FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there is 0 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 0 Guests :: 1 Bot

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

June 2018

MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar


  sms-humoristike

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  sms-humoristike

  Post by Elboy814 on 22.03.08 12:53

  Kjo bukuri, kjo zgjuarsi,
  dhe keto sy qe shohin plote magji,
  ndonjehere zoti i mbledh tek nje njeri,
  nejse, boll fola per veten, ckemi nga ti?
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: sms-humoristike

  Post by moon_girl on 30.03.08 10:09

  GJATE MESIMIT DJEMTE E KLASES VENDOSIN NJE ZILE ME CEL.MESUESJA DEL JASHTE 10 MIN PARA.NDERKOHE NE PO QESHNIM ME TE MADHE NA KAP DREJTIRESHA DHE NA PYET SE KU PO IKNIM KAQ HERET.NE I THEMI:
  "RA ZILJA,MESUESJA DOLI NE CAR DO BAJM BRENDA?"
  DHE TE GJITHE DALIM ME VRAP.
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: sms-humoristike

  Post by Gjak_Verdheblu on 30.03.08 14:40

  Me vete thashe: Ah sikur te isha cigare, por si gjithmon ti do ma prishesh planin, kur une te behem cigare, ti do lesh duhanin.
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: sms-humoristike

  Post by devil princess on 30.03.08 14:48

  HA HA HA
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: sms-humoristike

  Post by moon_girl on 05.04.08 17:05

  HIHIHI HUHUHU O SA GALLAT BEHET KETU.
  avatar
  devil princess
  antar kontribues
  antar kontribues

  Female
  Number of posts : 351
  Age : 25
  Location : ne ferr(pallati mbreteror)
  Job/hobbies : te bertas
  Humor : max
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-29

  Re: sms-humoristike

  Post by devil princess on 05.04.08 21:52

  SHUME
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: sms-humoristike

  Post by Elboy814 on 05.04.08 23:31

  Te kam menduar per gjithe naten, dhe arrita ne nje
  konkluzion. ISHTE ME MIRE TE FLIJA ! ! !
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: sms-humoristike

  Post by angel on 29.05.08 22:23

  Kete sms ia cova nje shoku kshu kot per shaka se kishte dtl
  Per dtl desha te te dhuroja nje gje te kendshme,fantastike,super te jashtezakonshme,pooor smu duk e pershtatshme te futesha ne nje pako dhurate!!!:geek:Edhe 100!!!
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: sms-humoristike

  Post by moon_girl on 26.06.08 0:48

  Trupi yt i bardhe si bora me rreshket me iken nga dora,
  une te kam dhe ste leshoj dhe pas vetes te shtrengoj. Per miken time me
  besnike ty moj leter higjenike.
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: sms-humoristike

  Post by moon_girl on 26.06.08 0:49

  Ministria e mjedisit po bashkepunon me rinine sh-petare per te pastruar ambjentin nga plehrat.

  Ju lutem bashkepunoni dhe ju me ne, gjej nje kosh edhe hidhu.

  Sponsored content

  Re: sms-humoristike

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 25.06.18 20:30