FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  prezantohuni

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  prezantohuni

  Post by Elboy814 on 19.03.08 17:28

  ketu te gjith antaret munt te prezantojne veten e tyre.

  po e filloj une.
  un jam . Jam administratori i ketij forumi.


  Last edited by El_ninjo on 25.03.08 17:03; edited 1 time in total
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: prezantohuni

  Post by Greta on 23.03.08 11:23

  Me quajne Greta, jam ne vit te dyte tek Ahmet Dakli.
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: prezantohuni

  Post by Stela on 23.03.08 21:57

  Une jam Stela, 16 vjece, ne vit te 3 (profili shkencor), dhaskaliste etj etj...
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: prezantohuni

  Post by Legend_boy on 24.03.08 19:01

  Une jam legend_boy,17vjec ne vit te tret(profili shoqeror)shkolla ahmet dakli...
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: prezantohuni

  Post by Ermagedon on 25.03.08 0:23

  Eri, viti i dyte ahmet dakli. 16 vjec. njof kte qe kane bere forumin. jane te papare dhe i pershndes.

  p.s. el_ninjo mos shit mend se nuk je vetm ti admin. lol. (bej shaka)
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: prezantohuni

  Post by fefe_metallica on 25.03.08 1:04

  u rregjistrova dhe un 1her meqe skam len forum pa u fut haha

  urime per forumin

  ne 1 fare menyre ia keni rras te gjithve
  se 1 ka hap ahmet , 1 dhaskal , ju i keni perfshi te gjith! lol
  e mir keni bere , se konstandini dhe ato te tjeret kishin ngel pa forum haha
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: prezantohuni

  Post by fefe_metallica on 25.03.08 1:05

  Stela wrote:Une jam Stela, 16 vjece, ne vit te 3 (profili shkencor), dhaskaliste etj etj...

  o stela

  qenke rregjistru ktu , dhe sje rregjistru te dhaskali Suspect Suspect Suspect

  shifemi nga selavija lol!
  avatar
  fireoflove
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 24
  Age : 26
  Location : elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: prezantohuni

  Post by fireoflove on 25.03.08 16:45

  un jam xhulio 15 vjec
  avatar
  kasanova
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: prezantohuni

  Post by kasanova on 25.03.08 20:36

  une jam kasanova ne vit te 3-te te A dakli
  avatar
  green street elite
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 26
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: prezantohuni

  Post by green street elite on 26.03.08 16:14

  HEJ MIRDITA TE GJITHVE . QUHEM SPIRO 17 VJEC , VIT 3 , GJUHET E HUJA,,
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: prezantohuni

  Post by Gjak_Verdheblu on 27.03.08 13:57

  mire se ju gjeta te gjitheve.un quhem Klevi dhe mbarova vjet gjimnazin ke A.Dakli.
  avatar
  pobre diablo
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 3
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: prezantohuni

  Post by pobre diablo on 27.03.08 15:46

  bobre diablo nga ahmet dakli ju flet pershendetje te gjitheve.ia kalofshi sa me mir ne forum.
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 28
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: prezantohuni

  Post by DON_PABLO on 27.03.08 21:13

  don pablo escobar ,3-a,a.dakli.urime per forumin el ninjos dhe suksese cunave ne marotone
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: prezantohuni

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.03.08 12:24

  une quhem marsin kam qene ne bankat e shkolles 'ahmet dakli'
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: prezantohuni

  Post by Ermagedon on 30.03.08 21:40

  o don pablo po ate foton tende se ku e kam pare une. ate me syrin.
  avatar
  Satana
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 11
  Age : 26
  Location : Atje ku jeta sjell fatkeqesi
  Job/hobbies : Metal
  Humor : Bad
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-02

  Re: prezantohuni

  Post by Satana on 02.04.08 14:37

  Quhem Erold 15 vjec viti 1 shkolla Dhaskal Todri
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: prezantohuni

  Post by moon_girl on 05.04.08 16:27

  UNE QUHEM VANESA DHE JAM NE GJIMNAZ
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: prezantohuni

  Post by DarkAngel on 06.04.08 16:40

  obobobobobobo ca u beka ketu nga ahmet dakli
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: prezantohuni

  Post by devil princess on 06.04.08 18:25

  HI JAM MEGI TE E 2A(NJE NGA KLASAT ME TE MIRA TE A.DAKLIT) JU PERSHENDES TE GJITHVE SIDOMOS EL NINJON(ADMIN) DHE CUNAVE QE JANE TE MARATONA SHUME SHUME SUKSESE
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: prezantohuni

  Post by Elboy814 on 06.04.08 18:27

  dhe un pershendes kte princeshen e vogel se esht gjith kjo goc
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: prezantohuni

  Post by devil princess on 06.04.08 18:36

  EDHE UNE TE PRSH SHUME TY SE JE GJITHE KY CUN I MIRE
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: prezantohuni

  Post by devil princess on 06.04.08 19:03

  hahaha
  avatar
  Anonim
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 5
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: prezantohuni

  Post by Anonim on 07.04.08 16:48

  po gjith kto antar ne linje...futini nga nji te prezantume
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: prezantohuni

  Post by Elboy814 on 07.04.08 16:53

  el ninjo nga ahmet dakli elbasan...
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: prezantohuni

  Post by Stela on 07.04.08 16:59

  Jam prezantuar nje here po ska gje...
  Stela nga Dhaskali Elbasan..

  Sponsored content

  Re: prezantohuni

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 14:02