FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  PSE JEMI KAQ RRACE E BUKUR?

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 30
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  PSE JEMI KAQ RRACE E BUKUR?

  Post by AI_CUNI_ATJE on 22.03.08 13:15

  JEMI SEPSE KA MENDUAR PER NE ZOTI NE KETE ASPEKT...
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: PSE JEMI KAQ RRACE E BUKUR?

  Post by Legend_boy on 22.03.08 20:11

  sepse rraca arjane ashtu eshte rrace e bukur
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 27
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: PSE JEMI KAQ RRACE E BUKUR?

  Post by DON_PABLO on 25.03.08 13:38

  KUSH TE THA??
  JEMI NJE MIX ROMAKO-SLLAV-TURKO-GREKO-ITALIANO-GJERMANO-SHQIPTAR.
  SI MENDONI CFARE KANE BERE PUSHTUESIT E HUAJ KETU??/
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 27
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: PSE JEMI KAQ RRACE E BUKUR?

  Post by Legend_boy on 25.03.08 21:15

  PO TE GJITHA KETO KETO SHTETE QE THE TI JANE RRACE ARJANE mia capito ragazino..
  avatar
  green street elite
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 26
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: PSE JEMI KAQ RRACE E BUKUR?

  Post by green street elite on 26.03.08 16:36

  PO NORMALE SE JEMI RRACE PASTER .....
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 26
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: PSE JEMI KAQ RRACE E BUKUR?

  Post by Snowhite on 28.04.08 17:16

  Te gjitha racat kane te vecantat e veta. Mua me pelqejne shume edhe ata qe dalin nga nje prind zezak dhe nje aziatik. Po ne jemi te bukur se na pelqen vetja prandaj.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: PSE JEMI KAQ RRACE E BUKUR?

  Post by angel on 09.05.08 22:27

  Hjade modesti hajde.Ndersa mua me pelqejne me teper ata qe dalin nga prind te rraces sone me aziatike.Ka aktore te tille te papare!!!Po ne ne fakt jemi,jemi Very Happy
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: PSE JEMI KAQ RRACE E BUKUR?

  Post by piccola_stella on 18.05.08 20:56

  KUSH THA QE JEMI RRAC E BUKUR.....JEMI OK....
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 26
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: PSE JEMI KAQ RRACE E BUKUR?

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 17:31

  SEPSE JEMI SHQIPETAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE UHAAAAA

  Sponsored content

  Re: PSE JEMI KAQ RRACE E BUKUR?

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 24.06.18 11:43