FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 2 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 2 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  ankesa.

  Share
  avatar
  Greta
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 320
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: ankesa.

  Post by Greta on 21.06.08 21:52

  Kur klikon te profili ti diku nga fillimi i faqes duhet te dali nje ikona personale pastaj ti japesh broswer fotos pastaj shtyp paraqit
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: ankesa.

  Post by Living_bride on 21.06.08 22:21

  pikerisht ajo ikona personale nuk me del. me del vetem me emrin avatar dhe kur klikoj me kerkohet emri dhe passwordi.
  nejse ska gje. flm gjithsesi...
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ankesa.

  Post by fefe_metallica on 21.06.08 23:57

  te njejtin problem kishte dhe eternal_light
  ja vura un foton
  avatar
  Living_bride
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 380
  Age : 27
  Location : para pc. normale
  Job/hobbies : a lot
  Humor : ......
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-21

  Re: ankesa.

  Post by Living_bride on 22.06.08 15:26

  uhhh po pse nuk me del dreqi.
  hajt me ska gje me mire pa ikone se do vras mendjen ke te ve.....
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ankesa.

  Post by Ermagedon on 23.06.08 23:41

  o xhen e di une pse nuk del po nuk ta shpjegoj si ta vesh se ky problem ekzistonte edhe te ahmeti, po nuk du ta them qysh vihet kur nuk del. ke inat ti. plas po deshe.
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ankesa.

  Post by Ermagedon on 23.06.08 23:45

  me qense jam ktu po ju them edhe per dicka tjeter. shikoni nje here mos e rregulloni portalin se konfigurohet keq ne gjeresi
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ankesa.

  Post by angel on 25.06.08 0:19

  Ankesa ime lidhet me moon girl,ma ka kalu me hile vec duke postu atje te pamjet e bukura pa mbarim geek lol!
  Bej shaka mi,se e di vete ti ca ben!!
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ankesa.

  Post by moon_girl on 25.06.08 0:22

  PO POSTO EDHE TI ME ANGEL...MOS ME LER VETEM
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ankesa.

  Post by angel on 25.06.08 0:27

  Jo jo une bej loje te paster lol!
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ankesa.

  Post by Ermagedon on 25.06.08 12:05

  Hajde hajde ca behet ktu. Po te ishe ne linje do te ftoja ke lojrat tja kaloje prap atje me mua.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ankesa.

  Post by angel on 25.06.08 13:24

  Ermagedon wrote:Hajde hajde ca behet ktu. Po te ishe ne linje do te ftoja ke lojrat tja kaloje prap atje me mua.

  Ska gje se une shaka bera,Rrofsh per mendimin lol!
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 28
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ankesa.

  Post by CoYoT on 27.06.08 15:07

  pse sdel firma a ca quhet ajo gjeja??? sa inat Sad
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: ankesa.

  Post by Elboy814 on 27.06.08 15:08

  provoje njeher tani
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: ankesa.

  Post by Gjak_Verdheblu on 27.06.08 15:09

  As mua nuk me del firma.Si i bahet hallit.Ca e kane ca se kane.
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: ankesa.

  Post by Elboy814 on 27.06.08 15:12

  provoje dhe ti qe ta kesh...firmen
  se e rregullova
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 28
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ankesa.

  Post by CoYoT on 27.06.08 15:14

  shum i shkathet je el_ninjo Smile Smile Smile e rregullove ket punen e firmave Smile
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: ankesa.

  Post by Gjak_Verdheblu on 27.06.08 15:15

  Shume flm qe e rregullove.
  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 26
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: ankesa.

  Post by g-unit girl on 27.06.08 15:17

  po normale me njerez cun njiiiiiiiiish el_ninjo jua rregullon tgjitha juve
  te ma doni shuum cunin mer okkkk RazzVery Happy

  puuuuuuuuuuuu lal Wink
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: ankesa.

  Post by Elboy814 on 27.06.08 15:21

  g-unit girl wrote:po normale me njerez cun njiiiiiiiiish el_ninjo jua rregullon tgjitha juve
  te ma doni shuum cunin mer okkkk RazzVery Happy

  puuuuuuuuuuuu lal Wink
  hahah rrofsh lal
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 28
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: ankesa.

  Post by CoYoT on 27.06.08 15:24

  g-unit girl wrote:po normale me njerez cun njiiiiiiiiish el_ninjo jua rregullon tgjitha juve
  te ma doni shuum cunin mer okkkk RazzVery Happy

  puuuuuuuuuuuu lal Wink

  eh nji kopje e kemi shejtanin ta mbajm me kimet Very Happy
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ankesa.

  Post by Ermagedon on 27.06.08 15:41

  Po nga e ka msuar el_ninjo si rregullohet firma e dini ju?
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: ankesa.

  Post by Elboy814 on 27.06.08 15:43

  po ti nga e ke msu,apo ke lind me firme...
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ankesa.

  Post by Ermagedon on 27.06.08 15:44

  sa per tju a shpjeguar se el_ninjo e mban sekret, dhe per te tjeret qe duan te aktivizojne nje firme, aktivizimi behet ne kete menyre.

  Shkon te profili, Hyn te preferencat, aty ka nje opsion ku thote: Bashkangjite firmn gjithmon , ne kete opsion ju duhet te zgjidhni po dhe me pas do ju dale firma.
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: ankesa.

  Post by Ermagedon on 27.06.08 15:45

  Une e kam mesuar te ai opsioni qe gjendet siper forumit qe thote FAQ.
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: ankesa.

  Post by Elboy814 on 27.06.08 15:45

  ok thx qe me ndihmove ne detyren time..
  po ky nuk esht sekret

  Sponsored content

  Re: ankesa.

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.06.18 11:52