FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  JETA E SHTHURUR E NATES...

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  JETA E SHTHURUR E NATES...

  Post by AI_CUNI_ATJE on 22.03.08 13:17

  SA E FREKUENTONI, DHE A ESHTE E DREJTE QE TE PERHAPET ME SHUME NE VENDIN TONE?
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: JETA E SHTHURUR E NATES...

  Post by Legend_boy on 22.03.08 18:48

  mjaftushem,pse te mos perhapet kur eshte e perhapur puthuajse ne te gjithe boten
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: JETA E SHTHURUR E NATES...

  Post by Gjak_Verdheblu on 27.03.08 14:20

  Kur kemi konviktoret ne qytet e frekuentojme ndopak.
  avatar
  il_professore
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 8
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: JETA E SHTHURUR E NATES...

  Post by il_professore on 28.03.08 13:28

  jeta e nates eshte e vecante ka te mirat e te keqijat e veta por eshte fantastike ku ne te perdoret alkoli droga seksi eshte kenaqesi +
  avatar
  freedom to love
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 61
  Age : 28
  Location : elbasan
  Job/hobbies : ....
  Humor : ....
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-19

  Re: JETA E SHTHURUR E NATES...

  Post by freedom to love on 23.06.08 14:40

  do me pelqente ta provoja...spara rri deri vone naten vetem kur iki ntr
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: JETA E SHTHURUR E NATES...

  Post by fefe_metallica on 23.06.08 16:36

  ne fakt vetem ne tr ka jet nate !
  ktu ne elbasan vetem kur rrim me raste , dhe kur ikim ne shtepi vetem fshireset dhe fugoni i policis rrugve !
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: JETA E SHTHURUR E NATES...

  Post by g-unit girl on 23.06.08 16:54

  ca sdo jepja vetem te rrija nje nate qe pas mesnate e deri ne oret e para te mengjesit ne pub vetem duke kercyer muzike house, se kam provuar asiher sa inat Crying or Very sad
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: JETA E SHTHURUR E NATES...

  Post by Living_bride on 23.06.08 16:56

  fefe_metallica wrote:ne fakt vetem ne tr ka jet nate !
  ktu ne elbasan vetem kur rrim me raste , dhe kur ikim ne shtepi vetem fshireset dhe fugoni i policis rrugve !

  qe ne 9.30 mbyllet elbasani. ueee tani sikur ka pak me shum levizje nga te rinjt, qe rrin dri vone se para ca vitesh,,,ueee ne 8 te darkes bosh qyteti. kurse ne tr. kur kthehesha une ne shtepi, ateher fillonin dilnin njerzit.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: JETA E SHTHURUR E NATES...

  Post by angel on 23.06.08 21:12

  Gjak_Verdheblu wrote:Kur kemi konviktoret ne qytet e frekuentojme ndopak.
  hahha sa kam qesh me kete repliken!!!Pa konviktore qenkeni rast i humbur ju lol!

  Eternal_Light
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 407
  Age : 28
  Location : ktuja
  Job/hobbies : music
  Humor : pertok
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: JETA E SHTHURUR E NATES...

  Post by Eternal_Light on 26.06.08 0:50

  fefe_metallica wrote:ne fakt vetem ne tr ka jet nate !
  ktu ne elbasan vetem kur rrim me raste , dhe kur ikim ne shtepi vetem fshireset dhe fugoni i policis rrugve !

  specifikoje icik me mir : ka jete nate por jo jete te shthurur nate !

  Per mua as qe behet llaf !
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: JETA E SHTHURUR E NATES...

  Post by angel on 26.06.08 0:51

  Eternal_Light wrote:
  fefe_metallica wrote:ne fakt vetem ne tr ka jet nate !
  ktu ne elbasan vetem kur rrim me raste , dhe kur ikim ne shtepi vetem fshireset dhe fugoni i policis rrugve !

  specifikoje icik me mir : ka jete nate por jo jete te shthurur nate !

  Per mua as qe behet llaf !
  He pra he,jo per gje po kam motren aty ne Tr une lol!
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: JETA E SHTHURUR E NATES...

  Post by Ermagedon on 27.06.08 10:18

  Filluan te mbrojne motarat kto. Jo per gje se edhe une ne tirane e kam motren.

  Adri
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 5
  Age : 28
  Location : EL
  Job/hobbies : Basket...
  Humor : ------
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-16

  Re: JETA E SHTHURUR E NATES...

  Post by Adri on 02.07.08 2:18

  o g-unit...ku rri ti qe e ke shkruajtur do doja te isha ne elbasan....??
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: JETA E SHTHURUR E NATES...

  Post by g-unit girl on 02.07.08 3:52

  ne tir me shoku ku tjeter
  avatar
  A.Bare & G.Kashta
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 32
  Age : 28
  Location : burgu peqinit
  Job/hobbies : trafikant
  Humor : the shblsh ke burgu peqinit
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: JETA E SHTHURUR E NATES...

  Post by A.Bare & G.Kashta on 07.07.08 0:01

  ne tr dhe thote do te doja po po nuk bane dhe atje jet nate ne te tjeret knej duhet me vdek.
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: JETA E SHTHURUR E NATES...

  Post by piccola_stella on 18.07.08 19:40

  Ne oren 21:00 un jam ne krevat duke degju muzik....
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: JETA E SHTHURUR E NATES...

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 17:48

  jeta e nates eshte e papar moj po ne shqiperi ska lojra sa te jet mama e baba gjall epr femrat

  Sponsored content

  Re: JETA E SHTHURUR E NATES...

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 15.12.18 23:34