pse mos i mbajne por kjo demton me shume shoqerine tone
  avatar
  kemqe
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 1
  Age : 33
  Location : Prishtine
  Job/hobbies : muzika
  Humor : humor
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: PORNOT NEPER TELEFONA...

  Post by kemqe on 06.04.08 23:52

  po pse mos ti mbajm eshte gje normale per mendimin tim osht legale

  don corleone
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 28
  Age : 27
  Location : kapem vetem me gps
  Job/hobbies : drink
  Humor : ore macok,po s eshte nevoja
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-12-09

  Re: PORNOT NEPER TELEFONA...

  Post by don corleone on 12.12.08 21:22

  kot fare vetem leke marrin e as te eksitojne fare
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: PORNOT NEPER TELEFONA...

  Post by Stela on 29.12.08 13:43

  Ncncnccc... Skandal! Sgjen cel cuni pa minimumi 1 video porno.. ncncnc.. Lat nooom.. Gjths.. e dini vettt.. Wink
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: PORNOT NEPER TELEFONA...

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 17:40

  i mbajn epr te eksituar veten pornot ne tel se jan vk fare ahahhahahaha

  Sponsored content

  Re: PORNOT NEPER TELEFONA...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 15.12.18 23:10