FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  Ti kontrollosh telefonin partneres eshte gabim apo e drejte???

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Ti kontrollosh telefonin partneres eshte gabim apo e drejte???

  Post by Elboy814 on 22.03.08 12:57

  tregon mosbesim dhe xhelozi???
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: Ti kontrollosh telefonin partneres eshte gabim apo e drejte???

  Post by Legend_boy on 22.03.08 19:27

  me ty jam...
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 28
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: Ti kontrollosh telefonin partneres eshte gabim apo e drejte???

  Post by DON_PABLO on 25.03.08 14:00

  WRONG
  avatar
  Musafir
  Guest

  Re: Ti kontrollosh telefonin partneres eshte gabim apo e drejte???

  Post by Musafir on 25.03.08 14:01

  nuk ja kontrolloj fare se kam besim tek partnerja ime
  avatar
  kasanova
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 72
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: Ti kontrollosh telefonin partneres eshte gabim apo e drejte???

  Post by kasanova on 25.03.08 20:07

  kuriozitet
  avatar
  Ermagedon
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 163
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Ti kontrollosh telefonin partneres eshte gabim apo e drejte???

  Post by Ermagedon on 27.03.08 0:45

  rregulloni titullin e temes. nga ri bejeni ti


  nuk kam partnere, skam ca me thene per temen
  avatar
  fireoflove
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 24
  Age : 26
  Location : elbasan
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: Ti kontrollosh telefonin partneres eshte gabim apo e drejte???

  Post by fireoflove on 27.03.08 15:23

  nuk eshte e drejt te kontrollosh telefonin sepse do te ndiheshit keq nese ndodhte e kunderta
  avatar
  AI_CUNI_ATJE
  administrator
  administrator

  Male
  Number of posts : 1025
  Age : 31
  Location : KU RAFSHA MOS U VRAFSHA...
  Job/hobbies : animals...
  Humor : batuta te perditshme...
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-22

  Re: Ti kontrollosh telefonin partneres eshte gabim apo e drejte???

  Post by AI_CUNI_ATJE on 30.03.08 12:58

  DUHET TE EKZISTOJE BESIMI NE NJE LIDHJE, PO U SHUAJT AI ME MIRE NDAHU EEE...
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 26
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: Ti kontrollosh telefonin partneres eshte gabim apo e drejte???

  Post by devil princess on 30.03.08 13:17

  GABIM
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: Ti kontrollosh telefonin partneres eshte gabim apo e drejte???

  Post by Snowhite on 25.04.08 21:07

  Jo vetem te dashurit, po kujtdo eshte shume gabim. Eshte acarimi me i madh. Edhe kur nuk ke asgje per te fshehur, vete fakti qe te tjeret s'kane besim te ty, te merzit.
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: Ti kontrollosh telefonin partneres eshte gabim apo e drejte???

  Post by piccola_stella on 01.05.08 17:53

  SHUM E DREJT ....UN DO E KONTROLLOJA SE NUK KAM BESIM TEK NJERZIT...PO SIKUR AI TME TRADHTONTE HEEEEEEE E NANE NANE CA DO I BAJA .....
  avatar
  jeta
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Female
  Number of posts : 167
  Age : 28
  Location : ELBASAN
  Job/hobbies : motorra,not..
  Humor : nothing
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-03

  Re: Ti kontrollosh telefonin partneres eshte gabim apo e drejte???

  Post by jeta on 04.05.08 11:41

  nqs do kisha besim ne te atehere nuk eshte gje e bukur ti kontrolloj cel aspak,thjesht nje gje e ulet... nqs ne cel dua te zbuloj dicka,zbulohet vete e verteta...
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: Ti kontrollosh telefonin partneres eshte gabim apo e drejte???

  Post by DarkAngel on 04.05.08 16:56

  nese ajo ose ai do te ishte i(e)inqerte dhe e besuar atehere ne asnje henyre
  avatar
  JAM_UNE_PA_JENI_JU
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 39
  Age : 27
  Location : elbasanas ne jete te jeteve
  Job/hobbies : sporti
  Humor : une mbetem 111111111111
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-01

  Re: Ti kontrollosh telefonin partneres eshte gabim apo e drejte???

  Post by JAM_UNE_PA_JENI_JU on 04.05.08 18:17

  eshte gabim por dukesh edhe mosbesues
  avatar
  CoYoT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Female
  Number of posts : 220
  Age : 29
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: Ti kontrollosh telefonin partneres eshte gabim apo e drejte???

  Post by CoYoT on 30.05.08 15:12

  nuk eshte e gabuar per sa kohe nisesh me iden qe spo ia kontrollon cel se po te fsheh nai gje...po sepse meqe cdo gje e imja eshte edhe e atij , pse te mos jet edhe cdo gje e tij e imja dmth.. po po vajti puna te mosbesimi pasaj kot qe quhet lidhje...
  avatar
  UN_TI_DHE_ENDERRAT
  antar aktiv
  antar aktiv

  Male
  Number of posts : 207
  Age : 27
  Location : vlore/napoli
  Job/hobbies : muzika/aktrimi
  Humor : sa te duash
  Reputation : 0
  Registration date : 2009-01-30

  Re: Ti kontrollosh telefonin partneres eshte gabim apo e drejte???

  Post by UN_TI_DHE_ENDERRAT on 02.02.09 15:54

  ne radh tpar telefoni ehste personal as ajo ska pun me ytin as ti me tsajen nese e kontrollon ti tsajen do te thot qe ke humb besimin tek ajo

  Sponsored content

  Re: Ti kontrollosh telefonin partneres eshte gabim apo e drejte???

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 14:04