FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

December 2018

MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar


  RINIA SHQIPTARE....

  Share
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  RINIA SHQIPTARE....

  Post by AI_CUNI_ATJE on 22.03.08 13:14

  CFARE I MUNGON RINISE SONE?

  CFARE TE METASH KA AJO?????

  SUGJERIMET TUAJA...
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: RINIA SHQIPTARE....

  Post by Legend_boy on 25.03.08 21:08

  AMBJENTET E PAPERSHTACME
  MENTALITETI KEQ I PRINDERVE
  TE ECIM ME BOTEN
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 28
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: RINIA SHQIPTARE....

  Post by DON_PABLO on 25.03.08 22:34

  NE UDHEKRYQ
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: RINIA SHQIPTARE....

  Post by Snowhite on 28.04.08 17:24

  Eshte e permbajtur, vuan mentalitetin, jo ne nivel te larte intelektual, shpresoj te ndryshoje te ardhmen.
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: RINIA SHQIPTARE....

  Post by angel on 09.05.08 22:19

  JO shume keq po mentaliteti ka bere te veten

  kitty
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 102
  Age : 26
  Location : spain
  Job/hobbies : mat,msn,rrok
  Humor : ----
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-12

  Re: RINIA SHQIPTARE....

  Post by kitty on 11.06.08 0:02

  rinia shqiptare nuk ka arritur ende te kuptpje e jo me te respektoje jeten private!!ktu thjesht nuk ka jete private!
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: RINIA SHQIPTARE....

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 17:25

  shum gjera i mungojn rinis ne shqiperi me sa kam apr un aktivitetet dhe argetimet eshte monotoni pa kto cdo dit e njejta dit

  Sponsored content

  Re: RINIA SHQIPTARE....

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 10.12.18 16:55