FORUMI I GJIMNAZISTEVE

To be a star, you must shine your own light, follow your own path and don't worry about the darkness for that is where stars shine the brightest.

Who is online?

In total there are 3 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 3 Guests

None


[ View the whole list ]


Most users ever online was 117 on 22.02.11 19:06

RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

vlersojeni kte forum nga 1 ne 10.
16% 16% [ 74 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 19 ]
4% 4% [ 18 ]
5% 5% [ 25 ]
5% 5% [ 23 ]
6% 6% [ 28 ]
7% 7% [ 31 ]
8% 8% [ 37 ]
42% 42% [ 197 ]

Total Votes : 471

Keywords

January 2019

MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar


  zona e tifozeve!!! perkrahni skuadren tuaj te zemres

  Share
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  zona e tifozeve!!! perkrahni skuadren tuaj te zemres

  Post by Elboy814 on 20.03.08 17:02

  ne rradhe te para kombetarja shqiptare
  avatar
  Stela
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 589
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Pfffff.. jam e vogel per pune une.. hehee.. Ndersa hob kam pikturen
  Humor : Ncncnccc... :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: zona e tifozeve!!! perkrahni skuadren tuaj te zemres

  Post by Stela on 24.03.08 12:37

  Dhe pas kombetares shqiptare... INTER E SOLO IIINNNTTTEEERRR..
  avatar
  Musafir
  Guest

  Re: zona e tifozeve!!! perkrahni skuadren tuaj te zemres

  Post by Musafir on 25.03.08 14:10

  skuadra ime e zemres eshte juventus
  avatar
  green street elite
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 26
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: zona e tifozeve!!! perkrahni skuadren tuaj te zemres

  Post by green street elite on 26.03.08 17:01

  PO CAR KOMBETARE SHQIPETARE MOR!!!!!!!!!!!!
  PERPARA CFAREDO LLOJ GJEJE PER MUA QENDRON JUVENTUS DHE KOMBETARJA ITALIANE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: zona e tifozeve!!! perkrahni skuadren tuaj te zemres

  Post by IL PADRONE on 26.03.08 17:18

  normal qe juvjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  avatar
  Gjak_Verdheblu
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1389
  Age : 30
  Location : Stadiumi-Ruzhdi-Bizhuta
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-27

  Re: zona e tifozeve!!! perkrahni skuadren tuaj te zemres

  Post by Gjak_Verdheblu on 28.03.08 1:08

  po ca juve,milan dhe inter thoni me cuna dhe goca.Ne rradhe te pare eshte Elbasani jone i dashur,pastaj vjen memedheu Shqiperi pastaj vijne te tjerat.

  FORCA ELBASANI
  avatar
  green street elite
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 26
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: zona e tifozeve!!! perkrahni skuadren tuaj te zemres

  Post by green street elite on 30.03.08 23:22

  Gjak_Verdheblu wrote:po ca juve,milan dhe inter thoni me cuna dhe goca.Ne rradhe te pare eshte Elbasani jone i dashur,pastaj vjen memedheu Shqiperi pastaj vijne te tjerat.

  FORCA ELBASANI
  SIPAS MENDIMIT TIM TIFOZLLIKU SKA TE BEJ ME PATRIOTIZMIN......... Very Happy
  PS:TURP ELBASANI NE TIRANE .TURP!!!!!!!!
  avatar
  il_professore
  antar fillestar
  antar fillestar

  Number of posts : 8
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: zona e tifozeve!!! perkrahni skuadren tuaj te zemres

  Post by il_professore on 31.03.08 14:57

  pse mendoni se do shkojme me ne sdadium pas asaj qe pame me tiranen
  avatar
  DON_PABLO
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 117
  Age : 28
  Location : katar
  Job/hobbies : profesionist
  Humor : humorist
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-23

  Re: zona e tifozeve!!! perkrahni skuadren tuaj te zemres

  Post by DON_PABLO on 31.03.08 14:59

  juve auguri.e keni nisur shume mire

  IL PADRONE
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Number of posts : 147
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-26

  Re: zona e tifozeve!!! perkrahni skuadren tuaj te zemres

  Post by IL PADRONE on 31.03.08 16:10

  forca juve
  avatar
  whats_up
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 21
  Age : 28
  Location : pogradec
  Job/hobbies : maturant
  Humor : cka
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: zona e tifozeve!!! perkrahni skuadren tuaj te zemres

  Post by whats_up on 08.04.08 21:34

  inter champion.................
  avatar
  Legend_boy
  super antar
  super antar

  Male
  Number of posts : 652
  Age : 28
  Location : groenland
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-21

  Re: zona e tifozeve!!! perkrahni skuadren tuaj te zemres

  Post by Legend_boy on 08.04.08 21:49

  FORZA MILAN SOLO MILAN...

  Hacker Albano
  antar i thjeshte
  antar i thjeshte

  Male
  Number of posts : 96
  Age : 25
  Location : elbasan
  Job/hobbies : Hacker
  Humor : fiksim fare....hahahaha
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-08

  Re: zona e tifozeve!!! perkrahni skuadren tuaj te zemres

  Post by Hacker Albano on 17.04.08 19:48

  1-Shqiperia
  2-Elbasan
  3-Brazil
  4-Inter
  4-Arsenal

  5-PKSH lol
  avatar
  JAM_UNE_PA_JENI_JU
  antar fillestar
  antar fillestar

  Male
  Number of posts : 39
  Age : 27
  Location : elbasanas ne jete te jeteve
  Job/hobbies : sporti
  Humor : une mbetem 111111111111
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-05-01

  Re: zona e tifozeve!!! perkrahni skuadren tuaj te zemres

  Post by JAM_UNE_PA_JENI_JU on 01.05.08 18:12

  une jam:
  1.verdheblu me elbasanin
  2.verdheblu me brazilin
  3.kuqezi me shqiperine
  4.krejt blu me chelesin
  avatar
  moon_girl
  antar ideal
  antar ideal

  Female
  Number of posts : 1935
  Age : 25
  Location : 1-b
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: zona e tifozeve!!! perkrahni skuadren tuaj te zemres

  Post by moon_girl on 01.05.08 20:37

  -SHQIPERI
  -MILAN
  -BRAZIL
  -GJERMANI
  avatar
  Snowhite
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 712
  Age : 27
  Location : Elbasan
  Job/hobbies : Shkollare
  Humor : Me turne.
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-20

  Re: zona e tifozeve!!! perkrahni skuadren tuaj te zemres

  Post by Snowhite on 13.05.08 15:35

  Forza Milan per sezonin tjeter, se kete vit e kenaqi fare.
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: zona e tifozeve!!! perkrahni skuadren tuaj te zemres

  Post by DarkAngel on 13.05.08 16:37

  iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii me cin qenka kjo lart turp kush ta marri vesh nerro ekip e la se je ne kohe:P

  FROZA MAN UNITEDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
  avatar
  piccola_stella
  super antar
  super antar

  Female
  Number of posts : 533
  Age : 26
  Location : itali
  Job/hobbies : te pikturoj
  Humor : jo shum
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-16

  Re: zona e tifozeve!!! perkrahni skuadren tuaj te zemres

  Post by piccola_stella on 14.05.08 20:05

  ....ALBANIA........INTER...........
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: zona e tifozeve!!! perkrahni skuadren tuaj te zemres

  Post by angel on 14.05.08 21:14

  Une do mbetem Juventine per jete!!!
  avatar
  fefe_metallica
  super antar
  super antar

  Number of posts : 580
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-25

  Re: zona e tifozeve!!! perkrahni skuadren tuaj te zemres

  Post by fefe_metallica on 22.05.08 0:44

  spaska asnje tem per champions ketu

  vk
  fitoji manchesteri kot
  jam me nerva tani

  pak i merzit isha, fitun dhe kto kot , jam be me rraf ndonje njeri tani
  avatar
  Elboy814
  super-administrator
  super-administrator

  Male
  Number of posts : 1069
  Age : 28
  Location : everywhere
  Job/hobbies : administrator
  Humor : joke
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-18

  Re: zona e tifozeve!!! perkrahni skuadren tuaj te zemres

  Post by Elboy814 on 22.05.08 1:09

  fuck manchester ,fitoi kot fare...
  uuu ca lloj acarimi
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: zona e tifozeve!!! perkrahni skuadren tuaj te zemres

  Post by DarkAngel on 22.05.08 15:47

  ky eshte manchesteri qe snjeh kundershtar
  avatar
  DarkAngel
  antar ideal
  antar ideal

  Male
  Number of posts : 1926
  Age : 29
  Location : Pia Ime
  Job/hobbies : Sa kerkoni edhe ju...
  Humor : Tallje b***e me paramendim
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-04-06

  Re: zona e tifozeve!!! perkrahni skuadren tuaj te zemres

  Post by DarkAngel on 22.05.08 15:50  avatar
  g-unit girl
  antar legjendar
  antar legjendar

  Female
  Number of posts : 1092
  Age : 27
  Location : do doja shum te isha ne ELB
  Job/hobbies : gjimnaziste/muzika dhe kercimi
  Humor : cka per ibret :P
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-06-15

  Re: zona e tifozeve!!! perkrahni skuadren tuaj te zemres

  Post by g-unit girl on 20.06.08 21:45

  FORCAAA JUUUUUUUUUVEEEEEEEEEE Wink
  FORCAAA BRAZIILIIIIII Wink
  pa harruar edhe kombetaren tone per te cilen me vjen shum inat kur nuk fiton Mad
  FORCAAA SHQIIPERIIAAAA Wink
  avatar
  angel
  antar ideal
  antar ideal

  Number of posts : 2064
  Reputation : 0
  Registration date : 2008-03-24

  Re: zona e tifozeve!!! perkrahni skuadren tuaj te zemres

  Post by angel on 20.06.08 21:47

  Ueeeeee sa te perbashketa!Edhe une me Juven ne italian dhe me Brazilin ne boterore
  Hallall g-unit girl Very Happy

  Sponsored content

  Re: zona e tifozeve!!! perkrahni skuadren tuaj te zemres

  Post by Sponsored content


   Current date/time is 16.01.19 13:34