FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  ankesa.

  Share
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ankesa.

  Post by Ermagedon on 27.06.08 16:05

  Une kam nje ankese mor vlla. Antar special duhet me qen edhe fefja, ose me sakte te gjithe ata qe jan ne top 10 me perjashtim te ndonjerit qe nuk shkruan me.
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: ankesa.

  Post by AI_CUNI_ATJE on 27.06.08 16:06

  ueee e di qe nuk e ke keq ti ...
  por...stafi jemi ne dhe jo ti..hehe
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ankesa.

  Post by moon_girl on 27.06.08 16:07

  PSE NUK PO FUTET EDHE JE NE LINJE
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ankesa.

  Post by Ermagedon on 27.06.08 16:08

  Pergjigje e denje per nje administrator te duket kjo ty?
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: ankesa.

  Post by AI_CUNI_ATJE on 27.06.08 16:09

  Ermagedon wrote:Pergjigje e denje per nje administrator te duket kjo ty?
  pse jo...cfar te keqe ka
  ta degjum llafin
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ankesa.

  Post by Ermagedon on 27.06.08 16:10

  Ore ju faleminderit qe ma degjuat po ma thate si me kunj, une e kisha pa te keq.
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: ankesa.

  Post by AI_CUNI_ATJE on 27.06.08 16:12

  nuk e di ku qenndroi kunja ktu...
  e paske kuptuar gabim.
  nejse..argetim te kendshem ne forum...
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: ankesa.

  Post by g-unit girl on 27.06.08 16:15

  po si sme late te shkruaja icik uen ktu me uee cpaskeni qene booo Razz
  ti ERMAGEDON mos i trego el_ninjos si rregullohet firma apo ndonje gje tjeter ookkk
  rob acarues, cte duhet ty mer cun hej zoot
  el_ninjo o yll booooteee mos e rr*** fare lale se je njiiiiiish the best here
  tpuuuuc fooort
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: ankesa.

  Post by Elboy814 on 27.06.08 16:16

  haha rrofh lol,,je e madhe fare...
  po jemi tonet ,ai thjesht donte tna ndihmonte..
  apo jo?
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: ankesa.

  Post by g-unit girl on 27.06.08 16:18

  po pra mos te foli shum okkkk se sdurohet flet kot
  na trau capin booooo

  puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuc fooooooooooooort Wink
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ankesa.

  Post by fefe_metallica on 27.06.08 16:24

  ca flet si e forte kjo g sdfsd girl re??

  se kjo me acaroji
  se ben gjoja sikur u acaru nga ato qe tha eri
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: ankesa.

  Post by Elboy814 on 27.06.08 16:26

  lene ket muhabte tani shshshshs
  dhe ti g unit mjaft per tani..ok
  iku mbaroi
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: ankesa.

  Post by g-unit girl on 27.06.08 16:29

  ik ti re vdis anej surrat ehde kujdes kur shkruan te nickun tim ookkk metashplar ik re
  el_ninjo po e mbyll lale Wink se sja vlen tmerresh me kta qe te acarojne pfffffff
  puuuc lal
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ankesa.

  Post by fefe_metallica on 27.06.08 16:30

  ehh
  sme len ajo gjeja qe ke moter arlinden
  hajt
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ankesa.

  Post by Ermagedon on 27.06.08 16:30

  fefe_metallica wrote:ca flet si e forte kjo g sdfsd girl re??

  se kjo me acaroji
  se ben gjoja sikur u acaru nga ato qe tha eri
  Dhe ne na plasi. Nuk e shef ti.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ankesa.

  Post by moon_girl on 27.06.08 16:30

  pupupuup u acaru gjendja...................
  hajde jepini gishtin e vogek njeri tjetrit............tuj tuj tuj tuj tuj tuj tuj tuj
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ankesa.

  Post by Ermagedon on 27.06.08 16:31

  Po postimet e mia pse i prishni ju. Hajd prishini te gjitha se nuk shkon.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: ankesa.

  Post by g-unit girl on 27.06.08 16:32

  moon_girl wrote:pupupuup u acaru gjendja...................
  hajde jepini gishtin e vogek njeri tjetrit............tuj tuj tuj tuj tuj tuj tuj tuj

  hahaha gishtin??? tpajtohem une me kta te dy??? qyyyqaaa largqofte mii
  surratnat e ktyre u bene pfffffff
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ankesa.

  Post by Ermagedon on 27.06.08 16:33

  O fefe, na doli milka e dyte ktu!
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: ankesa.

  Post by AI_CUNI_ATJE on 27.06.08 16:33

  JU LUTEM QE KETE BISEDE TA KALONI TEK CHIT CHAT....
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: ankesa.

  Post by Elboy814 on 27.06.08 16:34

  ca ke chit chati thu..as aty jo.dhe te chati forumit dhe me dy menje...
  boll me kaq
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ankesa.

  Post by Ermagedon on 27.06.08 16:35

  jo re jo, prishni replikat ju, se vete me the, jemi ne stafi jo ti.
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ankesa.

  Post by fefe_metallica on 27.06.08 16:36

  Ermagedon wrote:O fefe, na doli milka e dyte ktu!


  hahaha
  po pra
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: ankesa.

  Post by Gjak_Verdheblu on 27.06.08 16:36

  Mos ma luani g-unit girlmua se jua leshova qente. Razz
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: ankesa.

  Post by AI_CUNI_ATJE on 27.06.08 16:38

  PO PIKERISHT SE JAM STAFI NUK DUA QE TE PRISH REPLIKAT E ANETAREVE...SE MERZITENI PASTAJ JU...HEHE

  Sponsored content

  Re: ankesa.

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.06.18 5:18